Uudised/Intervjuud.

Muud jutud (sh arvutimängud)
alvar550
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03 Jaan 2008, 14:35

Postitus Postitas alvar550 »

Jokic pani ju ka hullu kuskil sloveenias peale kalevist minekut:D
alvar550
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 03 Jaan 2008, 14:35

Postitus Postitas alvar550 »

Mürka pani hästi spordiuudistes, et ta nägi haiglas unenägu, et ta pani Celticsi vastu 30 punkti:D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

see oli jh hea.. :D sai parajalt naerda..head paranemist Martinile.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Vladimir Vuksanovic siirdus Kreekasse

Vladimir Vuksanovic sõlmis lepingu Kreeka klubiga Kolossos Rodouga, kes hoiab hetkel Kreeka kõrgeimas liigas ehk A1's 12. kohta.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Israeli karikavõitjaks tuli Jerusalemi Hapoel, kes võitis Tel Avivi Maccabit 93:89 (14:25; 25:25; 16:23; 38:16).
Hapoeli resultatiivseim oli Jamie Arnold 29 punktiga, lisaks kogus ta ka 10 lauapalli. Arnoldit toetas Timmy Bowers 19 punktiga. Maccabile tõid Fizer ja Cummings mõlemad 16 punkti.
Mängu kordust on võimalik vaadata siit.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Rock ja Kalev meelitavad Martin Müürseppa enda ridadesse


Tartu Rock ja Kalev/Cramo on huvitatud vigastusest paraneva palkamisest, kirjutab Postimees. Mõlemad klubid on jutuajamise tasandil pidanud läbirääkimisi, ent konkreetse lepinguni pole jõutud.

"Üks asi on tänavune hooaeg, ent ilmselt ollakse huvitatud, et mängiksin samas meeskonnas ka tuleval hooajal," rääkis Müürsepp. "See kas tänavu platsile tulen, pole veel selge. Arst soovitas juba jalgrattaga sõita, kuid pallitreeninguid ma veel teha ei saa. Samas ei soovi ma nigela vormiga mängima hakata."

Eesti meistriliigas saab üleminekuid vormistada veebruari lõpuni.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Toimus Jordan Classic korvpallilaager

Leedus toimus Jordan Classic korvpallilaager, Eesti noormees Jaan Puidet valiti regiooni 12 andekama noore hulka!

23-24.02 toimus Vilniuses, Sarunas Marciulionise korvpalliakadeemias Jordan Classic treeninglaager, mis on mõeldud selgitamaks välja andekaimad 1992 a. ja hiljem sündinud Euroopa korvpallurid (Jordan Calssic koosneb Euroopas 3. etapist, peale Vilniuse veel 26-27.02 Rooma ja 1-2.03 Ateena). Treeninglaagris jagas noortele põhitõdesid Tim Grover, maailma parima korvpalluri- Michael Jordani, personaaltreener. Kokku 12-st riigist (Eesti, Läti, Leedu, Ukraina, Tsehhi, Valgevene, Poola, Soome, Rootsi, Norra, Slovakkia, Holland) laagris osalenud 32-st noorest tulevikustaarist valiti viimasel päeval laagri “Tähtede mängule” ka Eesti poiss Jaan Puidet (BC Kalev).

Kahjuks selle laagri nelja parema hulka, kes osalevad 19. aprillil Madison Square Garden`is (New York) ülemaailmsel Jordan Classic kogunemisel, ta ei pääsenud. Valituteks osutusid Jonas Valanciunas ("Vilnius BC"), Vitenis Cizauskas ("Sabonis Academy"), Edgaras Ulanovas ("Kaunas BS"), Evaldas Aniulis ("Sarunas Academy"). Eestist osalesid laagris lisaks Jaan Puidet`ile Rannar Raap (KK Pärnu) ja Joonas Vaino (RSK Tarvas).
Jordan Classic treeninglaagrist, mis sai algusel 2002. aastal on osa võtnud sellised korvpalliässad nagu Amare Stoudamire, LeBron James, Carmelo Anthony, Dwight Howard ja Kevin Durant.

Ürituse raames toimus AIR Jordan XX3 korvpallijalatsi esmaesitlus Baltikumis. Jalats on nüüdsest saadaval ka Eestis, Viru keskuses asuvas Cityspordi kaupluses.

Täpsem info ja pildid üritusest: www.nike.com/jumpman23/classic
www.basket.ee
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

hohooo puidet oli mu klassivend 2 aastat tagasi :D ja täpsustuseks ütleks et nende võistkonna nimi on BC Kalev/Peri (mängin ise samas vanuseklassis BC Kalev/Seesamis sellepärast tean :D)

kahju aint et ta sinna asjale ei valitud
Viimati muutis kalevcramo, 27 Veebr 2008, 15:58, muudetud 1 kord kokku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

puidetit tean ka mina kaudselt :)
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Ma olen koolidevahelistel tema vastu mänginud.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Kristo kirjutas:Ma olen koolidevahelistel tema vastu mänginud.
mul oleks kah see võimalus olnud, me pääesime 2 alagrupist edasi, aga siis millegipärast meie treener andis alla :(, arvas et liiga tulevad, täielik idioot, kõik peale saksa olid jumala võidetavad :)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Puidetiga ma tegin 2 aastat trenni koos, ise olen 2 aastat noorem ja temavastu suht rakse oli ikka :D
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

kalevcramo kirjutas:hohooo puidet oli mu klassivend 2 aastat tagasi :D ja täpsustuseks ütleks et nende võistkonna nimi on BC Kalev/Peri (mängin ise samas vanuseklassis BC Kalev/Seesamis sellepärast tean :D)

kahju aint et ta sinna asjale ei valitud
Jens ära pane tarka :)
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Puidet on omavanuse kohtahea mängija, korraliku viskega ja füüsiliselt vägagi tugev ja selline terav.
Viimati muutis Raudsepp, 27 Veebr 2008, 20:52, muudetud 1 kord kokku.
Lootus sureb viimasena!
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

BigMac kirjutas:Jens ära pane tarka :)
ohoo marko ka siin :D
Vasta