Balti liiga 2007/08

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

ja nii oligi Kalev sai ühega pähe ,aga seda ei tea kas Arbet selle dungi ikka lõpus mööda surus.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Vabandan veelkord valeinfo eest ja Arbeti mustamise eest.
Kangur eksis jah, käega oli üritanud suunata Frieri kolmest.
Seega oleme siis see hooaeg kaotanud mõlemale suurele 1ga :S
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

vägajulm ikka, ei suuuda kalev ega rock võita rytast või zalgiryst niiiivähe jääb alati puudu.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

pelmeen kirjutas:
TDK kirjutas:Mul oli 2 sõpra saalis, Info on reaalne!
ehk nad vaatasid hoopis Puuviljapardiis vs Veranda?
Täitsa jube, mul sellised kõhukrambid ikka praegu, ma ei suuda korralikult kirjutadagi :)
Sa oled nii vaimukas ikka, et jube :)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Teglt see kaotus on suht suva, aga ikkagi ma loodan ,et see on hea märk nüüd ennne Ventspilsi mängu. Sest nagunii tänase mängu lõpp oli loterii.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Mina nende asemel, kes kohe Arbetit jälle sõimama hakkasid, hoiaks küll praegu madalat profiili. ''Nende'' all ei mõtle ma TDK'd, vaid paari teist tegelast. :mad:
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Demarr kirjutas:Mina nende asemel, kes kohe Arbetit jälle sõimama hakkasid, hoiaks küll praegu madalat profiili. ''Nende'' all ei mõtle ma TDK'd, vaid paari teist tegelast. :mad:
No aga kui olekski dongi mööda pannud ja teinud jälle kehva mängu nagu alguses mulje jäi, siis oleks pidand kohe kiitma hakkama v?
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Kuulge ega keegi kuskilt täpsemat statistikat ei sa anda.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

#7 kirjutas:
Demarr kirjutas:Mina nende asemel, kes kohe Arbetit jälle sõimama hakkasid, hoiaks küll praegu madalat profiili. ''Nende'' all ei mõtle ma TDK'd, vaid paari teist tegelast. :mad:
No aga kui olekski dongi mööda pannud ja teinud jälle kehva mängu nagu alguses mulje jäi, siis oleks pidand kohe kiitma hakkama v?
Hukka mõistate te teda küll kiiresti. Ma arvan, et selleks, et kedagi hukka mõista on vaja ikka olukorda ka näha, või mis?
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Demarr kirjutas:
#7 kirjutas:
Demarr kirjutas:Mina nende asemel, kes kohe Arbetit jälle sõimama hakkasid, hoiaks küll praegu madalat profiili. ''Nende'' all ei mõtle ma TDK'd, vaid paari teist tegelast. :mad:
No aga kui olekski dongi mööda pannud ja teinud jälle kehva mängu nagu alguses mulje jäi, siis oleks pidand kohe kiitma hakkama v?
Hukka mõistate te teda küll kiiresti. Ma arvan, et selleks, et kedagi hukka mõista on vaja ikka olukorda ka näha, või mis?
No aga ütleme,et täna ei olnud midagi viga tal aga kas see õigustab tema eelmisi kehvi mänge. Ma saan aru,et ma eksisin aga jah ikkkagi. Lõpetame selel teema parem .
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Esimese kõne ajal oli jah rahva karjumine taga, nii et uisapäisa kirjutasin kohe et Arbet aga ta olevat koos Jeliciga ülepika aja jälle hea mängu teinud.
Eks mingi hetk saame selle statistika ka :)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

TDK kirjutas:Esimese kõne ajal oli jah rahva karjumine taga, nii et uisapäisa kirjutasin kohe et Arbet aga ta olevat koos Jeliciga ülepika aja jälle hea mängu teinud.
Eks mingi hetk saame selle statistika ka :)
Nojah,
ega see bbl paneb ka korralikult näkku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Krt pidi kangur selle pallikaotuse 15 seki enne mängu lõppu tegema :S :S :S

lõpus ka puterdasid selle lauapalliga ja korraliku viset ei saanudki teha

FRIER OLI LIHTSALT MASENDAv... hale amatööör! 1 ilus liigutus oli, aga yldiselt oli ta kalevi nõrgim lüli!
Arbet jälle täiesti kuiv... 4p, aga jälle yks buzzer :D :D korvialt, aga väga ilus läbimurre!

Jelic ka magas terve mängu.

Pärast mängu matic lonkas nagu vana sant :D tõesti tundus, et ta sureb ära... trepist yles käis nagu tal oleks yks jalg :D see oli jube vaatepilt
Viimati muutis Oskar8, 22 Mär 2008, 19:39, muudetud 1 kord kokku.
TT

Postitus Postitas TT »

Vähemalt oli mängu ajal kõvasti möllu
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Rytase fännid on lahedad raisk! yli kõvad!
Suletud