Balti liiga 2009/2010

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas zero0 »

Balti meeste korvpalliliiga esimesse divisjoni lisandus neli klubi, nende hulgas ka TTÜ. Kõik meeskonnad jõudsid tänavu teises divisjonis esinelikusse.

Peale TTÜ edutati esimesse divisjoni Norrköping, Vilniuse Perlas ja Prienai Rudupis. Järgmisel hooajal mängivad põhiturniiril 12 meeskonda, neist kuus saavad play-off'i, kuhu lisanduvad Kaunase Žalgiris ja Vilniuse Lietuvos Rytas.

Täna tehti ka otsus, et Balti liiga pronksmedali saavad nii Ventspilsi kui ka Šiualiai meeskond. Videokordus näitas, et eksiti Ventspilsi kahjuks. Tegelikult pidanuks kohtunikud viimase korvi ära lugema.
Kasutaja avatar
mikoza
Kasutaja
Postitusi: 196
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:50

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas mikoza »

zero0 kirjutas:Täna tehti ka otsus, et Balti liiga pronksmedali saavad nii Ventspilsi kui ka Šiualiai meeskond. Videokordus näitas, et eksiti Ventspilsi kahjuks. Tegelikult pidanuks kohtunikud viimase korvi ära lugema.
Seda varianti videokordusest, mis näitab, et viimase oleks pidanud lugema, tahaks isegi näha..
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Egert »

Ventspilsi protestist oli kasu ka siis.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Oota saan ma õieti aru , et kas play-offi saavad kokku 8 meeskonda , või 4 esimest ja sinna lisanduvad zalgiris ja rytas?
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Kalev4ever »

Sõber ei taha ju Challenge Cupil mängida, jäävadki ainult Eestikatele jälle mängima või plaanivad meeskonda vähe rohkem mehi tuua ja tõepoolest Euroopat vallutada?
Fear the prophet!
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas vabakutseline »

Kalev4ever kirjutas:Sõber ei taha ju Challenge Cupil mängida, jäävadki ainult Eestikatele jälle mängima või plaanivad meeskonda vähe rohkem mehi tuua ja tõepoolest Euroopat vallutada?
Sõber on ju kindlalt välja öelnud, et tahaks järgmine hooaeg euroopas mängida.. olevat nn kingitus klubi toetajatele.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Patrioot »

--KingLeBron-- kirjutas:Oota saan ma õieti aru , et kas play-offi saavad kokku 8 meeskonda , või 4 esimest ja sinna lisanduvad zalgiris ja rytas?

Playoffi saavad kuus meeskonda, kellele lisanduvad Rytas ja Kaunas.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Alex »

Sellega olen rahul, et Rootsi sats Eliiti edutati. Väheke vaheldust ja ehk õnnestub ka nende fänni kultuuri nuusutada.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Patrioot »

Alex kirjutas:Sellega olen rahul, et Rootsi sats Eliiti edutati. Väheke vaheldust ja ehk õnnestub ka nende fänni kultuuri nuusutada.

Loodetavasti see Rootsi sats jääb esimeseks ja viimaseks väljaspool Baltimaid osavõtjaks.
Muidu läheks liialt läbuks kätte ära ja Balti liiga kui selline kaotaks mõtte.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Zog »

Patrioot kirjutas:
Alex kirjutas:Sellega olen rahul, et Rootsi sats Eliiti edutati. Väheke vaheldust ja ehk õnnestub ka nende fänni kultuuri nuusutada.

Loodetavasti see Rootsi sats jääb esimeseks ja viimaseks väljaspool Baltimaid osavõtjaks.
Muidu läheks liialt läbuks kätte ära ja Balti liiga kui selline kaotaks mõtte.
Täpselt minu mõte! Balti liiga olgu ikka Balti liiga, ei ole vaja mingit järjekordset lühikese elueaga suvalist eurosarja...
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Patrioot »

Zog kirjutas:
Patrioot kirjutas:
Alex kirjutas:Sellega olen rahul, et Rootsi sats Eliiti edutati. Väheke vaheldust ja ehk õnnestub ka nende fänni kultuuri nuusutada.

Loodetavasti see Rootsi sats jääb esimeseks ja viimaseks väljaspool Baltimaid osavõtjaks.
Muidu läheks liialt läbuks kätte ära ja Balti liiga kui selline kaotaks mõtte.
Täpselt minu mõte! Balti liiga olgu ikka Balti liiga, ei ole vaja mingit järjekordset lühikese elueaga suvalist eurosarja...

Ehe näide oli omaaegne NEBL
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas vaim564 »

Zog kirjutas:
Patrioot kirjutas:
Alex kirjutas:Sellega olen rahul, et Rootsi sats Eliiti edutati. Väheke vaheldust ja ehk õnnestub ka nende fänni kultuuri nuusutada.

Loodetavasti see Rootsi sats jääb esimeseks ja viimaseks väljaspool Baltimaid osavõtjaks.
Muidu läheks liialt läbuks kätte ära ja Balti liiga kui selline kaotaks mõtte.
Täpselt minu mõte! Balti liiga olgu ikka Balti liiga, ei ole vaja mingit järjekordset lühikese elueaga suvalist eurosarja...
Irw

Tüüpiline konnatiigistumine :!:

Kui Dolphins paneb Challenge kinni, siis on ikka väga mage teda poliitilistel põhjustel välja jätta. Ma ei kujuta ette, kuidas need mängud Nevežise ja Lauvasega rohkem pinget pakuvad. Ilmselt lõppeks selline enesekesksus tugevamate Leedu ja Läti klubide (kellel on ka eurosarjades midagi saavutada) eemalejäämisega ning Kalev ja Rock oleksid rõõmsalt Nevežise ja Lauvasega Final Fouris :D
Ainult, et mida on selline FF ka väärt :roll:
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 708
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas BCKLV »

Rootsi klubi on vähemalt koha auga välja teeninud. Kahju muidugi, et süsteem nii ebakindel on ja taaskord muutub. Hea asja juures on see, et mänge on rohkem, samas on supp ka tublisti lahjemaks jäänud, eelkõige tänu kahe suure eemale jäämisel põhihooajast, kus viimased aastad on ikka kellegile nõrgematest alla jäädud. On ju Kalevgi näiteks Žalgirisega mängides kuhjaga positiivseid emotsioone pakkunud. Nüüd läheb nende alistamine raskemaks, sest play-offis kokku minnes vaevalt üllatusi enam tuleks. Loodan, et VTB läheb laienemisega lõhki nagu NEBLgi ja suured on sunnitud tagasi tulema :D ...olgem ausad, Balti Liiga ilma Žalgirise ja Rytaseta pole pooltki nii atraktiivne. Kahju veel sellest, et lisaks suurtele ei suudeta ka Baronsit ega Tarvast süsteemi liita... olukorras, kus liiga püsimajäämise nimel peaks riikide parimad just kokku hoidma.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas zero0 »

Balti liiga juhatus otsustas 5. mail Vilniuses, et uuel hooajal mängib Balti liigas neliteist meeskonda.

Need on Leedu meeskonnad Zalgiris, Lietuvos rytas, Siauliai, Nevezis, Perlas ja Rudupis, Läti meeskonnad Ventspils, Riia VEF, Valmiera ja Liepajas Lauvas, Eestist Kalev/Cramo, TÜ/Rock ja TTÜ ning Rootsist Dolphins.

Zalgiris ja Lietuvos rytas põhiturniiril kaasa ei tee, nemad sekkuvad alles play-offides. Selle aasta Balti liiga võitja Zalgiris saab esimese paigutuse, Lietuvos rytas teise paigutuse. Lisaks neile pääseb play-offidesse veel põhiturniiri kuus parimat meeskonda.


Veidi selgem artikkel, minu meelest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2009/2010

Postitus Postitas Egert »

Ei saa nagu selleks aru, miks Rytast ja Zalgirist jumalateks peetakse?
See hooaeg said ju enam-vähem kõik nendega normaalselt mängitud.
Suletud