Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

vaim564 kirjutas:
saamatu leedulasest keskmängija, kelle ainuke õigustus on muideks et ta on arvatavasti odavaim keskmängija eestis mis näitabki Rocki põhipuudust- rahapuudust. Ainukese lahendusena näeksin mina mitte kooseisu kiiret vahetus, ok Kriisa- Paasoja vahetus polekski nii paha
Rahapuudus? Mis müüt see jälle on? Palun näidata mulle Rocki mängijat, kes mängib sandikopikate eest. Kuna Rock on palganud Eesti koondises või selle ukse ees koha sisse võtnud seltskonna, siis ma ei usu, et nende peale väga palju ei kulu. Samuti ei usu ma, et Rocki rahakott on õhem kui Raplal või Rakverel. Petrukonise ämber on samasugune nagu mõned aastad tagasi Varbanovi ämber Cramol - seda tüüpi mängijaga ei osata midagi peale hakata ja mänguskeemi sulatada. See näitab lihtsalt kehva scoutingut. Ma ei taha uskuda, et kui Dilyst ei tahetud, siis talle sarnast mängijat poleks kusagilt leitud. Ma ei usu, et nt Kormendi eest mänginud Richards oleks olnud mingist ületamatust hinnaklassist, aga Rockile oleks ta paremini sobinud. Peciukeviciuse palkamisest võib aru saada, sest temalt oodati arenguhüpet ja ega sellessegi diili ilmselt vähe ei panustatud. Kriisa - Paasoja vahetus nüüd küll kuidagi kasuks ei tule, sest Kriisa mängib Paasoja lihtsalt iga koha pealt üle, aga põhimõtteliselt on suund õige. Seisev vesi tuleb kuidagi keema ajada. Tulemuste poolest pole esmapilgul häda suurt midagi, oma tehti ära, EuroChallenge 2.ring ja BBL 4.koht, ilmselt lisandub ka eestikate finaal, aga probleem on mängupildis.
See Kormendi Richardsi näide on väga hea, muideks ta käis ennast enne Kormendit Rockile pakkumas aga palk mis ta küsis oli 5 ( viis korda) rohkem kui makstakse Petrukonisele, ja veel enamus eesti pikkasid , mitte ainult Rockis ja Cramos vaid ka ntx Rapla Pärn saab rohkem palka kui Petrukonis. Uskuge mind kui raha oleks olnud oleks parem mees leitud korvi alla. Ja Kriisast veel jah selle hooaja Kriisa on ülikõva kuid vaata venna vanust , ta peab kunagi lõpetama ka. :D
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas michaelEP »

Kui kõik raha on vananevate koondislaste all kinni, siis ei olegi raha, et keskmängija palgata. Minujaoks on muidugi kummaline, et investeeritakse ääre- ja tagamängijatesse ja jäetakse C koht jõude, kuigi viimane on kindlasti palju olulisem positsioon.

Väike arvutus ka, Rocki keskmine vanus (kui võtame arvesse reaalselt mängivad mehed, s.t ilma Meistri, Vene, Suti ja Kruusita) 29,4 ja Cramol (ilma Olmre ja Kajupangata) 25,8
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Kui eeldada, et Petrukonis saab vähem raha kui Pärn, siis ei küsinud Richards ehk üle mõistuse palju. Tänavuste statside järel küsib kindlasti rohkem.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Huvitav oleks kuulda, millel see väide tugineb, et põhitöö kõrvalt mängiv Pärn teenib rohkem kui Petrukonis? Kõlab üsna uskumatult.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Kauaks Augustas väljas, kas Eichfuss naaseb palliplatsile see hooaeg üldse?
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

August täna ei mängi ! Finaaliks pidi korda saama
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

Olen tänases mängus ka ise natuke Tarva poolt, aga uskumatu kui erapoolik kommentaar täna on. Loodan, et finaali ajal on puldis Kruus.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

Tarvas paneb täna emotsiooni pealt aga kuna korvi alune kaitse on täiesti null siis pikka pidu neil pole
flymadman
Kasutaja
Postitusi: 147
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:33

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas flymadman »

igatahes tarvapoolt,kahjuks vōi ōnneks kaldun arvama et ponevamad mängud hetkel tarva-rocki vahel kui tuleb finaal mängud.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Kurbas on Dorbeku näitekooli külastanud.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MEGA IRW »

Naljakas, Tarvas saab kogu aeg möödaläind vabavisete järel ründelaudu. Vigadega ollakse hädas see-eest, see võib kätte maksta lõpus.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Ilmselt on kohtunikebrigaad saanud ülesande võit Rockile tuua, sest viiemänguline seeria on kallis, aga mingist Rocki üleolekust küll rääkida ei saa.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas SirCharles »

Olen tasavägise ja intrigeeriva Eesti korvpalli poolt ei toeta kumbagi tiimi , aga sellist Rocki vilet pole näinud .
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

Väga põnev mäng, täpselt selline mis playoffides olema peakski, ei oleks ime kui Tarvas siit edasi saab.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Nojah, kui arvestada, et Rockil Peciukevicius puudu ning Tarval Umbrasko ja Paiste juures, Tarval reaalne šanss tekkis ja nad kasutasid ära. Homme võib Rocki pikem pink lõpuks ära otsustada, aga loodetavasti tuleb vähemalt tasavägine mäng. Mänguliselt küll suurt vahet pole. Finaalis sellist põnevust küll miski ei ennusta.
Vasta