EuroCup

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: EuroCup

Postitus Postitas vaim564 »

Nüüd on ka Banvitis seitse leegionäri
http://basketball.eurobasket.com/Eurocu ... vic/337011" onclick="window.open(this.href);return false;
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: EuroCup

Postitus Postitas huh im kito »

keegi saab mulle livescore eurocupbasketballist anda? mul jälle see sait jamab..
Relektro
Kasutaja
Postitusi: 213
Liitunud: 23 Dets 2010, 02:25

Re: EuroCup

Postitus Postitas Relektro »

huh im kito kirjutas:keegi saab mulle livescore eurocupbasketballist anda? mul jälle see sait jamab..
http://live.euroleague.net/gamesjsuleb. ... 2e77%2e121" onclick="window.open(this.href);return false;
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: EuroCup

Postitus Postitas huh im kito »

Kumb seis nüüd õige, delfis kirjas ,et poolaeg 30-26 ,aga seal livescores juba 34-26:D teise veerandi lõpuks ,.
Relektro
Kasutaja
Postitusi: 213
Liitunud: 23 Dets 2010, 02:25

Re: EuroCup

Postitus Postitas Relektro »

Krt üldse ei saa aru, Delfi järgi poolajaks seis 26-30 Vef'ile ja siis Eurocupi kodukal 26-34 Vefile. Kumb siis õige seis?
:smash:
Kasutaja avatar
Neverlast
Kasutaja
Postitusi: 187
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:59

Re: EuroCup

Postitus Postitas Neverlast »

Krt, Abbottil must päev täna, kolmanda veerandi keskpaigaks kolmesed kuuest null
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: EuroCup

Postitus Postitas Soho »

Täna vähemalt tundub skoori poolest kaitse ok olevat, aga nüüd pole rünnakut jälle.. krt 3 veerandajaga vaevu 40 punni..
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: EuroCup

Postitus Postitas michaelEP »

Eurocupi kodulehekülg näitab, et Kalev 16ga taga, Delfi näitab, et 6ga ees :D

Piltide pealt tundub, et Kalev mängib teistsuguste vormidega täna ( vähem kirju jne?)
Juku
Kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 07 Veebr 2011, 19:32

Re: EuroCup

Postitus Postitas Juku »

Pigem uskuda ikka Delfit, sest kui kohapealt ka õiget skoori öelda ei suuda siis on asjad ikka väga hullusti :D
Kasutaja avatar
Neverlast
Kasutaja
Postitusi: 187
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:59

Re: EuroCup

Postitus Postitas Neverlast »

michaelEP kirjutas:Piltide pealt tundub, et Kalev mängib teistsuguste vormidega täna ( vähem kirju jne?)
ilmselt tegemist liiga reeglitega, tundub et mõlemal tiimil on lubatud särgi peal reklaamida inult ühte sponsorit, seepärast ka harjumatult vähe kirju
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: EuroCup

Postitus Postitas Soho »

Järjekordne ilus kaotus lol..
Võhma paistab väheks jäävat, tähendab tuleb rohkelt jooksu trenne teha :)
Või rohkem vahetusi..
Viimati muutis Soho, 23 Okt 2013, 20:49, muudetud 2 korda kokku.
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Re: EuroCup

Postitus Postitas maq »

Palju õnne järejekordse ilusa kaotuse puhul meile kõigile. :roll: Paistab, et selle hooaja edasiminek on rohkem ja ilusamaid kaotusi. Minu usk sellesse meeskonda hakkab vaikselt kõikuma. Ei usu, et me EuroCup-is ja VTB-s viimasest kohast pääseme. Liiga palju võidetavaid mänge on juba ära antud. Varrak pole suutnud selle võistkonna potensiaali realiseerida. Tüüpiline Kalevi hooaja algus - mitte midagi ei õnnestu ja kõik on liga-loga. Kui me saame uuel aastal mängu käima pole peale eestikate enam midagi püüda. Seis on hetkel ikka väga nutune ja varsti peaks Varraku jalge alune tuliseks muutuma hakkama.
Viimati muutis maq, 23 Okt 2013, 20:50, muudetud 1 kord kokku.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: EuroCup

Postitus Postitas sequa »

maq kirjutas:Palju õnne järejekordse ilusa kaotuse puhul meile kõigile. :roll: Paistab, et selle hooaja edasiminek on rohkem ja ilusamaid kaotusi. Minu usk sellesse meeskonda hakkab vaikselt kõikuma. Ei usu, et me EuroCup-is ja VTB-s viimasest kohast pääseme. Liiga palju võidetavaid mänge on juba ära antud.
Võtaks rahulikumalt....vastastel tekstipõhise ülekande järgi oli lõpus sigamoodi õnne - panid kaks hullu kolmest järjest( üks üle elegari käte ja teine rünnaku viimasel sekundil) - kui need tegemata oleks jäänd, siis oleks pigem cramo võitnud....
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Re: EuroCup

Postitus Postitas maq »

sequa kirjutas:
maq kirjutas:Palju õnne järejekordse ilusa kaotuse puhul meile kõigile. :roll: Paistab, et selle hooaja edasiminek on rohkem ja ilusamaid kaotusi. Minu usk sellesse meeskonda hakkab vaikselt kõikuma. Ei usu, et me EuroCup-is ja VTB-s viimasest kohast pääseme. Liiga palju võidetavaid mänge on juba ära antud.
Võtaks rahulikumalt....vastastel tekstipõhise ülekande järgi oli lõpus sigamoodi õnne - panid kaks hullu kolmest järjest( üks üle elegari käte ja teine rünnaku viimasel sekundil) - kui need tegemata oleks jäänd, siis oleks pigem cramo võitnud....
Sequa oleksid ei maksa midagi ja kaotus on kaotus, sõltumata kuidas see saadi. Järelikult oldi ise kehvad. Õnn soosib teatavasti ikka tugevamaid. Ega keegi neid võite meile kandikul pakkuma hakka ju.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: EuroCup

Postitus Postitas vaim564 »

Ma ei tea kuivõrd neid statse seal usaldada võib, aga Abbotti visked 17st 2, kolmesed 11st 1. Škelel ka 13st 3. Kui sealt veidigi parem tabanud oleks ... Aga eks objektiivselt VEF oligi tugevam.
Vasta