Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Korx300 »

Alan kirjutas:Ma olen täiesti kindel, et kui JVG poleks tollele konkreetsele olukorrale suurt kella külge pannud, ei oleks mitte kellelgi siin midagi arutada. See olukord oleks täiesti tähelepanuta jäänud, isegi neil, kes mängu live's jälgisid.
Selles osas on sul ilmselt täiesti õigus, aga siia läheb hästi ütlus don't shoot the messenger. Lõpuks pidi selline asi ju kellegile ette jääma ja, minu arvates, õnneks oli JVG õigel ajal õiges kohas ning julges ka oma arvamuse kõigile asjast selgeks teha.

Siin on veel head lugemist ning ka suhtelist hea idee probleemi lahendamiseks:
http://blogs.thescore.com/tbj/2012/04/1 ... -flopping/" onclick="window.open(this.href);return false;
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

City on enda kirstukaane leidnud. Hea vähemalt, et p/offi esimeses ringis pääsetakse Clippersist.
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

Ma väga loodan ,et Dallas ei satu Sasile kohe esimeses ringis vastaseks :S.Praegu on selline vastasseis täitsa reaalne.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

LeBron kindlustab omale vaikselt kolmandat MVP-tiitlit. Oleks päris ilus aasta, kui tuleks MVP, sõrmus, Olümpiakuld + pidi suvel ka abielluma :D
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kalev4ever »

Usun, et kuues koht on maksimum, kuhu Dallas veel tulla võib. Samas tagapool käib ilgem sebimine viimasele PO kohale ja pakuks, et just Utah napsab selle ära. (samas oleks kahe käega poolt, kui hoopis Suns selle saaks :))

Ja see on ikka tõsine türnüffel, et grislid ühe LA klubiga kokku lähevad.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Egert kirjutas:LeBron kindlustab omale vaikselt kolmandat MVP-tiitlit. Oleks päris ilus aasta, kui tuleks MVP, sõrmus, Olümpiakuld + pidi suvel ka abielluma :D
kui meistriks tuleb siis veel finaalide MVP ka vast.

Aga no see MVP vast lähebki kas Durantile või Lebronile.
Selle kohta ka üks humoorikas pilt :D

Pilt
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

mavs kirjutas:
Egert kirjutas:LeBron kindlustab omale vaikselt kolmandat MVP-tiitlit. Oleks päris ilus aasta, kui tuleks MVP, sõrmus, Olümpiakuld + pidi suvel ka abielluma :D
kui meistriks tuleb siis veel finaalide MVP ka vast.

Aga no see MVP vast lähebki kas Durantile või Lebronile.
Selle kohta ka üks humoorikas pilt :D

Pilt
Väga hea :D.Mulle tundub kh ja ehk tahakski ,et selle lääne-konverentsi 8.nda koha võtab ära Utah.Otustavaks saab vist Phoenixi ja Utah oma vaheline mäng 24.aprillil.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Ma arvan, et see aasta antakse ikkagi Durantile MVP. pmst 2 või 3 hooajaga selle tiimi eliiti viinud.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
ClipsNation12
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Apr 2012, 17:41

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas ClipsNation12 »

Mihkel111 kirjutas:
Korx300 kirjutas:Jah, taaskord nõustun, viga oli, kuid see mida Jones selle vea järgselt tegi on nii rõve lihtsalt ning minu arvates on see, mis kommentaatorilt järgnes täiesti õigustatud. Mängijad on selgelt liiga palju hakanud floppima, mis rikub kogu mängu ilu - kasvõi üks intsident jääb mängust paremini meelde, kui mõni ilusti lahendatud kiirrünnak. On ju see näitlemine üks asi, mida ameeriklased ka ise ette heidavad jalgpallile, et siin mängijad näitlevad liiga palju. Seega, see on minu arvates suur probleem, millest NBA ei tohiks nii kergekäeliselt mööda vaadata.
Aga võrreldes näiteks selle või sellega ei olnud see praktiliselt midagi...
http://www.youtube.com/watch?v=2h60uviwKC0" onclick="window.open(this.href);return false; , Sellega võrreldes polnud sinu omad ka praktiliselt midagi.

Clippersilt täna võimas mäng Thunderi vastu, koguni 3-1 see regular season Thunderi vastu.
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

ClipsNation12 kirjutas:
Mihkel111 kirjutas:
Korx300 kirjutas:Jah, taaskord nõustun, viga oli, kuid see mida Jones selle vea järgselt tegi on nii rõve lihtsalt ning minu arvates on see, mis kommentaatorilt järgnes täiesti õigustatud. Mängijad on selgelt liiga palju hakanud floppima, mis rikub kogu mängu ilu - kasvõi üks intsident jääb mängust paremini meelde, kui mõni ilusti lahendatud kiirrünnak. On ju see näitlemine üks asi, mida ameeriklased ka ise ette heidavad jalgpallile, et siin mängijad näitlevad liiga palju. Seega, see on minu arvates suur probleem, millest NBA ei tohiks nii kergekäeliselt mööda vaadata.
Aga võrreldes näiteks selle või sellega ei olnud see praktiliselt midagi...
http://www.youtube.com/watch?v=2h60uviwKC0" onclick="window.open(this.href);return false; , Sellega võrreldes polnud sinu omad ka praktiliselt midagi.

Clippersilt täna võimas mäng Thunderi vastu, koguni 3-1 see regular season Thunderi vastu.
See kohtunik ju päris loll, kui ta ei saanud aru ,et see vend teeskleb mõnuga!?Selline flop on ikka päris häbiväärne tõesti.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Melo näitas võimu jälle, seekord siis kolmikduubel 35p 12 lauda 10asti ja Bostoniga korras.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

#16 Novak !!!
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Sanro »

Vägisi kisub Heat-Knicks avaringi poole.
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
ClipsNation12
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Apr 2012, 17:41

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas ClipsNation12 »

Sanro kirjutas:Vägisi kisub Heat-Knicks avaringi poole.
Kui veel Lin ja Amar'e ka veel Playoffideks terveks saaks siis võiks oodata sealt väga põnevat seeriat aga usun et Heat võtab selles seerias edasipääsu.
Clippersil tähtis nüüd võimalikult palju võita, sest Memphis võib sama moodi üllatada nagu eelmine hooaeg. Eelistaksin pigem Dallast või Denverit.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Imestan küll, et nii ütlen, aga Amar'e ei tule kasuks hetkel Knicksile. Veel vähem Lin.
Vasta