Mängud Rakvere Tarvaga

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Mario »

KalevRuus kirjutas:
Olgu selle sõnakasutusega kuidas on aga Enden võib oma avaliku kirjaga p...e minna.
"mul ei ole korvpalliga seotud majanduslikke huvisid" - mis see asja puutub, kas isklikud antipaatiad või majanduslikud huvid?
"Sekkun sellesse vaidlusesse ja ütlen otse, ka mina arvan, et Andres Sõber teeb korvpallile tegelikult kahju." - no mida on tema teinud Eesti korvpalli heaks, ka sellesama Sõbraga võrreldes?
"Ma ei puuduta selles kirjas põhjalikumalt professionaalseid, treeneritöö aspekte. Aga ka sellest oleks rääkida, sest väga paljud profid on arvamusel, et meil oli praegu käes üks kõigi aegade parimaid U-20 tiime ja see meeskond ebaõnnestus treener Sõbra juhtimisel täielikult." - räägib mees kes kõrbes Hotronicu ja Le Coqi treeneri täielikult ja pole ise ühtegi noortemeeskonda juhendanud.

Pthui, kui nõme selline turumutilik intriigitsemine on. Kui mängijad olid oma kaebekirja asjus vähemalt koondislastega asjaga seotud ja kuulsid ise, mida Sõber ütles või ei öelnud, siis Enden saab asjadest teada vaid kolmandate isikute vahendusel. Aga ei, ikka susib.
No sorri, aga siin pada sõimab katelt nüüd ja sinu väidete kohta võib samamoodi küsida nagu sa esimese Endeni tsitaadi kohta ütlesid - mis need asja puutuvad? Kui hea treener või inimene on Sõber ei sõltu kuidagi sellest, mida Enden on treenerina saavutanud või Eesti kossu heaks teinud. Pole vaja osata rattaga sõita, et aru saada, kas keegi teine seda kunsti valdab või mitte. Millegipärast antud juhtumis Sõbra poolt olijad kipuvad argumendi sisu arutamise asemel hoopis sõnumitoojaid ründama.

Muidu kindlasti on Endenil Sõbra vastu mingi vimm, kuigi ta seda ise eitab - kelle poleks kui ta kuuleks end tagaselja niimoodi sõimatavat. Aga see on jõuetu viha, treenerilitsentsi äravõtmine vms, millest Enden paistab unistavat, on ikka üsna ebareaalne.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas sequa »

Aga see on jõuetu viha, treenerilitsentsi äravõtmine vms, millest Enden paistab unistavat, on ikka üsna ebareaalne.
Kasuta nüüd mõistust. Väikese vimmakese pärast selliseid asju ei unistataks. See asi on Endenil (ja Kerdel) pikema vinnaga. Muu jutt on pastakast välja imetud suva, ehk sisuliselt saaks panna kõigi eestis aktiivselt treenertööd teinute kohta.

Eelmistel hooaegadel oli raske midagi Sõbra vastu öelda: vedas U20 A-divsjoni ja võitis Tarvaga eesti karika. Nüüd suvel "ebaõnnestus" ja sellest otsustati kinni haarata.

Enden mingi hetk kekutas, et tal on Gomelskite kossuimpeeriumis käsi sees ja viib Kerde ka sinna noortetreeneriks. Kui nad nii kõvad "noortetreenerid " on, näidaku ette, mida teha, et tagala on veel lahjake, on ju teada.
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Mario »

Kõrvaltvaatajale väike asi, asjas sees olijatele suur. Antipaatia on muidugi varasemast kui tänavune suvi, aga mulle tundub siiski, et ennekõike isiklike solvamiste-solvumiste, mitte ideelise vastasseisu tagajärjel. Kus sinu arvates siis kurja juur on?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Enden:
Aga ka sellest oleks rääkida, sest väga paljud profid on arvamusel, et meil oli praegu käes üks kõigi aegade parimaid U-20 tiime ja see meeskond ebaõnnestus treener Sõbra juhtimisel täielikult.
Siinkohal Enden eksib. See meeskond mängiski oma koha välja ja seegi oleks võinud muutuda, kui oleks ntx Rootsi ära võetud. Tulemuse poolest pole Sõbrale küll midagi ette heita. Needsamused "kõige paremad" mängijad tiksusid varem rõõmsalt U-18 B-grupi keskel ja poleks ka sel aastal midagi muutunud, kui Veidemani põlvkond poleks omal ajal A-grupi kohta välja võidelnud.
Probleem ongi suures osas selles, et Sõbral on tulemused ette näidata, mida paljudel "professionaalsema suhtumisega" treeneritel pole. See ei pruugi tunduda loogiline, aga nii see on. Siis lähevad käiku teised vahendid, nagu meil on see üsna tavaline, sest rünnata on lihtsam neid, kellel on midagi ette näidata ja see ongi siin kõige kurvem asja juures. Kui Sõber oleks mingi tavaline tühikargaja, kes kelgib ilma tulemusteta, siis võiks ju veel aru saada.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas sequa »

Mario kirjutas:Kõrvaltvaatajale väike asi, asjas sees olijatele suur. Antipaatia on muidugi varasemast kui tänavune suvi, aga mulle tundub siiski, et ennekõike isiklike solvamiste-solvumiste, mitte ideelise vastasseisu tagajärjel. Kus sinu arvates siis kurja juur on?
nii kerde kui enden on enda arvates korvpallakadeemikud - kõva baas taga nii teoreetiline ja praktiline. Et siis "sellistesse" tuleb suhtuda lugupidavalt ja ainult teietada. Sellistele on väga oluline, mis neist arvatakse. Juba see, et tagaselja korjatakse infot, "mida neist arvatakse" - näitab, kui oluliseks teiste arvamist peeti. Ja hoidku jumal selle eest, kui midagi öelda julged...

Selge see, et Sõber ei viitsi nendega "tola" mängida ja sealt ka jube solvumine ja väiklus.

Eks mu sümpaatia Sõbra suhtes antud loos tuleneb sellest, et Sõber on otsesema ütlemisega nii heas kui halvas. Aastatepikkune vindumine ja selja tagant susimine ja selle juures härrasmeheliku kuvandi säilitamine - keda sa lollitad, tahaks küsida...

A see on selline isiklik seisukoht.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

No sorri, aga siin pada sõimab katelt nüüd ja sinu väidete kohta võib samamoodi küsida nagu sa esimese Endeni tsitaadi kohta ütlesid - mis need asja puutuvad? Kui hea treener või inimene on Sõber ei sõltu kuidagi sellest, mida Enden on treenerina saavutanud või Eesti kossu heaks teinud. Pole vaja osata rattaga sõita, et aru saada, kas keegi teine seda kunsti valdab või mitte. Millegipärast antud juhtumis Sõbra poolt olijad kipuvad argumendi sisu arutamise asemel hoopis sõnumitoojaid ründama.

Muidu kindlasti on Endenil Sõbra vastu mingi vimm, kuigi ta seda ise eitab - kelle poleks kui ta kuuleks end tagaselja niimoodi sõimatavat. Aga see on jõuetu viha, treenerilitsentsi äravõtmine vms, millest Enden paistab unistavat, on ikka üsna ebareaalne.
Paraku on vahel siiski ka sõnumitooja isik oluline. Kui ise kraavi kõrval mune sügad ja õlut libistad ning ei kavatsegi labidat kätte võtta, pole kraavikaevajale põhjust öelda, et too ennast kiiremini liigutaks või, et kaevamistehnika on vale. Mulle ei meeldi ka see, et Ruut, kellest, erinevalt Endenis sügavalt lugu pean, selle jamaga tegelema hakkas aga nagu öeldud - tema vähemalt arendab Eesti korvpalli, on ööpäevaringselt korvpalli sees ja juttu oli tema mängijatest.Ent Enden?

Aga nagu öeldud, kõige rohkem häirib, et see kuradi intrigant taas oma isiklike solvumiste põhjal asja üles kiskus. Justkui sai oma tahtmise - asi anti aukohtusse. Sõber isegi jõudis vabandada. Aga ikka on ahvile vähe.

Mulle tuli miskipärast meelde kuidas 10-aasta taguse sõnasõja käigus, kui Sõbra ja Endeni vaen avalikkuse ette jõudis ja Sõber mingis intervjuus teatas, et tal pole Endeni vastu midagi ning too olla isegi ta pulmas käinud, pidas Heino vajalikuks omakorda teises intervjuus öelda, et Sõber valetab - tema pole Sõbra pulmas käinud. Mispeale Sporditäht avaldas pildi, kus Enden Sõbra pulmas peigmehe kätt surub. :) Mitte, et see oluline oleks aga jättis juba siis Heinost vähe koomilise mulje.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas maik »

Tiisler säutsus: "Midagi uut. Sõber ei tahtnud teemat kommenteerida. Kõrgemad jõud on vist selgeks teinud, et ei tasu rääkida."
Väga huvitav iseenesest.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Alex »

maik kirjutas:Tiisler säutsus: "Midagi uut. Sõber ei tahtnud teemat kommenteerida. Kõrgemad jõud on vist selgeks teinud, et ei tasu rääkida."
Väga huvitav iseenesest.
irw, nad seal kõik vaikivad: http://www.ohtuleht.ee/551840" onclick="window.open(this.href);return false; Seda mängu (14.11 Rakvere-Rapla) tahaks isegi kohapeale vaatama minna. Kas seal üldse keegi kellelegi tere ütleb ja kuidas publik kiusatuse midagi teravat õelda vastu peab
YNWA
K-A-I-M-O
Kasutaja
Postitusi: 156
Liitunud: 05 Juun 2012, 09:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas K-A-I-M-O »

Huvitav.... Sõbra vaikimine on arusaadav, et kui on juba karistus määratud, et mis siis ikka enam rääkida. Poistes võib ka aru saada, sest ma ei usus, et nad ise selle kirjatüki peale tulid. Aga vot Endenist ma aru ei saa. Ta on ju Sõbraga ammusest ajast nugade peal olnud ja nüüd kus tal on võimalus suu puhtaks rääkida, jätab selle võimaluse kasutamata.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Egert »

maik kirjutas:Tiisler säutsus: "Midagi uut. Sõber ei tahtnud teemat kommenteerida. Kõrgemad jõud on vist selgeks teinud, et ei tasu rääkida."
Väga huvitav iseenesest.
Palju huvitavamad olid tema järgmised tweedid:
Alvar TIiisler kirjutas:Kuna Sõbra teema on nüüdseks läbi, siis võib ju ka mõne seni avalikkuse tähelepanuta olnud asja levima lasta. 1/2
Alvar Tiisler kirjutas:nagu näiteks, et Rapla poisid mitte ei kirjutanud ise kirja, vaid bossid söötsid ette neile JAH/EI vastustega ankeete, mida hiljem siis ....
Alvar Tiisler kirjutas:.. endale meelepärases suunas tõlgendati ning kiri kirjutati.
Alvar Tiisler kirjutas:Kõige rohkem ajab mind tigedaks hoopis kogu teema juures see, et kodanikud Enden-Kerde on Eesti kossuasja ajamisest täielikult loobunud ....
Alvar Tiisler kirjutas:... ja kükitavad hoopis Venemaal. Sisuliselt ei puutu nad ju praegu Eesti kossuasjadesse üldse.
Alvar Tiisler kirjutas:Ma ei mõista, miks Rapla poisid keegi teemat kommenteerida ei taha. Nii see "Rapla ****" silt neile külge jääbki, kui ise vait ollakse.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

See kõik, millest Tiisler kribas, oli ju senigi teada. Või vähemalt selgelt aimatav. Eriti peale Endeni artiklit,veel enam peale Õhtulehe tänast nuppu, tegelikult muidugi kohe peale selle väljaimetud skandaali puhkemist.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Ruut ytles ju ise selle s6na s6nalt v2lja etv'le antud intervjuus umbes kuu aega tagasi, et poisid ise ei kirjutanud kirja, vaid neile pandi lihtsalt faktid ette ja kysiti, kas oli nii, v6i ei olnud. Ma ei saa aru, kuidas see nyyd j2tkuvalt kellelegi (eriti ajakirjanikele) uudis saab olla...
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas maik »

Alex kirjutas:
maik kirjutas:Tiisler säutsus: "Midagi uut. Sõber ei tahtnud teemat kommenteerida. Kõrgemad jõud on vist selgeks teinud, et ei tasu rääkida."
Väga huvitav iseenesest.
irw, nad seal kõik vaikivad: http://www.ohtuleht.ee/551840" onclick="window.open(this.href);return false; Seda mängu (14.11 Rakvere-Rapla) tahaks isegi kohapeale vaatama minna. Kas seal üldse keegi kellelegi tere ütleb ja kuidas publik kiusatuse midagi teravat õelda vastu peab
Kui ma nüüd ei eksi siis Tarvas mängib juba ülehomme kodusaalis Raplaga. Peaks olema BBL kohtumine. Kava järgi on seda mängu võimalik ka TV6-st näha niiet saab põnev olema :D
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas maik »

Zog kirjutas:Ruut ytles ju ise selle s6na s6nalt v2lja etv'le antud intervjuus umbes kuu aega tagasi, et poisid ise ei kirjutanud kirja, vaid neile pandi lihtsalt faktid ette ja kysiti, kas oli nii, v6i ei olnud. Ma ei saa aru, kuidas see nyyd j2tkuvalt kellelegi (eriti ajakirjanikele) uudis saab olla...
Olen üritanud ikka selle asjaga enamvähem kursis olla aga sellist asja kuulen küll esimest korda, et Ruut sellest juba ammu rääkis. Äkki viitsid selle uudise/lingi välja otsida kui tüli ei tee?
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas MarttiH »

Olen Facebookis Eesti korvpalli kommuunis natukene pikemalt diskuteerinud asja üle, aga lühidalt - Kerde ja Enden on seoses selle Sõbra saagaga minu, ja kindlalt ka paljude teise, silmis margi korralikult täis s*ttunud.
Ja Raplale soovin kõike kõige halvemat - võiksid HIRMSA kanistri saada Tarvaselt.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Vasta