BC Kalev/Cramo-Nevezis[27.Veebruar]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Postitus Postitas Mr. Aff »

Noh, sellise mänguga nagu Rytase vastu oli, on ikka vägagi asja.
Aga noh tundub, et mehed olid väga laisalt tulnud mängima täna, kuigi Linehani puudumine pidanuks mobiliseerima ülejäänusid. Loodetavasti võetakse õppust ja Ventspilsiga ei lasta asja nii viimasele sekundile.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Noh Ventspilsi vastu on vast ka Linehan tagasi.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Noo lohutagem end sellega, et Nevežisega enam Kalev ei mängi ja ka järgmisel hooajal mitte :D Järgmine hooaeg madistatakse arvatavasti Sakalaiga või VEF-iga.

Aga Ventspilsi vastu ei saa sellist praaki mängu sisse lasta! Ventspils on tsipa kõrgema tasemega meeskond, kui Nevežis ja nemad karistavad ära.

Aga kokkuvõttes ikkagi tore, et Kalev võitis ja homme kõik Rockile pöialt hoidma ;)
Viimati muutis Kalev4ever, 27 Veebr 2009, 21:00, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Vähemalt võeti võit ära.Võiks ju kritiseerida,et sellist jama oleme see hooaeg ennegi näind,kus gaasi asemel vajutakse millegipärast pidurile.Palju see edu vahepeal oligi?...vähemalt kohalolijad said elamuse täie raha eest.
YNWA
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Postitus Postitas suvakas »

mängult tagasi. huvitav mis oli nevezise kolmeste protsent. nad viskasid neid sisse igast asendist. kaitses mängiti loiult, ilma linehanita pole põhimõtteliselt kaitset olemas. pace, lyde ja sokk tegid mängu ära.
lõpus lasti järgi aga kõige tähtsam on see et võit tuli
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Nevezise kolmese protsent oli 47% ,kuid meie poolt tehtud 17 pallikaotust on küll masendav.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Kusjuures see Neveziše 2.16 pikk olevat täna Zalgirisse siirdund.
(Y)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Kommenteeriks kahte asja, nimelt:
1) Kui tugevate mängudega on pikem paus, siis see uinutab mehi, sel hetkel kui oli järjest kogu aeg tugevad mängud oli Kalev heas hoos, mehed saavutasid tippovormi, praegu on mingi mõttetu patsutamine kuradi Kuremaade ja Vask-Narvadega ja täna mehed ei osanud kohe üldse mängida.
2) Kohtuniketöö muutub ikka üha rohkem naeruväärsemaks, see Foxi ebasportlik + 2-3 asja veel, see meenutas hiljutist Sunsi-Bostoni mängu, ühesõnaga jubeee.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Need 2-3 asja vb olid jah naeruväärsed, aga Foxi ebasportliku vea üle pole mitte midagi öelda! Välja teenitud viga oli see tema poolt.
Ta tõukas ju Dabkuse kohtunikule otsa, hea et niigi läks.

Pärast võitu on hea meenutada seda olukorda igatahes :D
Kuidas Dabkus kohtunikule otsa lendas.

Sõber ja Kruus on hea duo mängu kommenteerimises! :D
"Ega Foxil vahet ei ole, jalad on sama suured, kui käed, et käigu kasvõi käte peal!" - :lol:
Fear the prophet!
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

TDK kirjutas:Kommenteeriks kahte asja, nimelt:
1) Kui tugevate mängudega on pikem paus, siis see uinutab mehi, sel hetkel kui oli järjest kogu aeg tugevad mängud oli Kalev heas hoos, mehed saavutasid tippovormi, praegu on mingi mõttetu patsutamine kuradi Kuremaade ja Vask-Narvadega ja täna mehed ei osanud kohe üldse mängida.
2) Kohtuniketöö muutub ikka üha rohkem naeruväärsemaks, see Foxi ebasportlik + 2-3 asja veel, see meenutas hiljutist Sunsi-Bostoni mängu, ühesõnaga jubeee.
Kusjuures ka mina ei vinguks selle kohtuniketöö kohapealt. Minu arvates oli väga normaalne vile. Mis kuradi vilet sa ootad siis? Võrreldes näiteks vilega Rocki ja Valmiera viimasest mängust, siis sellist vilet ma unistanud olekski. Te ei saa oodata, et kohtunik oleks terve mängu niiöelda veatu (ehk siis ei tee ühtki kahtlast otsust).
Viimati muutis Tartust, 28 Veebr 2009, 09:47, muudetud 1 kord kokku.
(Y)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

hea et võit tuli , muu pole paraku oluline hetkel :P

Täna siis Rock võiks meile teene teha. Kui see 2.16 vend Zalgirisse täna läks, siis ma ei usu et täna mängib veel ?
Samas ega ta mingi eriline tegija ka polnud.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Tartust kirjutas:
TDK kirjutas:Kommenteeriks kahte asja, nimelt:
1) Kui tugevate mängudega on pikem paus, siis see uinutab mehi, sel hetkel kui oli järjest kogu aeg tugevad mängud oli Kalev heas hoos, mehed saavutasid tippovormi, praegu on mingi mõttetu patsutamine kuradi Kuremaade ja Vask-Narvadega ja täna mehed ei osanud kohe üldse mängida.
2) Kohtuniketöö muutub ikka üha rohkem naeruväärsemaks, see Foxi ebasportlik + 2-3 asja veel, see meenutas hiljutist Sunsi-Bostoni mängu, ühesõnaga jubeee.
Kusjuures ka mina ei vinguks selle kohtuniketöö kohapealt. Minu arvates oli väga normaalne vile. Mis kuradi vilet sa ootad siis? Võrreldes näiteks vilega Rocki ja Valmiera viimasest mängust, siis sellist vilet ma unistanud olekski. Te ei saa oodata, et kohtunik oleks terve mängu niiöelda veatu (ehk siis ei tee ühtki kahtlast otsust).
Ma ei ootanudki mingit supervilet, sest leedu passiga politseinik Suslov lihtsalt ei oska vilistada aga eksimusi oli täna lubamatult palju, kuigi muidugi jäeti ka palju vastu käsi peksmisi võtmata, aga Foxi ebasportliku kohta veel, Fox pani käed palli peale ja tiris Dabkuse alla, jalad maha saanud Dabkus viskas ennast ise kõhuli ja kogemata kohtunikule otsa, seda väljendas ka see, et peale seda polnud Dabkusel mitte midagi Foxile öelda, vaid mees kõndis lihtsalt vabaviske joone juurde, tahad väita, et kui Fox oleks teda selgelt niimoodi tõuganud poleks mees pinda läinud ?
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

kiidaks Tanel sokku kes igasse kattesse oskas täiesti kinni jääda, ja vastased tema pealt oma 30 sanga viskasid. cheers.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

Kiidaks pelmeeni, kes suutis järjekordselt tõestada kui hästi tema nimi talle sobib.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Mis ta valesti ütles? Peale selle, et "igasse" oli küll liialdus, ei eksinud ta minu arust millegiga.
Suletud