Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

Eesti koondisel seisab ees lisavaliktsükel! Mida arvate,kuidas läheb? Loodame igaljuhul parimat!:)
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

See teema on juba tehtud...vaba teema all vist..
aga loodame parimat muidugi.
Rockif2nn

Postitus Postitas Rockif2nn »

Mäng oli tegelikult ülikõva, just 4 veerandaeg, kui meeskond suutis ennast juba kokku võtta, kuid jh 3s veerandaeg annab soovida... Sai üle pika aja ka häälepaelad lahti karjutud... Nüüd sai siis kuulda ka Merli häält, kuna rocki mängude ajal seda kuulda ei saa ^^ Ülikõva oli 4kesi röökida tühja saali X)
rockif2nn
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 28 Juul 2007, 21:40
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas rockif2nn »

ok regasin ära ennast, sry topeltposti eest, ma seda eelmist muuta ei saa kahjuks :D

Muideks Kalevi fännklubi võiks ka ikka eestit toetama tulla ;) Homme ise kahjuks tulla ei saa kuna lähen fiftycenty vahtima....
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

ütleme nii et, Kalevi fännkulbi neli naist olid veel esindatud ja nemadki tegid lärmi, aga teist eraldi. ;) ja homme olen kohal ja teen veel kõvemat lärmi!
rockif2nn
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 28 Juul 2007, 21:40
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas rockif2nn »

siis ma vast isegi nägin teid, te olite vahepeal seal eestikeeles h.fraieri juures? :D

Ei tea, tuurid võtsime ikka meie üles :D
Viimati muutis rockif2nn, 28 Juul 2007, 22:02, muudetud 1 kord kokku.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Meie Kalevi poisid olid küll väga tublid va Kriisa kes eriti head midagi ei teinud rahul olu valmistavad aga kalevi poiste Kanguri,Arbeti ja Sokku vabakad 8/8 ja ültse kolmekesi viskasid üle poole tiimi punktitest.
zanzer
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 28 Juul 2007, 18:08

Postitus Postitas zanzer »

jh Kalevi noored nüüd ju meie koondise tuumik.;D

Muidu meie lisavaliktsükli vastane Rootsi võitis täna Leedut! Äkki keegi teab kes nende parimad mängijad on ja kas see NBA tüüp?? ka mängib. Tundub suht raske vastane

Ungari aga ei midagi väga rasket, ja kui eesti vanakesed ka mängu ilusti sulanduksid siis Võidame kindlasti
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

zanzer kirjutas:jh Kalevi noored nüüd ju meie koondise tuumik.;D

Muidu meie lisavaliktsükli vastane Rootsi võitis täna Leedut! Äkki keegi teab kes nende parimad mängijad on ja kas see NBA tüüp?? ka mängib. Tundub suht raske vastane

Ungari aga ei midagi väga rasket, ja kui eesti vanakesed ka mängu ilusti sulanduksid siis Võidame kindlasti
Rootsis koondises on päris palju mustanahalisi, näiteks Oluoma Nnamaka, Kenny Grant jr. Veel mängivad koondises Per Ringström, Mikael Linqvist, Frederik Jönzen, Mats Levin.
Ühtegi NBA tähte Rootsi koondises pole, aga näiteks Maciej Lampe ja Damir Markota on oma kossuhariduse just Rootsis saanud. Lampe mängib Poola ja Markota Bosnia eest.

Mina muretseksin rohkem Makedoonia pärast. Makedoonia eest mängivad:
Vrbica Stefanov (Montepaschi Siena - ITA)
Vlado Ilievski (Vidi Vici Bologna - ITA)
Pero Antic (Crvena Zvezda Beograd - SER)
Ryan Stack (BC Kyiv - UKR)
Mike Wilkinson (Aris Salonika - GRE)

Need siis kuulsamad mängumehed.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

Kas teile ei tundunud et selles ukraina mängus pärast esimest veerandaega kadus meestel mott täiega ära ja hakati ainult effektselt yritama mis aga kuidagi välja ei tulnud.
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

ma pole enne nii masendavat mängu näinud, ainult arbet mängis hästi ja enam vähem ka tein, sokk . Peatreenerist ei saanud ma yldse sotti. Eesti koondis ei saanud praktiliselt yhtegi punkti läbi kombinatsiooni, rääkimata kiirrynnakutest
BC Kalev/Cramo
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

TEIN ? kust kohast see Tein eile hästi mängis ? Tein on nagu ma ei tea mis väljakul. ja mehed spurtida ei jõua, eile oli vast aint 1-2 kiirrünnakut. rohkem kiirrünnakuid ja lihtsaid korve on vaja. see positsioonirünnak ei tasu ära enam. meil on kiired mehed platsil, jooksutage vastast. ja ma ei saa aeg-ajalt absoluutselt aru Soku viisikutest ja tema vahetustest.. müstilised lihtsalt.
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

ärge nyd kangurit ära unustage. tema oli eesti poolel ikka kõige kasulikum...
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

Kangur on jah, teda on igalepoole. ta võitleb, ta viskab ja hea, et tal ka kolmesed tabama on hakanud. :)
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

kangur tegi mitu täiesti idiootset valesöötu ju!
BC Kalev/Cramo
Vasta