Kodulehe arutelu - head, vead ning mõtted

Muud jutud (sh arvutimängud)
MaskottSIGA
Administraator
Postitusi: 24
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:03
Asukoht: Kalevi spordihalli tribüüni all

Postitus Postitas MaskottSIGA »

Hei!

Hetkel käes küll südasuvi ja paljud kindlasti arvutist üsna kaugel, kuid teen siiski teema ära...
Sarnaselt eelmisele aastale ootaks ka tänavu teie ideid ja mõtteid, mis meie kodulehel võiks olla, mida muuta paremuse poole või kriitikat praeguse kohta. Kuna koduleht on meie nägu internetis, mida pea iga inimene kasutab ja arenguruumi on alati, siis ootakski ka teiste julgeid mõtteid, et uueks hooajaks saaks taas sammu edasi liikuda.

Kõik ettepanekud on oodatud, isegi kui ulmelised, sest äkki saab sealt mõne muu idee ;)

Tänud ja päikest! :cool:
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

ma ei tea kas asi on minus, et ma ei oska aga kui olen foorumis siis võiks olla kuskil mingi koht kus saaks tagasi ka koduka pealehele bckalev.ee
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Nii mul on koduka kohta ikka ja jälle mõtteid, uuendusi, ideid ja kriitikanooli :D

1) üks asi mis härib, lehte avades on korraks ees must taust, oleks et valge, sinine, kalevlik, aga must rockilik..:o:D tegelt ma arvan, et see, et see taust üldse korraks ette kargab natuke häirib, ei tea miks, mind vähemalt.

2) Võib-olla veits ulmelik aga võiks bckalev.ee'l olla võimalus vaadata mängude videosi, no mõndagi, teada on ju et meeskonnad lindistavad oma kõiki (?) mänge vist, seega miks mitte siia üles panna. Eelmine hooaeg Kanguri üks hull dunk ilmus rahva tungival soovil niimoodi avalehele.

3) Nagu ikka, rohkem uudiseid, miks mitte intervjuusi mõne Kalevi sees oleva tegelasega vms.

4) Kalevi kodukas võiks teha koostööd kas mingi teise portaaliga või siis ntx neti kaudu kas Päevalehe või Õhtulehega. St rohkem promomist, kalevi kodukale tekiks sl õhtulehe bänner, et luegeg seda, sloleht.ee'le aga näiteks bänner "Homme saku suurhallis, kell 18:00 kalev-rock, ole kohal" vms, mis aitaks ehk inimesi tuua rohkem saali(?)

Ja ega muud eriti polegi, eeldan et päis tuleb uueks hooajaks uus ja ehk veidi rohkem vaeva nähtud selle kallal ka (:)) ja kindlasti ärge unustage fänninurga uuendamist, on pilte jne piisavalt uusi toredaid tulnud kalevi fännidest. Ühesõnaga rohkem promo ja koduka uuendusi! :) Muidu hea töö jasama hooga tuleval hooajal edasi, edu!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Kõiki Kalevi mäng lindistatakse küll. Aga ma ei näe vajadust, et neid üles panna. Mingismõttes annad ju vastastele materjali nii.
Minu meelest promo on normaalne. Ja seda ka vahest näinud nt. Sportnetis ja kuskil oli kindlati veel.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Postitus Postitas BCKLV »

Tere ja tänud senise kodulehe tegemise eest!

...aga võiks veel olla:

- infot Kalevi koduväljakust, nii Saku Suurhallist kui ka Kalevi Spordihallist.
- infot Kalevi eelmistest hooaegadest / Kalevi ajalugu...
- võistlused / loosid / äraarvamismängud... auhinnaks piletid ja muu Kalevi nänn :P
- ingliskeelses versioonis on võib olla artiklite tõlkimine palju tahetud, aga vähemalt pealkirjad võiks inglise keeles olla :rolleyes:
- päis tuleks jah vingem teha... konkurss välja kuulutada ;)
- kui siin juba värvist juttu oli, siis mind häirib liigne kollane koduka kujunduses... võiks olla ikka Kalevi sinine :D
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
Kuskilt

Postitus Postitas Kuskilt »

greystone kirjutas:Nii mul on koduka kohta ikka ja jälle mõtteid, uuendusi, ideid ja kriitikanooli :D

1) üks asi mis härib, lehte avades on korraks ees must taust, oleks et valge, sinine, kalevlik, aga must rockilik..:o:D tegelt ma arvan, et see, et see taust üldse korraks ette kargab natuke häirib, ei tea miks, mind vähemalt.
No seda musta tausta on arvatavasti kasutatud selelks, et nö. lehe sisu paremini esile tuua. Selle funktsiooni täidab see päris tublisti ära.

Päris täismängu videotel ei oleks vast mõtet, küll aga nt. lühikokkuvõtetest tipphetkedest ja mängujärgsetest kommentaaridest.

Loodan, et ka järgmisel hooajal on Kalevi koduleht üks enim silmailu pakkuvaid korvpalliklubide lehti :)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

kui siin räägitakse kodulehtedest, siis tean et basket.ee on ka väheke muutumas.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

kalevi kodulehel on fänninurk - kus on Merli andmed ja asjad.. seda võiks ka muuta ja kirjutada sinna, millal on väljasõidud tulevatele mängudele - nii KML-i omadele kui ka BBL-i omadele. eelmine hooaeg oli mõnimäng seal kirjas, võiks nüüüd siis ehk kõik mängud järjest sinna panna.
antz11

Postitus Postitas antz11 »

Kalevil on Eesti parim kodulehekülg.Tublid aga alati saab paremini.
PS!Rocki Postimehe lehe tegijad on ka head.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Mind häirib rohkem see,et liialt kergelt tehakse uus teema,ei viitsita enam vaadata,kas sellist teemat ka enne on.Näiteks see kõige uuem teema:Hooaja piledid.Sellest samast asjast on kolm või neli teemat tehtud.Teine puudutab Kalevi fänni staffi.Võiks ikka küsimused ühe alla panna aga ei,ikka viis-kuus on juba praegu tehtud.Väike muutatus võiks ka toimuda selles kui tõsta NBA,Euroliiga ja Eesti koodise teemad uude kohta.Tähendab teiste kossu teemade juurde.
Ma ei tea kelle kapsa aeda seda hala visata(admin või mode)aga üld kokkuvõttes teete head tööd.
Üks veel:Postituse pikkus võiks olla vähemalt 10 kirjatähemärki,siis kaovad ka sisutühjad jamad ära.
Viimati muutis Alex, 18 Juul 2008, 03:52, muudetud 1 kord kokku.
YNWA
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Siin vist räägitakse rohkem kodulehest (bckalev.ee) mitte foorumist...
MaskottSIGA
Administraator
Postitusi: 24
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:03
Asukoht: Kalevi spordihalli tribüüni all

Postitus Postitas MaskottSIGA »

Võib ka foorumist, mõlemad seotud. Aga tänan seni pakutud heade mõtete eest, ootan veel :)
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

1)Väga hea mõte oleks minuarust see , et pärast igat mängu tuleks mingi videokokkuvõte parimate lõikudega .
Ning seal all siis statistika .

2)Võiks olla rohkem uudiseid
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Mina tahaks ka saada mängutest videokokkuvõteid ja võiks olla ka mingi selline asi ,et igas kuus saavad Kalevi fännid ühele Kalevi mängjale küsimusi esitada ja siis ku lõpus vastaks ta neile.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Online intervjuud võiksid jah olla, see oleks norm..ja nagu keegi ees mainis, siis võiks koduhallide saku halli ja kalevi halli kohta olla pilte, infot jne. :P Loomulikult rohkem uudiseid ja videokokkuvõtted oleksid ka toredad.
Viimati muutis greystone, 18 Juul 2008, 13:11, muudetud 1 kord kokku.
Vasta