Valmiera-BC Kalev/Cramo [1.November]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Ma ei tea mulle hakkas ta just pärast tänast mängu meeldima vend palju ei viska peale ja hulle tavaliselt ei pane ,aga mängu lõpuks on ikka nii 10 punkti jälle koos see minu arust väga hea.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Heh sekundeerin ka gasol2ga, mulle hakkas ka täna meeldima, väga külmavereline mängumees, ei torma kuhugi pea ees jne, lauda võtab korralikult. Ja ärme unusta, mida Vucinic ta kohta ütles, et esimest korda kui ta Uus-Meremaal tema käe all mängis tahtis ta 2 nädala möödudes Pace meeskonnast välja visata, aga hiljem tuli välja et korralik mängumees ning temast sai meeskonna liidergi veel.
Viimati muutis greystone, 01 Nov 2008, 19:14, muudetud 1 kord kokku.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Mulle ka Pace meeldib
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

liikuvmüür kirjutas:
gasol2 kirjutas:to pelmeen Pace on väga hea mängumees ega kõik ei peagi snaiprid olema vaata kui korraliku kaitset Pace mängib ja kuidas ta lauas võitleb. Linehani visketehnikal nüüd küll midagi häda pole tehniliselt on vise hästi sooritadud kuid lihtsalt tabavus pole kõige parem.
Õige! Kõik vaatavad ainult punktide ja tabavus protsenti, aga keegi ei arvesta meeste kaitse tööga, millel on ka väga suur osa, et tagada hea mäng
Loogiline, et punkte vaadatakse. Võidab ikkagi see meeskond, kes rohkem punkte viskab.
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

zero0 kirjutas:
liikuvmüür kirjutas:
gasol2 kirjutas:to pelmeen Pace on väga hea mängumees ega kõik ei peagi snaiprid olema vaata kui korraliku kaitset Pace mängib ja kuidas ta lauas võitleb. Linehani visketehnikal nüüd küll midagi häda pole tehniliselt on vise hästi sooritadud kuid lihtsalt tabavus pole kõige parem.
Õige! Kõik vaatavad ainult punktide ja tabavus protsenti, aga keegi ei arvesta meeste kaitse tööga, millel on ka väga suur osa, et tagada hea mäng
Loogiline, et punkte vaadatakse. Võidab ikkagi see meeskond, kes rohkem punkte viskab.
no seda teab igaüks, et punkte tuleb visata, ja nad viskavad ka ju punkte aga kellegile ei meeldi nende visketabavus, ja siis tehakse nad kohe maha, aga neil on ka muud plussid, mis veidi korvab mööda visatuid korvi ! See on ikkagi meeskonna mäng , kus tuleb anda igal pool 100 protsenti , kui rünnak ebaõnnestub , tulen anda kaitses endast ikka parim.
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
karel
Kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 06 Apr 2007, 10:56
Asukoht: Kuressaare/Tallinn

Postitus Postitas karel »

ainult viskajatega mängu ei võida. keegi peab lauda võtma ja kaitses hästimängima (teisi abistama, kui mõnel kaitsemängust puudu jääb) või mis Zero0 :P
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

karel kirjutas:ainult viskajatega mängu ei võida. keegi peab lauda võtma ja kaitses hästimängima (teisi abistama, kui mõnel kaitsemängust puudu jääb) või mis Zero0 :P
Just nii, seda ma üritasingi seletada:)
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

karel kirjutas:ainult viskajatega mängu ei võida. keegi peab lauda võtma ja kaitses hästimängima (teisi abistama, kui mõnel kaitsemängust puudu jääb) või mis Zero0 :P
Jah, aga kui viset pole, siis miks ta peale loobib nii palju? See on minu jaoks arusaamatu.
liikuvmüür
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 27 Okt 2008, 18:25

Postitus Postitas liikuvmüür »

zero0 kirjutas:
karel kirjutas:ainult viskajatega mängu ei võida. keegi peab lauda võtma ja kaitses hästimängima (teisi abistama, kui mõnel kaitsemängust puudu jääb) või mis Zero0 :P
Jah, aga kui viset pole, siis miks ta peale loobib nii palju? See on minu jaoks arusaamatu.
proovime peab, muidu seda viset ei tulegi
O´Neal on ja jääb parimaks!
BC Kalev/Cramo !!!
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Postitus Postitas converse »

liikuvmüür kirjutas:
zero0 kirjutas:
karel kirjutas:ainult viskajatega mängu ei võida. keegi peab lauda võtma ja kaitses hästimängima (teisi abistama, kui mõnel kaitsemängust puudu jääb) või mis Zero0 :P
Jah, aga kui viset pole, siis miks ta peale loobib nii palju? See on minu jaoks arusaamatu.
proovime peab, muidu seda viset ei tulegi
ta proovib seda viset iga mäng leida loopides peale 15-4, aga siiamaani pole vist veel leidnud :D:D:D
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

liikuvmüür kirjutas:
zero0 kirjutas:
karel kirjutas:ainult viskajatega mängu ei võida. keegi peab lauda võtma ja kaitses hästimängima (teisi abistama, kui mõnel kaitsemängust puudu jääb) või mis Zero0 :P
Jah, aga kui viset pole, siis miks ta peale loobib nii palju? See on minu jaoks arusaamatu.
proovime peab, muidu seda viset ei tulegi
See nö mängu sees harjutamine küll õige asi ei ole, kui ikka ei lähe, siis ei lähe. Ei tasu loopida.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

gametime kirjutas:Mulle ka Pace meeldib
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

zero0 kirjutas:
liikuvmüür kirjutas:
zero0 kirjutas:Jah, aga kui viset pole, siis miks ta peale loobib nii palju? See on minu jaoks arusaamatu.
proovime peab, muidu seda viset ei tulegi
See nö mängu sees harjutamine küll õige asi ei ole, kui ikka ei lähe, siis ei lähe. Ei tasu loopida.
Neile, kes asjast muidu aru ei saa ja õigustavad seda pildumist ning väidavad, et need, kes Linehani ülearuses loopimises süüdistavad, on asjatundmatud, siis puust ja punasest väike võrdlus teile. Meie koduse pearivaali Rocki rivistuses mängib selline mees nagu Tsintsadze, samuti mängujuhi positsioonil peamiselt ja teda on lausa peatreener süüdistanud isetsemises ja liigsete rumalate visete sooritamises ning n-ö "üle keemises" ja kui te vaatate selle mehe statistikat, siis isegi see ülekeenud mees viskab parema protsendiga:

Tsin Linehan
FG% 47,4 (38viset) 22,2 (27)
3pt% 52,9 (17 viset) 32,3 (31)

Mõtlesin, et panen siia veel võrdluse ka söötude ja vaheltlõigete osas, aga kui aus olla, siis ei viitsi, sest minu jaoks on kõik selge, Tsintsadze on selgelt parem, isegi kui vahel kaotab pea. Treenerid vahetavad välja ja sekkub jälle hästi. Linehan on kaitses hea ja kõik, aga viskamist tuleks tal lähitulevikus mu arust piirata ja panna ta mängima meeskonnale kasulikumalt.

Ning eff.coef 19 vs 9 ütleb samuti rohkem kui tuhat sõna!
Viimati muutis And, 01 Nov 2008, 21:07, muudetud 1 kord kokku.
Marxxxx

Postitus Postitas Marxxxx »

Kus see peatreener ütles seda et tsin isetseb? ma sügavalt kahtlen selles. Ja kas 10 assisti on isetsemine?
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Marxxxx kirjutas:Kus see peatreener ütles seda et tsin isetseb? ma sügavalt kahtlen selles. Ja kas 10 assisti on isetsemine?
Kerde on öelnud....Mitte ei isetse, vaid teeb rumalaid lahendusi ja võtab vales olukorras enda peale või mängib end karpi. Ja seda ma tahangi öelda, et mees annab rohkem sööte ja suudab veelgi rohkem punkte tuu kui Linehan. Seega ei saa öelda, et Linehan on kõva söödumees ja et kompenseerib sellega kõik....Ideaalis võiks ju need asjad ilusti tasakaalus olla. Olgem ausad. Rockil on hetkel parem mängujuht. Cramol pole seni olnud kõva tagameest, kes jagaks söötu ja ka stabiilselt ning kasulikult punkte tooks.
Viimati muutis And, 01 Nov 2008, 21:25, muudetud 1 kord kokku.
Suletud