Fännid

Muud jutud (sh arvutimängud)
Merli
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 10 Okt 2006, 07:17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Merli »

greystone kirjutas:Mõistlik jutt muidugi Merlilt, aga tõstataksin siinkohal siiski 2 küsimust veel.
1) kuidas nii et lippude lehvitajaid pole? fännklubi on ju teil tegelikult Eesti mõistes ikkagi suur, kui need olemas on, siis võiks ikka mõni hakkaja ka olla, kes neid lehvitaks. :D samas tegelt ega see toru otsa panemine kuhugi kus need nähtavad oleksid tegelt ju ka paha mõte poleks..

2) seoses sama lippude teemaga tundub et kui sa ütlesid, et kui ees lehvitatakse lippe siis tagaolijad vinguvad, arvan et need nn vingujad saavad küll olla ainult mitte fännklubi liikmed ja see kus te pesitsete peaks ju olema FÄNNISEKTOR seega kas mitte teil ei peaks seal olema kõik õigused teha mida tahate?
Tänan. :)
Oi mulle meeldivad targad arutelud :D

1. Ok, lehvitajad saaks kokku küll. Aga Suurhallis pole kahjuks kohta kuhu panna lippu et see oleks nähtaval. Koridor kus mehed riietusruumi lähevad on ees " meister on kohal" , sektori taha ette pannes ei paista see välja. Ainuke võimalus oleks teisele korrusele üles panna kus eelmine aasta olid "we belive in you". Kuid seal jällegi võib juhtuda nii, et kuna on siiski majandus surutis ning kellelegi meeldib Kalev nii väga et võtab selle lipu omale :D. Aga noh tegelt võib sellele teisele korrusele paneku üle mõelda isegi.

2. Kahjuks on fännisektor nii suur et see mahutab ka peale fännide tavainimesi kes ei mõista meid alati. On olnud juhtumeid kus on fännile õlut kaela kallatud. Siis kui fänn on püsti tõusnud ja jäänud seisma siis on taha maha tagasi surutud istuma. Ok, ma olen selline julm bitch et ma ei jätaks asja nii, aga kõik ei ole sellised ning mõni vanem inimene ei aksepteeri seda kui mingi fänn tuleb talle ütlema mida tohib öelda.

3. Oleme vähemalt nii palju suutnud rahvast suurhallis treenida, et kui 5 min enne lõppu püsti jääme seisma siis tagant ei tõuse suurt kisa et istuge maha. Seega on lootust et saame ka lipud ilusti lehvima :)
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas väike-tamma »

Merli kirjutas:
greystone kirjutas:Mõistlik jutt muidugi Merlilt, aga tõstataksin siinkohal siiski 2 küsimust veel.
1) kuidas nii et lippude lehvitajaid pole? fännklubi on ju teil tegelikult Eesti mõistes ikkagi suur, kui need olemas on, siis võiks ikka mõni hakkaja ka olla, kes neid lehvitaks. :D samas tegelt ega see toru otsa panemine kuhugi kus need nähtavad oleksid tegelt ju ka paha mõte poleks..

2) seoses sama lippude teemaga tundub et kui sa ütlesid, et kui ees lehvitatakse lippe siis tagaolijad vinguvad, arvan et need nn vingujad saavad küll olla ainult mitte fännklubi liikmed ja see kus te pesitsete peaks ju olema FÄNNISEKTOR seega kas mitte teil ei peaks seal olema kõik õigused teha mida tahate?
Tänan. :)
Oi mulle meeldivad targad arutelud :D

1. Ok, lehvitajad saaks kokku küll. Aga Suurhallis pole kahjuks kohta kuhu panna lippu et see oleks nähtaval. Koridor kus mehed riietusruumi lähevad on ees " meister on kohal" , sektori taha ette pannes ei paista see välja. Ainuke võimalus oleks teisele korrusele üles panna kus eelmine aasta olid "we belive in you". Kuid seal jällegi võib juhtuda nii, et kuna on siiski majandus surutis ning kellelegi meeldib Kalev nii väga et võtab selle lipu omale :D. Aga noh tegelt võib sellele teisele korrusele paneku üle mõelda isegi.

2. Kahjuks on fännisektor nii suur et see mahutab ka peale fännide tavainimesi kes ei mõista meid alati. On olnud juhtumeid kus on fännile õlut kaela kallatud. Siis kui fänn on püsti tõusnud ja jäänud seisma siis on taha maha tagasi surutud istuma. Ok, ma olen selline julm bitch et ma ei jätaks asja nii, aga kõik ei ole sellised ning mõni vanem inimene ei aksepteeri seda kui mingi fänn tuleb talle ütlema mida tohib öelda.

3. Oleme vähemalt nii palju suutnud rahvast suurhallis treenida, et kui 5 min enne lõppu püsti jääme seisma siis tagant ei tõuse suurt kisa et istuge maha. Seega on lootust et saame ka lipud ilusti lehvima :)
eks see lippude lehvitamine ole jah raske saku suurhallis. ja kui võrrelda rocki lippude lipuvardaid ja kalevi omasi siis pole ime et rocki fännidel neid lippe kergem lehvitada on. neil on need lihtsalt nii palju pikemad et see lipp ei jää kellegile ette. ja tore lkui sulle meeldivad targad arutelud:D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

okei :D igatahes edu teile ja loodetavasti näeme (ehk kevadeks, ehk järgmiseks) hooajaks rahvahulga, atribuutika ja hüüdlausete ja laulude poolest paremat ning suuremat Kalevi fännklubi kui kunagi varem. :)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

See püstiseismise probleem on minu arust täiesti mitte aksepteeritav, kui keegi peaks midagi kobisema, siis peaks viisakalt selgeks tegema, et me tulime korvpalli vaatama, mitte lasteaias oma lapse mängimist valvama, sest fännisektor peaks saama küll püsti seista igal ajal, olgem ausad!
Lipud jäävad tõesti ette, sellepärast neid mängu kestel ei olegi mõtet lehvitada, vaid time-outide ja vaheaegade ajal :)
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas väike-tamma »

TDK kirjutas:See püstiseismise probleem on minu arust täiesti mitte aksepteeritav, kui keegi peaks midagi kobisema, siis peaks viisakalt selgeks tegema, et me tulime korvpalli vaatama, mitte lasteaias oma lapse mängimist valvama, sest fännisektor peaks saama küll püsti seista igal ajal, olgem ausad!
Lipud jäävad tõesti ette, sellepärast neid mängu kestel ei olegi mõtet lehvitada, vaid time-outide ja vaheaegade ajal :)
seda lipude ette jäämist saaks muuta nii et muretseda pikemad vardad nagu rocki fännidel. ega sellel muud lahendust ole ju.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

väike-tamma kirjutas:
TDK kirjutas:See püstiseismise probleem on minu arust täiesti mitte aksepteeritav, kui keegi peaks midagi kobisema, siis peaks viisakalt selgeks tegema, et me tulime korvpalli vaatama, mitte lasteaias oma lapse mängimist valvama, sest fännisektor peaks saama küll püsti seista igal ajal, olgem ausad!
Lipud jäävad tõesti ette, sellepärast neid mängu kestel ei olegi mõtet lehvitada, vaid time-outide ja vaheaegade ajal :)
seda lipude ette jäämist saaks muuta nii et muretseda pikemad vardad nagu rocki fännidel. ega sellel muud lahendust ole ju.
Aga kui pikemad vardad on siis võib ju veel rohkem segada. Rock istub lihtsalt oma tartu hallis viimases reas ja kui nad Tallinnas on siis neil oma sektor ja ei sega kedagi.

Ma ikka tahaks arvata, et kui fännisektori ülemisele rahvale selgeks teha, et me võime püsti seista, siis võiks ikka seista kogu mängu. Täpselt nagu me teeme välismängudel :)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

jyrgen, kas seda võimalust poleks, et te tulete lihtsalt varem saali ja hõivate oma fännisektoris nn tagumise poole istekohtadest, ehk siis kui te seisate, siis ei segaks te sellega kedagi, ehk siis nood irisejad istuksid ise ettepoole?:D
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas väike-tamma »

jyrgen kirjutas:
väike-tamma kirjutas:
TDK kirjutas:See püstiseismise probleem on minu arust täiesti mitte aksepteeritav, kui keegi peaks midagi kobisema, siis peaks viisakalt selgeks tegema, et me tulime korvpalli vaatama, mitte lasteaias oma lapse mängimist valvama, sest fännisektor peaks saama küll püsti seista igal ajal, olgem ausad!
Lipud jäävad tõesti ette, sellepärast neid mängu kestel ei olegi mõtet lehvitada, vaid time-outide ja vaheaegade ajal :)
seda lipude ette jäämist saaks muuta nii et muretseda pikemad vardad nagu rocki fännidel. ega sellel muud lahendust ole ju.
Aga kui pikemad vardad on siis võib ju veel rohkem segada. Rock istub lihtsalt oma tartu hallis viimases reas ja kui nad Tallinnas on siis neil oma sektor ja ei sega kedagi.

Ma ikka tahaks arvata, et kui fännisektori ülemisele rahvale selgeks teha, et me võime püsti seista, siis võiks ikka seista kogu mängu. Täpselt nagu me teeme välismängudel :)
ma mõtlesin et pikemad vardad et siis saaks lehvitada seal võre ees või taga. teisel korrusel nkn ei ole eriti rahvast(kui üldse on). hea näide ongi eelmise aasta finaalid nagu rocki fanclub lehvitas enda lippe.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

noo, Rocki fännklubil on ka see, et nende sektor asub ju kõige kõrgemal, mis seal lippu lehvitada on. seal ei jää see pooltki nii ette, kui Suurhallis, kuna Kalevi fännisektor on ju all. :P
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

1 negatiivne pool selle rünnaku ajal pasundamise juures on see ka, et vahepeal olen märgand, et mehed ei kuule enam üksteist ega ka treenerit. Ja siis on teind mingeid närvilisi liigutusi seal...
Viimati muutis martin, 12 Jaan 2009, 01:21, muudetud 1 kord kokku.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas väike-tamma »

Britta kirjutas:noo, Rocki fännklubil on ka see, et nende sektor asub ju kõige kõrgemal, mis seal lippu lehvitada on. seal ei jää see pooltki nii ette, kui Suurhallis, kuna Kalevi fännisektor on ju all. :P
ma tõin näite just tallinnast. sorri kui valesti aru said
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

pasunad ahju!!!! õppige vilistama!

tegelt ka...
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

mnjah ilmselt üks vähestest asjadest, millega ma nõustun Oskariga. :D
Eesti klubijalgpalli fänninduses on näiteks Flora fännidel sama põhimõte ja ega eriti ei kuule ka ntx flora mängudel pasunaid, rohkem ikka trumme, käsi laule, vilinat. Sama põhimõte on ka väidetavalt Levadia fännidel.
Euroliiga
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 27 Nov 2008, 17:52

Postitus Postitas Euroliiga »

greystone kirjutas:mnjah ilmselt üks vähestest asjadest, millega ma nõustun Oskariga. :D

Eesti klubijalgpalli fänninduses on näiteks Flora fännidel sama põhimõte ja ega eriti ei kuule ka ntx flora mängudel pasunaid, rohkem ikka trumme, käsi laule, vilinat. Sama põhimõte on ka väidetavalt Levadia fännidel.
Jalgpall ja korvpall on kaks eri asja. Samuti Eesti jalgpalli kultuur ja jalgpalli tase võrreldes Korvpalliga ikka lastekingades. Eesti koondise jalgpalli mänge käib sama palju vaatamas kui meil Baltilliga mänge. Ja Levadia 10-20 fänni võivad ju purjus peaga seal igast laulu teha. Ma arvan siiski, et 3000-4000 inimest teistmoodi käituma pannao n raske kui juba on ära harjutud sellega, et pasundatakse ja lüüakse trummi. Selline see Eesti korvpalli kultuur onja mulle see meeldib.

Ameerikas näiteks ma ei kujutaks ettegi, et Rahvas üldse hakkaks NBA-s midagi tegema kui see sünt seal ei käiks.
Euroopas on ka paljudel klubidel saalis palju "lõdvem" õhkkond kui Rocki või Kalevi kodusaalis. nii, et ärge vinguge koguaeg ja olge sellega rahul mis on. Ja las see kultuur areneb omasoodu edasi ;)
Viimati muutis Euroliiga, 12 Jaan 2009, 20:13, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

tegelikult pole jalka ja kosu fännikultuur nii väga erinev midagi. Näiteks "Jalgpalli haigla" ehk siis meie eesti koondise fännklubi on Balti maades koondise fännklubidest kindlalt ületamatu, minu teada ei tohiks ka soomes jalgpalli koondise tasemel nii kõva punti olla, vähemalt osad neist on isegi nii väitnud.
Kossus on aga teine lugu, peab mainima, et koondisemängudel korvpallis nii kõva ja efektset laulu ja "Eestui, eesti" skandeerimist küll ei kuule kui jalgpallis. Seevastu ei ütleks, et fännklubidki korvpallis jalgpalli omadest teab mis suuremad oleksid, Kalju ja Flora liikmete arvu võiks vähemalt rocki ja kalevi omadegavõrrelda.Ainus asi on see, et nn lihtrahvast käib klubikossu vaatamas kordades rohkem.
Suletud