Kodulehe arutelu - head, vead ning mõtted

Muud jutud (sh arvutimängud)
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Postitus Postitas maq »

Vahest oleks mõtekas võtta mõned uued moded siia, et rohkem korda hoida? Vähem Rocki fännide provotseerivat möla tuleks sellele kohale igati kasuks ju.
Viimati muutis maq, 01 Juun 2009, 19:57, muudetud 1 kord kokku.
Eepica91
Kasutaja
Postitusi: 123
Liitunud: 07 Apr 2009, 20:06

Postitus Postitas Eepica91 »

rocki fännid ei julge mujal seletada kui etv kodukal ja delfis:)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

maq kirjutas:Võipolla oleks mõtekas võtta mõned uued moded siia, et rohkem korda hoida? Vähem Rocki fännide provotseerivat möla tuleks sellele kohale igati kasuks ju.
:D:D:D:D

Võipolla oleks tõesti mõtekas.....
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4269
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

maq kirjutas:Vahest oleks mõtekas võtta mõned uued moded siia, et rohkem korda hoida? Vähem Rocki fännide provotseerivat möla tuleks sellele kohale igati kasuks ju.
ütleme nii et ma kustutan tõesti solvavad postitused ära ja ka provotseerivad postitused, mis siia absoluutselt ei sobi, samas on kahju sellest et osal lihtsalt pole niipalju mõistust enne postitamist, et mõelda pisut, mis ühe või teise postitusega kaasneda võiks.

Mõelge sügavalt ennem kui postitate.
Kasutaja avatar
Madli
Kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 04 Okt 2007, 12:13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Madli »

Ma loodan, et administraator ehk loeb seda.

Mind on juba mõnda aega häirinud üks asi kodulehe juures. Seda on siin teemas ka korduvalt mainitud, aga midagi pole sellegipoolest muutunud.

Nimelt, kodulehel peaks olema rohkem uudiseid meeskonna kohta. Koduleht peaks kajastama meeskonna ametlikku infot ja seisukohta. Praegu jääb fännidel üle vaid lugeda kõiksugu spekulatsioone muudest meediaväljaannetest. Kodulehel kirjas olev info peaks aitama inimestel eristada tõde ja väljamõeldisi. Ajakirjanike eesmärk, olgem ausad, on ikkagi kirjutada "lugusid", mis saaks võimalikult palju klikke. Mõistetavalt pole praegusel hetkel palju uudiseid klubi kohta ja seetõttu ongi kõik meediaväljaanded täis kuulujutte. (Samas, Kalev loobus Eurosarja kohast ja seda koduleht ei kajasta?) Kas viimane uudis Kalevi kohta on tõesti, et müüki tulid meistrisärgid?

Lühidalt, kas oleks võimalik palun, et kui Kalev sõlmib lepingu peatreeneriga või mängijatega, siis oleks see uudis esimesena just klubi kodulehel? Vastasel juhul ei täida see koduleht mitte kuidagi oma eesmärki.

Ma ootaks väga admini tagasisidet selle kohta kui võimalik
Viimati muutis Madli, 08 Juul 2009, 16:23, muudetud 1 kord kokku.
MaskottSIGA
Administraator
Postitusi: 24
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:03
Asukoht: Kalevi spordihalli tribüüni all

Postitus Postitas MaskottSIGA »

Tere Madli! :)

Olen Sinuga ühel meelel ja seda püüamegi järgida. Kuigi pahatihti lekib pressi info enne meie ametlikku teadet... Sellest hoolimata saab loodetavasti Sind täna ühe uudisega rõõmustada :)

Päikest!

edit: sry, uudis siiski homme...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

BC Kalev/Cramo kirjutas:Tere Madli! :)

Olen Sinuga ühel meelel ja seda püüamegi järgida. Kuigi pahatihti lekib pressi info enne meie ametlikku teadet... Sellest hoolimata saab loodetavasti Sind täna ühe uudisega rõõmustada :)

Päikest!
Ohoh, täna on tulemas hea uudis. :D
Kasutaja avatar
Madli
Kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 04 Okt 2007, 12:13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Madli »

BC Kalev/Cramo kirjutas:Tere Madli! :)

Olen Sinuga ühel meelel ja seda püüamegi järgida. Kuigi pahatihti lekib pressi info enne meie ametlikku teadet... Sellest hoolimata saab loodetavasti Sind täna ühe uudisega rõõmustada :)

Päikest!
Aitähh kiire vastuse eest! :)

Ootan huviga uudist!
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Ma arvan ,et me saame täna treeneri nime teada:D
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

päev hakkab läbi saama....
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Hmm admistraator parandas postitust ja kirjutas ,et homme saab teada.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

nojah :D ... karta on, et Õhtuleht avaldab selle uudise siiski ennem _:D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4269
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Omalt poolt pakuks välja järgnevad asjad:
1) Et saaks teemade all nt hääletusi teha. al'a et Kes on lemmik mängija, või siis eelvaates et kes oli eelmise mängu parim, või kui paljuga Kalev võidab.

2) Võiks olla ka kasutajate reiting, kardan et postituste pealt see eriti head ei tõota, aga nt aktiivsuse järgi, palju päevas külastab foorumit ja ka selle järgi kui vana kasutajaga on tegemist.

3) Ja nt youtube järgi siis seal kustuvad postitused siis kui on saand nt 3 miinus häält, samas see võib kaasa tuua selle et osad pahatahtlikud hakkavad lihtsalt teatud poste minnustega hindama.Kuigi õnneks asi nii hull pole vast.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

3) punkt las jääda modede tööks :D
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Olen olnud 2 aktiivse foorumi administraator ( üks nendest Eesti suurim meelelahutus ja pilditöötlusfoorum tdr.ee, mis nüüd liitus koffer.ee'ga )
ning seles foorumis oli väga hea asi, mil nimeks reputatsioon - see pani väga kenasti paika, kes räägib tarka juttu ning, kes on 12 aastane pubekas ning postitab foorumisse peale voodimärgamist Bedwettersi saatel.
Vasta