Nikolai Vrbanov

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Kris »

Zog kirjutas: 1-1 ta väga palju vastaseid ette ei võtnud, erineval nt mõnest teisest tsentrist, kes meil aastate jooksul olnud on...
Sellega nüüd nõus pole. Just tema 1-1 mäng, kiiruslikud võimed, tõid talle küllalt palju võimalusi ja vabaviskeid.

Ise pean Dunigani kindlasti eelmise aasta Kalevi üheks liidriks.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Karl »

Kris kirjutas:
Zog kirjutas: 1-1 ta väga palju vastaseid ette ei võtnud, erineval nt mõnest teisest tsentrist, kes meil aastate jooksul olnud on...
Sellega nüüd nõus pole. Just tema 1-1 mäng, kiiruslikud võimed, tõid talle küllalt palju võimalusi ja vabaviskeid.

Ise pean Dunigani kindlasti eelmise aasta Kalevi üheks liidriks.

Skele, Arbeti, dorbeku ja Keerlese kõrval kindlasti asendamatu mees eelmine hooaeg.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Zog »

See vaidlus hakkab veits mõttetuks kiskuma, aga enda seisukoha lühidalt kokku võtmiseks: Dunigan sai Kalevis küll kenasti hakkama, aga ei suutnud minu silmis üheski hooaja faasis meeskonna liidriks tõusta. See ei olegi iseenesest mingi probleem, arvestades et vend oli alles 21-aastane, aga noh... ma lihtsalt ei näe, mille poolest ta nii väga eriline on. Rain Veideman on nt kaks aastat noorem ning sai balti liigas täpselt sama kenasti hakkama, aga tema puhul ju ometi ei räägi keegi tõsiselt järgmine hooaeg NBA'sse minekust... ning olgugi et tagamängijaid on turul palju rohkem kui pikki, siis maailma turul on Dunigani-suguseid vendi ikkagi kümneid kui mitte sadu.

1-1 ettevõtmiste kohta ei oska muud öelda, kui et mulle nii väga silma ei jäänud. Kui talle pall kenasti alla sokutati, siis üles hüppamises ja pealt surumises oli ta meister, aga ise korvist paar meetrit kaugemalt peale hakkamist ma tõesti eriti ei mäleta, aga samas pead ei anna kuna vb mälu petab. Aga see pole praegu kõige olulisem.

:offtopic: Ning muideks, ma pole elu sees tartus kauem kui kaks päeva korraga viibinud, nii et ärge mind tartlaseks küll ristige.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

noh jah , endale jäi ta hea lauavõitlejana ja kaitsemängijana meelde
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Rix »

Zog kirjutas:See vaidlus hakkab veits mõttetuks kiskuma, aga enda seisukoha lühidalt kokku võtmiseks: Dunigan sai Kalevis küll kenasti hakkama, aga ei suutnud minu silmis üheski hooaja faasis meeskonna liidriks tõusta. See ei olegi iseenesest mingi probleem, arvestades et vend oli alles 21-aastane, aga noh... ma lihtsalt ei näe, mille poolest ta nii väga eriline on. Rain Veideman on nt kaks aastat noorem ning sai balti liigas täpselt sama kenasti hakkama, aga tema puhul ju ometi ei räägi keegi tõsiselt järgmine hooaeg NBA'sse minekust... ning olgugi et tagamängijaid on turul palju rohkem kui pikki, siis maailma turul on Dunigani-suguseid vendi ikkagi kümneid kui mitte sadu.

1-1 ettevõtmiste kohta ei oska muud öelda, kui et mulle nii väga silma ei jäänud. Kui talle pall kenasti alla sokutati, siis üles hüppamises ja pealt surumises oli ta meister, aga ise korvist paar meetrit kaugemalt peale hakkamist ma tõesti eriti ei mäleta, aga samas pead ei anna kuna vb mälu petab. Aga see pole praegu kõige olulisem.

:offtopic: Ning muideks, ma pole elu sees tartus kauem kui kaks päeva korraga viibinud, nii et ärge mind tartlaseks küll ristige.
Tartlane siin foorumis ei ole mitte geograafiline, vaid klubiline asetsemine. Dunigan ei olegi liidritüüpi mängija, kui loed nt temast ülevaateid (nn draftexpresse), siis NBAst kui perspektiivist räägiti tema puhul just musta töö tegemise seisukohast. NBAsse ei värvata ainult statistika järgi, see peaks ju selge olema. Fakt on ka see, et skaudid teda ju Eestis vaatamas käisid, see ei olnud ainult Mürka lause ajakirjandusele.
End of story.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas vaim564 »

Ma eriti ei saa selle diskussiooni mõttele eriti pihta :)
Dunigan oli noor, veel arenev mängija, kellel oli sisuliselt esimene hooaeg sellisel tasemel Euroopas mängida ja kokkuvõttes ta sai hakkama. Veidemaniga pole mõtet teda võrrelda, sest keskmängijatel on pisut lihtsam ka NBA huviorbiiti sattuda kui ääre- ja tagamängijatel, kus konkurents on lihtsalt suurem. Ega kõik NBA drafti pääsenud seal läbi ei löö, aga mõni sealt väljajäänud võib hiljem hoopis kaugemale jõuda, nii et pole see ka mingi absoluutne näitaja.
Mis Vrbanovisse puutub, siis on ta nooruses Hispaania klubide huviorbiidis olnud, mis on mingi potentsiaali näitaja ja Kalev/Cramo on talle võimalus kõrgemale tasemele läbi murda nagu ka Duniganile, kes ei pääsenud küll NBAsse, kuid pääses mitte just nõrka Itaalia liigasse.
Elums
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 03 Dets 2010, 15:37

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Elums »

Siin siis numbrid Bulgaaria- Itaalia!
Mees oli algviisikus platsil aga 16 min ja 3 lauda pole just parim 210 mehe jaoks!

http://bgbasket.com/en/stats.php?id=147561" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Karl »

noh.. Bargniani vastu 5p, 3 lauda ja 0 pallikaotust 16 minuti kohta pole minu arvates üldse paha. Peaks ikka seda ka mõistma, et siin ei hakka ta igapäevaselt Gasolide ja Bargnianidega madistama.
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Stat »

Samas Bargnani on Centri kohta üpris nõrk kaitses ja eriti lauas...
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Karl »

5.2 lauda NBA's pole just kõige sitem tulemus, eriti veel selle kohta, et mees on pigem selline Nowitzky tüüpi mängija, kes enamus oma punktid toob jump shotidega ja ründelauda ei trügi.
Samas Bargniani kaitse ei saa väga nõrk ka olla, kui ta NBA's algviisiklane on:)

Pigem ootame Varbanovi Eestisse ära ja peale paari kontrollmängu saab juba rohkem tema kohta öelda.
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Stat »

On Torontos mõni parem mees tema asemel algviisikusse panna?
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Karl »

Ei ole:) Selles iva seisnebki ju, et Bargniani kaitse ei ole nii nõrk, et selle pärast teda välja peaks vahetama koguaeg...btw ega ta muidu 35 minutit ei mängiks iga mäng. Tsipa paremaid kaitsemängijaid ju torontos leidub R.Williams ja A.Johnson ntks.
Elums
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 03 Dets 2010, 15:37

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Elums »

Ega VTB nõrgemad mängijad vastu ei tule!!!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas vaim564 »

Kreeka vastu tema poolt veidi parem mäng, 19 min, 11p, 5 lp, efektiivsuselt meeskonna kolmas
http://bgbasket.com/en/stats.php?id=147564" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Karl »

Elums kirjutas:Ega VTB nõrgemad mängijad vastu ei tule!!!

Ega päris Gasolid ka vastu ei tule, ikkagi klass või paar nõrgemad mehed.
Vasta