Riia ASK-BC Kalev/Cramo [23.jaanuar]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

seda häbiväärsem kui tõesti peaks final four meie jaoks taas püüdmatuks jääma..gustas läinud baronšist, valters ja pea kõik leegionärid askist, rock on nõrk, ventspils on nõrk, siauliai on nõrk..pronksmedalid tuleks see aasta ära võtta.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

YO kirjutas:
spartaklane kirjutas:Loodan siiralt ,et lõpuks ei kujune selline tabeliseis, kus Kalev/Cramo ja Rock omavahel vastakuti kokku ei läheks.
Miks mitte, oleks ju hea lihtne mäng ...muidugi siis kui Kriisa asemel Linehan taga vägesid juhatab.
Millegipärast ei tahaks ka mina esimeses playoff ringis näha kalevi-rocki mängu.
Viimati muutis Patrioot, 24 Jaan 2009, 19:27, muudetud 1 kord kokku.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

See oleks mõttetu ju, parem oleks kui mõlemad saaksid nii kaugele kui võimalik.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Postimehele antud intervjuus tunnistab Vucinic, et Pace ja Lyde mängisid haiguse kiuste. Kui see nii oli siis ma arvan küll, et see polnud just hea otsus. Olgugi, et Linehan on haigusega väljas. Mis siis saab kui Linehan ravib oma haiguse välja ja Paceil kui ka Lyde'l lööb haigus tähtsate mängude eel välja?
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

vabakutseline kirjutas:Postimehele antud intervjuus tunnistab Vucinic, et Pace ja Lyde mängisid haiguse kiuste. Kui see nii oli siis ma arvan küll, et see polnud just hea otsus. Olgugi, et Linehan on haigusega väljas. Mis siis saab kui Linehan ravib oma haiguse välja ja Paceil kui ka Lyde'l lööb haigus tähtsate mängude eel välja?
Eilne mäng ei olnud siis tähtis või? ASK oli põhikonkurent meile kahe hulka pääsemiseks
Viimati muutis #18, 24 Jaan 2009, 20:58, muudetud 1 kord kokku.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

#18 kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Postimehele antud intervjuus tunnistab Vucinic, et Pace ja Lyde mängisid haiguse kiuste. Kui see nii oli siis ma arvan küll, et see polnud just hea otsus. Olgugi, et Linehan on haigusega väljas. Mis siis saab kui Linehan ravib oma haiguse välja ja Paceil kui ka Lyde'l lööb haigus tähtsate mängude eel välja?
Eilne mäng ei olnud siis tähtis või? ASK oli põhikonkurent meile kahe hulka pääsemiseks
Ega ma seda ei väidagi, et ei olnud. Lihtsalt ma kahtlen mis edasi saab kui Pace ja Lyde tõbisena edasi mängivad.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

vabakutseline kirjutas:
#18 kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Postimehele antud intervjuus tunnistab Vucinic, et Pace ja Lyde mängisid haiguse kiuste. Kui see nii oli siis ma arvan küll, et see polnud just hea otsus. Olgugi, et Linehan on haigusega väljas. Mis siis saab kui Linehan ravib oma haiguse välja ja Paceil kui ka Lyde'l lööb haigus tähtsate mängude eel välja?
Eilne mäng ei olnud siis tähtis või? ASK oli põhikonkurent meile kahe hulka pääsemiseks
Ega ma seda ei väidagi, et ei olnud. Lihtsalt ma kahtlen mis edasi saab kui Pace ja Lyde tõbisena edasi mängivad.
Aga kas sa seda ei mõtle ,et Pace ja Lyde võivad ju ka terveks saada,sest gripi viirusest ju paranevad kõik,tavaliselt
Suletud