Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

Eesti korvpallikoondise esmaspäevahommikusel treeningul vigastas pöialt mängujuht Valmo Kriisa, kes sel põhjusel ei saa osaleda kolmapäevases EM-valikmängus võõrsil Portugaliga.

Palli pärast võidelnud Kriisa jooksis vastu Viljar Veskit ja tõmbas pöidla paigast.

Peatreener Üllar Kerde sõnul jagasid Kriisa ja Tanel Sokk kontrollkohtumistes mängujuhi rolli võrdselt, kuid nüüd tuleb Kriisa asemel kaasa Marko Riis. "Halb uudis on ka see, et Janar Talts ei saanud seljavalu tõttu treenida," lisas Kerde.

Talts siiski sõidab Portugali. Ülejäänud koondislased on Riis, Sokk, Tanel Tein, Gert Kullamäe, Gert Dorbek, Gregor Arbet, Tarmo Kikerpill, Kristjan Kangur, Kristjan Makke, Viljar Veski ja Marek Doronin.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

no Makke on koondises ja Keerlest pole täiesti arusaamatu kuidas nii tehakse.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4269
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

gasol2 kirjutas:no Makke on koondises ja Keerlest pole täiesti arusaamatu kuidas nii tehakse.
Eks ta ole jah, aga makke ja veski on centrid aga keerles PF/SF aga just sellel positsioonil meil mehi jätkub
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

no samas Makket mina mängu ültse ei laseks ja C kohta mängiksid Talts ja Veski siis PF peal oleks Keerlest vaja küll ju.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Mina olen käind ühte koondise mängu vaatamas seeaasta, see oli Taani vastu, ja slelejörgi ostustades ei laseks mina ka Keerlest koondisesse ..
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4269
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

#7 kirjutas:Mina olen käind ühte koondise mängu vaatamas seeaasta, see oli Taani vastu, ja slelejörgi ostustades ei laseks mina ka Keerlest koondisesse ..
me siin suht räägime et miks teda koondisse ei arvatud, aga jahh, vbl ei mõistnud su lauset aga see oli veits hetketeemast mööda :)
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Mina käisin kõiki 4 rahvuse turniiri mänge vaatamas ja no ei ole sellist võimalust ka et Doronin nende mängude põhjal Keerlesest parem on.Keerles on tugevam ja mitmekesisem mängija ja ma olen täiesti kindel et Kerde valis Doronin tema asemel ainult selle pärast et Doronin Rocki mees.
No muidugi

Postitus Postitas No muidugi »

KalevForever kirjutas:Mina käisin kõiki 4 rahvuse turniiri mänge vaatamas ja no ei ole sellist võimalust ka et Doronin nende mängude põhjal Keerlesest parem on.Keerles on tugevam ja mitmekesisem mängija ja ma olen täiesti kindel et Kerde valis Doronin tema asemel ainult selle pärast et Doronin Rocki mees.
Mis kurat puutub siia Rock, kui tegu on Eesti koondisega...kui mees ei ole piisavalt tasemel siis teda lihtsalt ei võeta koodisesse ja jutul lõpp!....Krt saage üle juba oma Rocki ja Kalevi meestest....Eesti koondis on üks tervik!
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

No muidugi kirjutas:
KalevForever kirjutas:Mina käisin kõiki 4 rahvuse turniiri mänge vaatamas ja no ei ole sellist võimalust ka et Doronin nende mängude põhjal Keerlesest parem on.Keerles on tugevam ja mitmekesisem mängija ja ma olen täiesti kindel et Kerde valis Doronin tema asemel ainult selle pärast et Doronin Rocki mees.
Mis kurat puutub siia Rock, kui tegu on Eesti koondisega...kui mees ei ole piisavalt tasemel siis teda lihtsalt ei võeta koodisesse ja jutul lõpp!....Krt saage üle juba oma Rocki ja Kalevi meestest....Eesti koondis on üks tervik!
No vaat Kerde on minu arust korvpalli alal väga tark treener,aga üldiselt on mul olnud arvamus temast väga kehv ja mina üldse ei imestaks kui topib pigem enda mängijaid sinna koondisesse sisse.Aga noh see minu arvamus lissalt.
ats

Postitus Postitas ats »

KalevForever kirjutas:No vaat Kerde on minu arust korvpalli alal väga tark treener,aga üldiselt on mul olnud arvamus temast väga kehv ja mina üldse ei imestaks kui topib pigem enda mängijaid sinna koondisesse sisse.Aga noh see minu arvamus lissalt.
No siis on väga vale arvamus. Kerde viis viimati Eesti EM finaalturniirile ja ilmselt ka ainus trener kes võiks seda uuesti teha. See kelle ta valib meeskonda on tema asi ja tema nägemus. Ei tahaks uskuda, et sina oled targem mees ja tead nende plusse ja miinuseid paremini. Seega ära palun vingu rohkem
Urska

Postitus Postitas Urska »

ats kirjutas:
KalevForever kirjutas:No vaat Kerde on minu arust korvpalli alal väga tark treener,aga üldiselt on mul olnud arvamus temast väga kehv ja mina üldse ei imestaks kui topib pigem enda mängijaid sinna koondisesse sisse.Aga noh see minu arvamus lissalt.
No siis on väga vale arvamus. Kerde viis viimati Eesti EM finaalturniirile ja ilmselt ka ainus trener kes võiks seda uuesti teha. See kelle ta valib meeskonda on tema asi ja tema nägemus. Ei tahaks uskuda, et sina oled targem mees ja tead nende plusse ja miinuseid paremini. Seega ära palun vingu rohkem
Mina ütleks seda, et mina sellest otsusest ei saa aru Doronin kaasa võtta ja Keerles koju jätta. Doronin ei saanud viimases mängus näiteks üldse platsile ja minuteada niipalju kui ta platsile sai siis ei teinud ta seal mitte midagi.....ehtne näide konnatiigi superstaarist.

Ei kaitse Keerlest, kuna ka temal jookseb juhe kokku vahepeal, kuid mees on näidanud vähemalt seda, et julgeb visata ja igaltpoolt ning temasugust nahaalset mängijat oleks koondisel vaja korvialla.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

See on küll Kerde poolt imelik käik... Keerles on igaljuhul parem kui Dornonin
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Oskar8 kirjutas:See on küll Kerde poolt imelik käik... Keerles on igaljuhul parem kui Dornonin
Eks oma mehed peavad ennem hooaja algust kõvasi mänge saama...aga tuleb loota siis et Doronin üllatab millegi positiivsega kuigi ma selles sügavalt kahtlen.
DubZog

Postitus Postitas DubZog »

Kas te tõesti arvate et Kerde ei ole huvitatud sellest, et koondisel võimalikult hästi läheks? Vaevalt et olukorras, kus Eestil on reaalne võimalus pääseda EM finaalturniirile, võtaks ta teadlikult nõrgema mehe meeskonda... ja riskiks seeläbi kehvema tulemuse saamisega.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Vasta