Siauliai vs. Bc Kalev Cramo (15.november)

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Asjaajaja kirjutas:ära sunni meid tunnistama
meid? pigem sind, räägi enda eest, sina tundud üks suurim sitepea siin foorumis olevat, kes isegi peale Kalevi võitu ei suuda oma mokka maas hoida, normaalne inimene häbeneks praegu, mitte ei lõugaks siin isegi pärast seda, kui tema mängueelne ennustus tulemuse kohta ikka väga võsa poole läks.
Kasutaja avatar
martin
Kasutaja
Postitusi: 262
Liitunud: 22 Nov 2007, 09:39
Asukoht: Keila

Postitus Postitas martin »

Ma arvan, et Asjaajaja ongi ise maailma kõige stabiilsem korvpallur.
peetrus

Postitus Postitas peetrus »

Ärge virisege...kohe varsti tuleb administraator ja kustutab kõik teie mõttetu jutu ära;)
Kalev1

Postitus Postitas Kalev1 »

Aga mis eriline "tarkpea" on zero0, kes keelab Linehanil viskamise? Täiesti ajuvaba jutt, ilmselt mingi 12a. poisi jutt, kes ei pääsenud ise korvpalli võistkonda.
No muidugi

Postitus Postitas No muidugi »

martin kirjutas:Ma arvan, et Asjaajaja ongi ise maailma kõige stabiilsem korvpallur.
Ma arvan ka, et ta on kõige stabiilsem maailmas...iga mäng stabiilselt 0 punkti!!!
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

Lasteaed. Võtke ennast kokku!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Kalev1 kirjutas:Aga mis eriline "tarkpea" on zero0, kes keelab Linehanil viskamise? Täiesti ajuvaba jutt, ilmselt mingi 12a. poisi jutt, kes ei pääsenud ise korvpalli võistkonda.
No kui tulemusi pole, siis miks ta viskab??? Mitu-mitu mängu järjest on juba nii. Asi on lihtsalt selles, et kolmest ta ei oska visata
Samuti mina ei oska korvpalli mängida, ei ole osanud ja ei hakkagi oskama. Tundub, et sina oled hoopis 12-aastane, sest iga loll teab, et korvpallivõistkond kirjutatakse kokku.

Ja üldse, võiksid registeerida end, enne kui siia platrama tuled.
Viimati muutis zero0, 15 Nov 2008, 19:32, muudetud 1 kord kokku.
Kalev1

Postitus Postitas Kalev1 »

to zero0
Hoopis sina oled 12 a. loll, sest "registreerima" kirjutatakse nii
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Võit tuli ja see on hea, ei maks siin mängijaid halvustada. Kui Linehan tahab, siis las viskab kolmeseid, aga samas teeb ta ka palju musta tööd ja sealjuures efektiivselt.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Kalev1 kirjutas:to zero0
Hoopis sina oled 12 a. loll, sest "registreerima" kirjutatakse nii
Näpukas tuli sisse jah. Aga miks sa minu postituse esimest poolt ignoreerid?
ats

Postitus Postitas ats »

vabakutseline kirjutas:Võit tuli ja see on hea, ei maks siin mängijaid halvustada. Kui Linehan tahab, siis las viskab kolmeseid, aga samas teeb ta ka palju musta tööd ja sealjuures efektiivselt.
Täpselt, aga "tarkpea" zero0 jaoks on tähtis kodusest arvutist vastuvaatavad numbrid. Ja kui seal on Linehan mõne kolmese mööda visanud, siis on mees härga täis ja hakkab targutama. Samas ei tea ta seda kuidas mees kaitses rabeleb ja mida teiste rünnakute ajal teeb. ema vaid lahmib viiest 0 ja kogu lugu
Kalev1

Postitus Postitas Kalev1 »

zero0 kirjutas:
Kalev1 kirjutas:to zero0
Hoopis sina oled 12 a. loll, sest "registreerima" kirjutatakse nii
Näpukas tuli sisse jah. Aga miks sa minu postituse esimest poolt ignoreerid?
Mul tuli ka näpukas sisse. Mida ma sealt siis kommenteerima peaks? Seal ei ole midagi tarka öeldud, täoiesti ajuvaba lause
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Kalev1 kirjutas:
zero0 kirjutas:
Kalev1 kirjutas:to zero0
Hoopis sina oled 12 a. loll, sest "registreerima" kirjutatakse nii
Näpukas tuli sisse jah. Aga miks sa minu postituse esimest poolt ignoreerid?
Mul tuli ka näpukas sisse. Mida ma sealt siis kommenteerima peaks? Seal ei ole midagi tarka öeldud, täoiesti ajuvaba lause
Kui ma nii ajuvabat teksti räägin, siis ütle sa midagi tarka. Eriti huvitab mind, miks ta uhab niimoodi peale mitmeid mänge järjest juba ja miks sa leiad, et see normaalne on?
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

ats kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Võit tuli ja see on hea, ei maks siin mängijaid halvustada. Kui Linehan tahab, siis las viskab kolmeseid, aga samas teeb ta ka palju musta tööd ja sealjuures efektiivselt.
Täpselt, aga "tarkpea" zero0 jaoks on tähtis kodusest arvutist vastuvaatavad numbrid. Ja kui seal on Linehan mõne kolmese mööda visanud, siis on mees härga täis ja hakkab targutama. Samas ei tea ta seda kuidas mees kaitses rabeleb ja mida teiste rünnakute ajal teeb. ema vaid lahmib viiest 0 ja kogu lugu
Kas sa nägid mängu ja tead täpselt, mida ta tegi seal? Sinu mõni kolmene selles mängus oli 0/5st ja eelmises mängus Baronsi vastu 0/6st, varasematest mängudest ei räägigi.
ats

Postitus Postitas ats »

zero0 kirjutas:
ats kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Võit tuli ja see on hea, ei maks siin mängijaid halvustada. Kui Linehan tahab, siis las viskab kolmeseid, aga samas teeb ta ka palju musta tööd ja sealjuures efektiivselt.
Täpselt, aga "tarkpea" zero0 jaoks on tähtis kodusest arvutist vastuvaatavad numbrid. Ja kui seal on Linehan mõne kolmese mööda visanud, siis on mees härga täis ja hakkab targutama. Samas ei tea ta seda kuidas mees kaitses rabeleb ja mida teiste rünnakute ajal teeb. ema vaid lahmib viiest 0 ja kogu lugu
Kas sa nägid mängu ja tead täpselt, mida ta tegi seal? Sinu mõni kolmene selles mängus oli 0/5st ja eelmises mängus Baronsi vastu 0/6st, varasematest mängudest ei räägigi.
No see ei ole küll mingi näitaja, saa aru, et mees alles kombib piire ja on täiesti uues meeskonnas. Mäletad Reed`i esimesi mänge? Mees loopis enamus viskeid korvi alt mööda. Aga vaata mis mees hiljem tegi. Seega paluks lõpetada selline jama, et peale esimesi mänge kohe diagnoosi panemine ja meeskonnast minema saatmine. oled sa töötanud teises riigis? mina olen ja võin öelda, et ei olnud nii lihtne kui kodumaal. ikka vajad kohanemiseks ja harjumiseks aega. Loodan, et said mõttest aru ja ei tahaks enam näha igas teises postituses Linehan`i halvustavaid tekste
Suletud