Ventspils-BC Kalev/Cramo [4.oktoober]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
TARTU BOSS

Postitus Postitas TARTU BOSS »

Ilus kaotus, sõbrad :D:D:D:D:D

Pean tunnistama, et Marxx jagab korvpallist rohkem kui mina.
Selle suurepärase mängu põhjal julgen prognoosida, et Baronsiga mängitakse veelgi paremini ja kaotatakse ainult 1 punktiga. ja ASKiga viiakse mäng lausa lisaajale, kus lutti saadakse.
Edu teile fännid, fantastiliselt ilusate kaotuste imetabasel teel :lol::lol::lol:
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

Krysver kirjutas:Kes pakub, kas Todorovic jääb, või mitte?
Muidugi j22b, Kalev ei leia mitte kunagi head tsentrit endale(v2lja arvatud reed)
Go Kalev Go :)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Krysver kirjutas:Kes pakub, kas Todorovic jääb, või mitte?
Jääb ma arvan, see kes ära tuleks saata on Viljar.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Postitus Postitas Krysver »

Eks Pace on sellel aastal treeneri lemmiklaps, nagu kunagi oli nt Burlacu Maticil.
Kahju muidugi mängust.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

nonii sõbrad teine kaotus siis Balti Liigast no, kas võime nüüd hakata kiruma ja küsimus laiale ringile ,mis saab Todorovicist ,kas jäetakse või ei.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ilus algus Kalevile, kaks kaotust, Ventspilsi oleks pidanud võitma 10ga vähemalt, pasakotid koos, saime 2ga pähe w ?
Täiesti jubee.
Polegi imestada miks kõik kritiseerivad ****-

Emotsiooni pealt küll kommentaar kirjutatud, kuid siiski, saadaks kõik need Kalevi mängijad kusagile pimedasse auku või psühholoogi juurde, tra ei ole ju viimase 2-3 aasta jooksul mängu kus me punkt-punktis mängu oleksime võitnud, **** täiesti ahvid!


EDIT : + TARTU BOSSIGA tahaks lähemalt suhelda, nii mõndagi tahaks temaga rääkida.
Viimati muutis TDK, 04 Okt 2008, 17:58, muudetud 1 kord kokku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

just... **** sellest ma ka aru ei saa... zalgrise vastu ka... miks antakse otsustavatel hetkedel pall Paceile? tra idiootsus ju...
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

TARTU BOSS kirjutas:Ma ei saa aru, miks üks siin hakkas Rocki teemadel kiunuma, sest pean neist lugu sama vähem kui Kalevist.
Aga hetkel ei näe ma põhjust, seisukoha muutmiseks, et ka Kalevi seis on sama kehv kui eelmisel aastal ja kaotus tuleb. Igas mängus kolmesed nii ei sopsa nagu Zalgirise vastu ja agressiivsust pole, kui vabaviskeid ei teenita.

nii et marxxist, homme näeme, kes korvpallist jagab ja kes mitte. -10 või rohkem on tõenäoline, kui peaks tulema alla -5 või võit, siis tulen ja tunnistan oma eksimust ja et ei jaga mängust sittagi.. Aga sama võiksid ka sina, suur mänguülevaadete kunn teha, kui minu versioon tõeks läheb. Või sa ei julge? :D
Noh, tule ja tunnista nüüd.
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

TDK kirjutas:Ilus algus Kalevile, kaks kaotust, Ventspilsi oleks pidanud võitma 10ga vähemalt, pasakotid koos, saime 2ga pähe w ?
Täiesti jubee.
Polegi imestada miks kõik kritiseerivad ****-

Emotsiooni pealt küll kommentaar kirjutatud, kuid siiski, saadaks kõik need Kalevi mängijad kusagile pimedasse auku või psühholoogi juurde, tra ei ole ju viimase 2-3 aasta jooksul mängu kus me punkt-punktis mängu oleksime võitnud, **** täiesti ahvid!
üle eelmine aasta playoffis v6itsime buzzeriga ventspilsi
Go Kalev Go :)
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Postitus Postitas Krysver »

Muidugi, ega meie ainult stati pealt ei oska tegelikult halligi arvata. Aga päris C see Todorovic vist muidugi ei ole.
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

tra ajab vihale küll need kaotused alati kes kaotavad on eesti klubid millal me näeme võite kui üldse näeme ja etv pangu põlema ennast vsjo.


otsustaval rünnakul kulpi ikka ei saaks ja pallikaotus otsa tra on ahvid ikka.
Viimati muutis vihane, 04 Okt 2008, 18:00, muudetud 1 kord kokku.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Oskar8 kirjutas:just... **** sellest ma ka aru ei saa... zalgrise vastu ka... miks antakse otsustavatel hetkedel pall Paceile? tra idiootsus ju...
Küllap olid muud mehed kinni ja eks antaksegi üldiselt sellele kellele võimalik sellistel hetkedel pall.
jaan

Postitus Postitas jaan »

Linehan 2 mängu peale kahesed 16-st 2. Paneb mõtlema või mis!?
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

TARTU BOSS kirjutas:kui peaks tulema alla -5 või võit, siis tulen ja tunnistan oma eksimust ja et ei jaga mängust sittagi..
tunnista rsk.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

jaan kirjutas:Linehan 2 mängu peale kahesed 16-st 2. Paneb mõtlema või mis!?
M6ttese tuleb Parmer, linehan kaitses ja söötudel parem, aga v6tab liiga palju enda peale ja ei pane 2ra.
Go Kalev Go :)
Suletud