Balti liiga 2008/09

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

man of the match ASKO PAADE !!!
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Marxxxx kirjutas:Mul siuke küsimus, miks võttis kerde 15sek enne lõppu timeaudi? kahtlane oleks mingi uue kombinatsiooni proovimine vms...
võttis aja maha, kuna mehed lasid jalad sirgu. tuli paar käredat sõna öelda.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
#23
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 28 Okt 2008, 13:18
Asukoht: Saku

Postitus Postitas #23 »

Asko on tulevane staar :D
Elagu BC Kalev/Cramo !
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

aga tegelikult pole Asko mäng nii üllatav midagi arvestades seda, et enne vigastust u. 3-4 aastat tagasi oli ta rockis ju üks põhitegijaid ja eesti korvpalli "tulevikulootus"
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Rock on ikka väga kõva see aasta , mängult - mängule lähevad tugevamaks !
RESPEKT ! :cool:
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

kujutan ette kuidas kaotus nevezisele rockile kripeldama jääb :P
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Nii käisin mängul ja see et siin käis paljudes kohtades läbi et kalevi korvialune on nõrk, siis see mis toimus Rockiga korviall oli ka üsna hapu, Marsh lasi alguses ikka igast asendist nii Beardi kui Taltsi üle sama tegi ka grafts. Beard on ikka selgelt aeglane, ja jääb hätta kiiremate meestega.Marsh meenutab natuke Reedi, oma kiiruse poolest just.
MrBckalev
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Mai 2008, 19:09

Postitus Postitas MrBckalev »

Müts maha Rocki meeste ees!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Väga hea, tublid!
#23
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 28 Okt 2008, 13:18
Asukoht: Saku

Postitus Postitas #23 »

Sellesuhtes vaadates seda klippi, mis tuli etv pealt, siis on väga hea uudis see, et Lyde võeti hästi vastu ja kõik toetavad teda. Suur PLUSS on ka see, et Vucinic usub Lyde-i niiet ta peaks homme peaks ta ohtralt mänguaega saama.
Elagu BC Kalev/Cramo !
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Postitus Postitas Zog »

Oioi... oioi... Rock on võitnud Rytast, Baronsit ja ASK'd, ning praegu on alles oktoobri lõpp... eks näis... noh, tunnistame et Rytas ja Žalgeris peaks kõigi eelduste kohaselt jääma Eesti klubidele püüdmatusse kaugusesse laias plaanis, aga Balti liiga 4 hulka jõudmine ei tundugi enam nii võimatu olevat... Rock, Barons ja Šiauliai hetkel suht samal tasemel minu meelest... ASK ehk veidi kõrgemal ikkagi, aga üldsegi mitte kaugel. Loodame et uue tsentri tulemine Kalevisse muudab meie mängupildi ka oluliselt paremaks... peaks muutma igatahes. Ma arvan et muudab.
PeeterPaan

Postitus Postitas PeeterPaan »

ma ei tea, minu jaoks on ikka hooaja algus nii segane et ma ei julgeks kedagi pakkuda kes final fouri jõuavad.
Üks oleks ikkagi Rytas, kuid selles ma kahtlen sügavalt kas zalgiris sinna jõuab, ennem jõuab ASK.Kalevil hakkab mäng jooksma ilmselt peale uut aastat, kui kõik on koos trenni teinud ning mingigi koostöö leidnud. Kuid see õige et Kalevil palju potensiaali, tuleks see ainult ära kasutada
artur

Postitus Postitas artur »

Eile siis viskasid ASK`i eest lätlased vaid 11 punkti(Grafs, Valters ja Helmanis)kokku. Seega ASK ikka toetub suuremalt jaolt välismängijatele
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Etvspordi videos Kerde näost peegeldus ikka väga suur rahulolu, kuigi ütles et parandamisruumi on, mis muidugi ilmselt on õige.
Ise mängu nägemata, aga video põhjal öeldes tundus ikka, et mehed on hoos.
ASK treener tunnistas ise ka, et Rock mängis hiilgavalt, ühesõnaga müts maha ja loodame, et meil õnnestub täna sama :)
#23
Kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 28 Okt 2008, 13:18
Asukoht: Saku

Postitus Postitas #23 »

Vähemalt au ASKi treenerile kes on poole normaalsem kui see Baronsi oma, et kui Eesti klubilt saada kotti võõrsil siis protest.
Elagu BC Kalev/Cramo !
Suletud