Gert Dorbek

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Gert Dorbek

Postitus Postitas Kivipallur »

AAAA kirjutas:Ja 25 aastaselt võtavad järgi teistele? Siis on ilmselgelt liiga hilja. Krt ma ei saa aru miks võrkpallurid ja käsipallurid suudavad ja korvpallurid mitte? Oskab keegi tark sellele vastata?
Ma pakun ,et korvpallis on konkurents tihedam ja on palju populaarsem ala kui nt. käsipall .Seega eestlasel on pigem kergem läbi lüüa käsi -või võrkpallis .
Pilt
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: Gert Dorbek

Postitus Postitas Chemic »

YO kirjutas:
Soho kirjutas:YO ise lihtsalt nii pro , et kõik teised ei oskagi mängida
EI ole aga ma arvan, et sellistele meestele nagu kari Dorbekuid, Arbetid ja muud lambad ei tohiks korvpalli mängimise eest sentigi palka saada - ehtne Orissaare Orbiidi tase!

Ühes mõtes olen ma suga nõus. Paljud Eesti korvpallurid on üle makstud ja sellepärast paljud ei pingutagi, et mängu võita - nagunii saavad oma palga kätte. Näiteks võib tuua Tarvase ja TTÜ meeskondi kes suudavad mängida ka ilma "mustanahalisteta" ja nad ei saa pooltki nii suuri palga tšekki kui Cramo/Rocki poisid.

Samas leian ma, et vennad Dorbekud kui ka Arbet on väga head mängumehed ja kindlasti väärivad seda aega mida nad palliplatsil saavad.

Yo, üldiselt tundud sa olevat üks tüüpilisem Cramo fän, kes hakkab vinguma ja virisema kui meeskonnal halvasti läheb. Võibolla sa peaks omale ühe klubi tegema koos teiste pässidega kes koguaeg mängu ajal targutavad ja teevad maha Cramo meeskonda.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Gert Dorbek

Postitus Postitas KalevForever »

Chemic kirjutas:
YO kirjutas:
Soho kirjutas:YO ise lihtsalt nii pro , et kõik teised ei oskagi mängida
EI ole aga ma arvan, et sellistele meestele nagu kari Dorbekuid, Arbetid ja muud lambad ei tohiks korvpalli mängimise eest sentigi palka saada - ehtne Orissaare Orbiidi tase!

Ühes mõtes olen ma suga nõus. Paljud Eesti korvpallurid on üle makstud ja sellepärast paljud ei pingutagi, et mängu võita - nagunii saavad oma palga kätte. Näiteks võib tuua Tarvase ja TTÜ meeskondi kes suudavad mängida ka ilma "mustanahalisteta" ja nad ei saa pooltki nii suuri palga tšekki kui Cramo/Rocki poisid.

Samas leian ma, et vennad Dorbekud kui ka Arbet on väga head mängumehed ja kindlasti väärivad seda aega mida nad palliplatsil saavad.

Yo, üldiselt tundud sa olevat üks tüüpilisem Cramo fän, kes hakkab vinguma ja virisema kui meeskonnal halvasti läheb. Võibolla sa peaks omale ühe klubi tegema koos teiste pässidega kes koguaeg mängu ajal targutavad ja teevad maha Cramo meeskonda.
Wao ,mis ma oskan öelda.Nõustun iga su sõnaga.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Gert Dorbek

Postitus Postitas YO »

Chemic kirjutas:
YO kirjutas:
Soho kirjutas:YO ise lihtsalt nii pro , et kõik teised ei oskagi mängida
EI ole aga ma arvan, et sellistele meestele nagu kari Dorbekuid, Arbetid ja muud lambad ei tohiks korvpalli mängimise eest sentigi palka saada - ehtne Orissaare Orbiidi tase!

Ühes mõtes olen ma suga nõus. Paljud Eesti korvpallurid on üle makstud ja sellepärast paljud ei pingutagi, et mängu võita - nagunii saavad oma palga kätte. Näiteks võib tuua Tarvase ja TTÜ meeskondi kes suudavad mängida ka ilma "mustanahalisteta" ja nad ei saa pooltki nii suuri palga tšekki kui Cramo/Rocki poisid.

Samas leian ma, et vennad Dorbekud kui ka Arbet on väga head mängumehed ja kindlasti väärivad seda aega mida nad palliplatsil saavad.

Yo, üldiselt tundud sa olevat üks tüüpilisem Cramo fän, kes hakkab vinguma ja virisema kui meeskonnal halvasti läheb. Võibolla sa peaks omale ühe klubi tegema koos teiste pässidega kes koguaeg mängu ajal targutavad ja teevad maha Cramo meeskonda.
OKEI, tahad väita, et nad on siis kuradi head mehed, kes peaksidki nii mängima nagu nad seda praegu teevad v?
* Pole mulle kunagi need Dorbekud ja Arbetid meeldinud, niiet minu seisukoht ei ole tingitud hetke olukorrast.
Chemic
Kasutaja
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Mär 2010, 16:37

Re: Gert Dorbek

Postitus Postitas Chemic »

YO kirjutas: OKEI, tahad väita, et nad on siis kuradi head mehed, kes peaksidki nii mängima nagu nad seda praegu teevad v?
* Pole mulle kunagi need Dorbekud ja Arbetid meeldinud, niiet minu seisukoht ei ole tingitud hetke olukorrast.
Ma tahan väita seda, et kõigil on häid ja halbu päevi. Sa ei saa neid süüdistada kalevi ebaedukas hooajas.

Vaata on olemas kahte sorti fänne, ühed on need kes on meeskonnaga nii heas kui halvas, teised on aga sellised kes hakkavad kohe süüdlasi otsima ja kõiki kritiseerima.

Nüüd arva ise kuhu millisesse gruppi sa kuulud.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Gert Dorbek

Postitus Postitas YO »

Chemic kirjutas:
YO kirjutas: OKEI, tahad väita, et nad on siis kuradi head mehed, kes peaksidki nii mängima nagu nad seda praegu teevad v?
* Pole mulle kunagi need Dorbekud ja Arbetid meeldinud, niiet minu seisukoht ei ole tingitud hetke olukorrast.
Ma tahan väita seda, et kõigil on häid ja halbu päevi. Sa ei saa neid süüdistada kalevi ebaedukas hooajas.

Vaata on olemas kahte sorti fänne, ühed on need kes on meeskonnaga nii heas kui halvas, teised on aga sellised kes hakkavad kohe süüdlasi otsima ja kõiki kritiseerima.

Nüüd arva ise kuhu millisesse gruppi sa kuulud.
Nende meeste puhul ei saa rääkida HALBADEST PÄEVADEST, nende meeste puhul tuleb rääkida HEADEST päevadest, ehk päevadest mil neil lihtsalt joppab ala täna ei pand 10st 1 vaid panin 10st 3, kaitses ei tulnd minu pealt 30 p, tuli aint 20...:)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Gert Dorbek

Postitus Postitas Egert »

Palju õnne :)
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Gert Dorbek

Postitus Postitas Kristo »

Palju õnne!

Ja Kevin Owensil oli eile sünnipäev, talle ka tagantjärele palju õnne!
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Gert Dorbek

Postitus Postitas vabakutseline »

Kristo kirjutas:
Egert kirjutas:Palju õnne :)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Gert Dorbek

Postitus Postitas Karl »

vabakutseline kirjutas:
Kristo kirjutas:
Egert kirjutas:Palju õnne :)
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Gert Dorbek

Postitus Postitas Korx300 »

Kristo kirjutas:Palju õnne!

Ja Kevin Owensil oli eile sünnipäev, talle ka tagantjärele palju õnne!
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Re: Gert Dorbek

Postitus Postitas brendokas »

Egert kirjutas:Palju õnne :)
Kasutaja avatar
Fixer
Kasutaja
Postitusi: 390
Liitunud: 28 Mär 2010, 12:14

Re: Gert Dorbek

Postitus Postitas Fixer »

Korx300 kirjutas:
Kristo kirjutas:Palju õnne!

Ja Kevin Owensil oli eile sünnipäev, talle ka tagantjärele palju õnne!
Real Madrid C.F.
Manchester United FC
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Gert Dorbek

Postitus Postitas marxx762 »

brendokas kirjutas:
Egert kirjutas:Palju õnne :)
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Gert Dorbek

Postitus Postitas Siimu »

Kristo kirjutas:Palju õnne!

Ja Kevin Owensil oli eile sünnipäev, talle ka tagantjärele palju õnne!
BC KALEV/CRAMO
Vasta