Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Hurmet kirjutas:Mis ajuvaba juttu siin Hibbertist aetakse? Hibbert ei pääseks Pacersist isegi siis minema, kui ta seda tahab. Ta on RFA ja kui mõni klubi talle pikaajalist max lepingut ei paku, siis vaevalt Pacers ta minema laseb. Hibberti otsustada pole siin küll midagi, kõik oleneb sellest, kas Pacers on valmis andma talle sellist lepingut, mida teised klubid välja käivad.
Ja mida ma siis sinu arust rääkisin? Mis sa tõesti arvad, et kui mängija on RFA, siis ei ole temal midagi otsustada? Teise meeskonda soovib minna ja see teine talle priske lepingu pakub, siis konservatiivne meeskond nagu Pacers jookseb kohe matchima? Sa vist unustad ühe fakti, et Pacers on hetkel NBA ühe kehvema majandusega meekondi. Viimati vaatasin, siis saali käivate inimeste arvu poolest ollakse liigas eelviimased. Meeskonnas puuduvad nn rahalehmad, kes nende majanduslikku seisu parandaks. Nüüd pakutakse veel Hibbertile ka prisket lepingut, siis põhimõtteliselt võivad nad enda fintants seisu väga kergelt aastateks kergelt öeldes raskeks muuta. Vähe sellest, et nad on viimased aastad vägagi tumedas seisus olnud. Meeskonna väärtus kukub kolinal ja pidevalt ollakse väga suurtes miinustes:

Pilt
(eelmine hooaeg oli -10m ja kui ma ei eksi siis peaks neil olema ka liiga ühed madalamad piletihinnad?)

Kõik ei ole nii must ja valge, ega ilma asjata ka Pacersi fännid ei ole natuke mures, et mis suvel Hibbertist saada võib. Natuke paneb ka kukalt kratsima tema enda sõnad kogu olukorrast:
"My personal gut feeling is that we'll do something in the summer, because the max guys are the ones that get extensions right away," Hibbert said. "I'm just going to follow my agent's lead."
Keegi ei olegi siin väitnud, et see kindlasti juhtub aga Mavericks Howardit endale see suvi tuua ei saa, siis saavad nad seda sama plaani kindlasti ka Hbberti peal katsetada. Nüüd veel Pacers peaks POs peaksa saama suuremat lootust omamata, siis ausaltöeldes ma ei oleks enam kindel, mis nende edasine plaan oleks.
Pilt
Hurmet
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Okt 2010, 00:12

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Hurmet »

Ja kui sa vaatad natukene nende praegust palgaseisu, siis Barbosa arvelt avaneb 7,6 miljonit, millele põhimõtteliselt võid visata juurde ka selle 2,5 miljoni, mida Hibbert praegu teenib. Hibberti maksimum peaks jääma napilt alla 15 miljoni, mida keegi talle isegi pakkuda saab.

Mind huvitab väga, mis põhjusel oleks pidanud Indiana andma üldse talle max lepingu, kui nad võivad väga vabalt selle max lepingu anda free agency perioodil? Eriline vahe on veel see, et Indiana max leping sisaldaks 6 aastat, teiste meeskondade oma aga vaid 5. RFA mängijate lepingu pikendamised hooaja sees on eelkõige seotud sellega, et saaks nende arvelt veel kokku hoida (vaata kas või Kevin Love'i pikendust). Seda enam, et äkki võistkonnad ei pakugi Hibbertile max lepingut, kuna turul on peale tema veel McGee ja Lopez. Niisamuti võid sisse visata Kamani, kes tõenäoliselt sebib ka endale 10 miljoni dollari suuruse lepingu.

Väga ebatõenäoline on, et Pacers oleks andnud David Westile 10+10 lepingu selle teadmisega, et pigem makstakse temale järgneval aastal 10, kui pikendatakse Hibberti lepingut, kes võidaks äärmisel juhul veel ka hiljem mujale trade'ida.

Pole mingit konkreetset põhjust, miks Pacers pidi talle pikendust andma. Mis puudutab veel tema sõnu, siis see ei tohiks üldse muret tekitada, kui ta järgib oma agendi teguviisi (kes jahib max lepingut). Pacersi fännid peaks siis muretsema hakkama, kui ta reaalselt ütleb ära, et tahab tiimist välja (millele on raske konkreetset põhjust leida).

Rääkides aga majanduslikust küljest, siis neid andmeid on alati tehtud ja püütud halvemaks teha. Kui õigesti mäletan, siis eelviimase CBA lepingu eel või järel jäi NJ Nets sellega vahele, et raamatupidamisega näidati asjalugusid hullemalt kui reaalselt olid. Muidugi ma siin ei eita fakti, et Indianapolises on fännbaas aja jooksul kahvatuks muutunud, aga enne eelmist aastat olid nad viimati Play-Offis 2006. aastal. Nende metro elanike arv pole ka nüüd teab mis kiita.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

[quote="Hurmet"][/quote]

Eks vb räägime natuke mööda üksteisest aga nagu enne juba ütlesin, et Indianal on vaba raha küllaga ja samuti võimalust seda lepingut pakkuda Hibbertile. Küsimus on aga selles, et nad kaotavad raha. Särgi ja nännimüük neile ei edene, areeni täituvus on väga masendav hoolimata sellest, et on väga edukas hooaeg ja need viimaste aastate numbrid on päris maailma ühes usaldusväärsemast majandusajakirjas Forbes. Arvestades, et nende keskmine aasta miinus on viimastel aastatel olnud -15m, liida sinna veel klubi väärtuse kaotus aastas keskmiselt -20m, siis ei ole ime, et järjest tõsisemalt hakatakse võtma neid vihjeid, et omanik plaanib müüa. Muidugi ei ole mõistlik aeg müüa aga ei tea kunagi. NBA klubid aga ei soovi endal võtta suuremaid lepingukohustusi, eriti sellise mitte just staarimaterjaliga nagu Hibbert. Ei ole lihtsalt rahalehm, mis teha. Selliseid priskeid lepinguid pakutakse paremini tulu toovatele mängijatele või siis pakuvad selle raha nn suurklubid, kelle tiitli plaanidest on just selline mängija puudu.

Nõustun selles osas, et kindlasti on mõneti mõistlik plaan talle lepingut pakkuda ja siis hiljem ära tradeida. Aga mis siis kui ta on järjekordne viimasel hooajal enne lepingu lõppemist pingutav mängija? Alati on see risk, et annad magusa lepingu ja siis pärast ei mängi ta selle vääriliselt. Paratamatult Indiana olukord on selline, et nad ei saaks endale seda riski lubada. Muidugi ma usun ka, et nad lähevad sellele riskile välja aga antud võimalust ajuvabaks nimetada on natuke sinisilmne.
Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

BCKLV kirjutas:Endale jäi eilsest mängust too hetk meelde... Knicks oli järgi tulemas, kuid siis otsustasid kohtunikud hoo maha võtta, mõni hetk hiljem tegi Heat juba turvalise vahe sisse.
Mis sa ootad siis ju? See Heat ju. :smash: Ma usun, et Lebron ja Wade kutsuvad pärast ametlikku trenni poisid kokku ja harjutavad näitlemist.. :lol:
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Ega jah, Heat, Clippers või kes iganes, tuleb siin Jeff Van Gundy jutuga nõustuda. Ma saan aru, et floppivad mingid väiksemad mängijad endast oluliselt suuremate vendade vastu aga kui lihamäed hakkavad lendama ja jääb tunne, et vaatad kehvemapoolset WWE kohtumist, siis ikka rikub küll mänguilu.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Kahju...
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Seal konkreetses olukorras küll eriti floppimist ei olnud - Shumpert tegi selge vea ja Jones lihtsalt kindlustas, et see kohtunikel märkamata ei jääks... :roll:
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Mihkel111 kirjutas:Seal konkreetses olukorras küll eriti floppimist ei olnud - Shumpert tegi selge vea ja Jones lihtsalt kindlustas, et see kohtunikel märkamata ei jääks... :roll:
Oeh Heati roosad prillid :smash:

Ainuke viga ongi seal näitlemine, mille eest peaks andma tehnilise. Küll liiga varsti hakkab neid vendasid vaibale kutsuma :p
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

mavs kirjutas:
Mihkel111 kirjutas:Seal konkreetses olukorras küll eriti floppimist ei olnud - Shumpert tegi selge vea ja Jones lihtsalt kindlustas, et see kohtunikel märkamata ei jääks... :roll:
Oeh Heati roosad prillid :smash:

Ainuke viga ongi seal näitlemine, mille eest peaks andma tehnilise. Küll liiga varsti hakkab neid vendasid vaibale kutsuma :p
Kui sa seal olukorras Shumperti viga ei näe, siis on sul endal hoopis mingid prillid ees. Või on asi hoopis prillide puudumises? Ehk tuleks silmaarsti juurde aeg kinni panna? :)
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Korx300 »

Mihkel111 kirjutas:Seal konkreetses olukorras küll eriti floppimist ei olnud - Shumpert tegi selge vea ja Jones lihtsalt kindlustas, et see kohtunikel märkamata ei jääks... :roll:
Pilt

No ma ei tea, kui see ei ole flop, siis ütle mulle, mis asi see on... Jones krutib ikka VÄGA selgelt asjale juurde. Jah, Shumpert küll teeb õlaga liigutuse, kuid see reaktsioon, mis Jonesilt tule ei ole küll loomulik. Aga eks see näitlemine on ju kogu tänapäeva tippspordis juba oluline osa. Korvpallis ju enamus superstaaregi kasutavad neid samu võtteid.
Mihkel111 kirjutas:
mavs kirjutas:
Mihkel111 kirjutas:Seal konkreetses olukorras küll eriti floppimist ei olnud - Shumpert tegi selge vea ja Jones lihtsalt kindlustas, et see kohtunikel märkamata ei jääks... :roll:
Oeh Heati roosad prillid :smash:

Ainuke viga ongi seal näitlemine, mille eest peaks andma tehnilise. Küll liiga varsti hakkab neid vendasid vaibale kutsuma :p
Kui sa seal olukorras Shumperti viga ei näe, siis on sul endal hoopis mingid prillid ees. Või on asi hoopis prillide puudumises? Ehk tuleks silmaarsti juurde aeg kinni panna? :)
Kas heati fännid on ka nüüd saanud Kingilt selle sündroomi, et nemad on head ja kõik ülejäänud inimesed on pahad?
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Korx300 kirjutas:
Mihkel111 kirjutas:Seal konkreetses olukorras küll eriti floppimist ei olnud - Shumpert tegi selge vea ja Jones lihtsalt kindlustas, et see kohtunikel märkamata ei jääks... :roll:
Pilt

No ma ei tea, kui see ei ole flop, siis ütle mulle, mis asi see on... Jones krutib ikka VÄGA selgelt asjale juurde. Jah, Shumpert küll teeb õlaga liigutuse, kuid see reaktsioon, mis Jonesilt tule ei ole küll loomulik. Aga eks see näitlemine on ju kogu tänapäeva tippspordis juba oluline osa. Korvpallis ju enamus superstaaregi kasutavad neid samu võtteid.
Ma ei ole kordagi öelnud, et Jones ei floppinud. Aga sellist reaktsiooni see kommentaatorilt nüüd küll ei väärinud, kuna seal oli selge viga. Lisaks sellele, et Shumpert Jonesile õlg ees sisse sõitis, lükkas ta ka lõpus käega.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Korx300 »

Jah, taaskord nõustun, viga oli, kuid see mida Jones selle vea järgselt tegi on nii rõve lihtsalt ning minu arvates on see, mis kommentaatorilt järgnes täiesti õigustatud. Mängijad on selgelt liiga palju hakanud floppima, mis rikub kogu mängu ilu - kasvõi üks intsident jääb mängust paremini meelde, kui mõni ilusti lahendatud kiirrünnak. On ju see näitlemine üks asi, mida ameeriklased ka ise ette heidavad jalgpallile, et siin mängijad näitlevad liiga palju. Seega, see on minu arvates suur probleem, millest NBA ei tohiks nii kergekäeliselt mööda vaadata.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Korx300 kirjutas:Jah, taaskord nõustun, viga oli, kuid see mida Jones selle vea järgselt tegi on nii rõve lihtsalt ning minu arvates on see, mis kommentaatorilt järgnes täiesti õigustatud. Mängijad on selgelt liiga palju hakanud floppima, mis rikub kogu mängu ilu - kasvõi üks intsident jääb mängust paremini meelde, kui mõni ilusti lahendatud kiirrünnak. On ju see näitlemine üks asi, mida ameeriklased ka ise ette heidavad jalgpallile, et siin mängijad näitlevad liiga palju. Seega, see on minu arvates suur probleem, millest NBA ei tohiks nii kergekäeliselt mööda vaadata.
Aga võrreldes näiteks selle või sellega ei olnud see praktiliselt midagi...
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Korx300 »

Need näited on eriti korralikud :D Ega neid ilma asjata Los Angeles Floppersiks ei kutsuta. Aga, mis mõttes ei olnud praktiliselt midagi? Tüüp pani ikka asjale selgelt juurde, et muidu äkki jääb vile tulemata. Need kaks näidet, mis sa tõid, on esitatud lihtsalt floppimise meistrite poolt, nemad on sellel erialal spetsialiseerunud ning ei ole NBAs väga palju selliseid mängijaid, kes jõuaks nendega sellel tasemel kaasa floppida, Jones lihtsalt ei ole veel nii osav. Samas kui ta jätkab nii, küll siis järgi jõuab, tundub, et asja A ja O on talle ka siiski selgeks tehtud. Aga tundub, et me ei jõua oma arutlusega kuhugi, minu jaoks on selline näitlemine nõme ja vastik, kuigi mõistan täielikult, miks mängijad seda kasutavad. Kui kehalises öeldi, et nüüd tuleb jooksma minna, üritasime meie ka kavalad olla ning lõigata. Sama moodi lõikavad ka mängijad omale sellest kasu. Mulle lihtsalt ei meeldi, et NBA selle vastu midagi ei tee ja laseb neil lihsalt niimoodi kohtunike petta. Ja näitlemine on näitlemine, lihtsalt vahepeal on näitlejad teised, kes oskavad asja vähe paremini - on rohkem arenenud -, see ei tähenda, et eelmised näitlejad ei näidelnud.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

mavs kirjutas:
Mihkel111 kirjutas:Seal konkreetses olukorras küll eriti floppimist ei olnud - Shumpert tegi selge vea ja Jones lihtsalt kindlustas, et see kohtunikel märkamata ei jääks... :roll:
Oeh Heati roosad prillid :smash:

Ainuke viga ongi seal näitlemine, mille eest peaks andma tehnilise. Küll liiga varsti hakkab neid vendasid vaibale kutsuma :p
Oota, võta nüüd vähe rahulikumalt. Alles eelmine hooaeg mängis selline mees nagu Barea Mavsis, pole temalt veel ühtegi teenitud ründeviga näinud, kus ta ei oleks oma ülakeha demonstratiivselt taha poole nõksutanud.

Ma olen täiesti kindel, et kui JVG poleks tollele konkreetsele olukorrale suurt kella külge pannud, ei oleks mitte kellelgi siin midagi arutada. See olukord oleks täiesti tähelepanuta jäänud, isegi neil, kes mängu live's jälgisid.
Vasta