Kalev/Cramo-Ventspils 18.10.09

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

pebeetu kirjutas:Minu ennustus: -19p
Tuleb tunnustada sind panid enam vähem täppi ,eksisin jälle kahjuks ,kui pakkusin -30et.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

BBLi andmetel oli 1000 pealine publik. Ootan juba, mida mängul käinud inimesed räägivad :)
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

Perkis on päris asjalik:) Sokk on TÄIESTI 0 - katastroof.
inimesi oli ca 600
Viimati muutis YO, 18 Okt 2009, 18:13, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Postitus Postitas pebeetu »

spartaklane kirjutas:
pebeetu kirjutas:Minu ennustus: -19p
Tuleb tunnustada sind panid enam vähem täppi ,eksisin jälle kahjuks ,kui pakkusin -30et.
Mnjah,mis see tunnustamine ikka aitab,kui meeskond kaotas.Aga ega antud olukorras ja sellise koosseisuga midagi palju enamat Ventspilsi vastu oleks liig utoopia loota.Ehk siis,kui meil kõik mehed rivis ja mingisugunegi suurem isend ka korvi all õnnestub liiga tugevamatele vastu astuda.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

pebeetu kirjutas:
spartaklane kirjutas:
pebeetu kirjutas:Minu ennustus: -19p
Tuleb tunnustada sind panid enam vähem täppi ,eksisin jälle kahjuks ,kui pakkusin -30et.
Mnjah,mis see tunnustamine ikka aitab,kui meeskond kaotas.Aga ega antud olukorras ja sellise koosseisuga midagi palju enamat Ventspilsi vastu oleks liig utoopia loota.Ehk siis,kui meil kõik mehed rivis ja mingisugunegi suurem isend ka korvi all õnnestub liiga tugevamatele vastu astuda.
Eks see oligi minu poolt rohkem irooniaga öeldud ,kuid kahju ikkagi ,et pähe said
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Veski 10p, imeime, rääkige uda ta mängis.
Keerles on vähemalt tubli viimasel ajal.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ise nägin kyll ainult 2. ja 3. veerandaega, aga nii palju kui ma nägin oli täna Veski väga tubli :)


aga jah... mis siin loota on... Riis kuu veel väljas ja Arbet opile.
T6ru
Kasutaja
Postitusi: 115
Liitunud: 23 Jaan 2007, 14:26

Postitus Postitas T6ru »

kuidas Berkis paistis?
on lootust et ta jääb?
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Julgen väita, et terve Arbetiga oleks see mäng lõppenud Kalevi võiduga. Tegelikult oli ka tänases mängus lootust, kuid rumalad vead meie algviisiku meestel matsid selle lootuse maha. Tegelikult oli päris lahe vaadata, kuidas rahvas kohe elavnes, kui Veski laua võttis. Paraku aga vahetusmeeste platsil oleku ajal jääb ründes lihtsalt puudu. Pisut kummaline on ka see, et Kurbas praktiliselt ei tahagi punkte visata. Kaitses rabeleb küll aga rünnakul ei otsi absoluutselt viskamiseks võimalusi.

Ahjaa, lätlase nägin nüüd ka ära. Ideaalis oleks ta väga hea 6. mees, kes julgeb rünnakul enda peale võtta. Kuna tal on ka hea käsi, siis vastavalt mängu lõpule võib teda ka tasavägistel hetkedel platsile saata. Kaitses oli ka korralik, välja arvatud üks moment kus lasi oma mehel backdoor cut'i teha, ilma et ta seda märganud oleks.
Viimati muutis Alan, 18 Okt 2009, 21:33, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Postitus Postitas julki »

T6ru kirjutas:kuidas Berkis paistis?
on lootust et ta jääb?
Berkis pani minumeelet suht hästi.Oskab kolme visata ja ka korvi alla murda.Ning ta on kiire ka.Minumeelest võiks küll jääda.
nisu
Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 19 Nov 2008, 20:18

Postitus Postitas nisu »

Alan kirjutas:Julgen väita, et terve Arbetiga oleks see mäng lõppenud Kalevi võiduga. Tegelikult oli ka tänases mängus lootust, kuid rumalad vead meie algviisiku meestel matsid selle lootuse maha.
Mõtle ka ennem kui kirjutad. Lootus, et Kalev oleks täna võitnud koos Arbertiga pole mõistlik mõtlemine.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

nisu kirjutas:
Alan kirjutas:Julgen väita, et terve Arbetiga oleks see mäng lõppenud Kalevi võiduga. Tegelikult oli ka tänases mängus lootust, kuid rumalad vead meie algviisiku meestel matsid selle lootuse maha.
Mõtle ka ennem kui kirjutad. Lootus, et Kalev oleks täna võitnud koos Arbertiga pole mõistlik mõtlemine.
See on täiesti mõistlik, tüüp keda Arbet oleks pidanud täna võtma (Dairis Bertans) lasi kolm kolmest täiesti vabalt positsioonilt ja Arbet tabab ka heal päeval, nii et oleks kindlasti olnud võimalus.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

no ma kyll nägin ainult 2. ja 3. veerandit , aga ma olen pm nõus Alaniga... sisuliselt me neile millegi erilisega alla ei jäänud, meie korvialust nõrkust nad väga ära ei kasutanud, aga kaotus tuli just sellepärast et ei olnud pingilt kvaliteeti võtta ja 4 meest ei saa 40 minti ventspilsi pika pingiga rassida...
nisu
Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 19 Nov 2008, 20:18

Postitus Postitas nisu »

Olen jätkuvalt seisukohal, et Arbert poleks seda võitu Kalevile toonud.
Egert, kas sa arvad tõesti, et Arbert oleks neid kolmeseid takistanud???? See oleks umbes sama väide, et Rock oleks šiualiaid võitnud kui Tein oleks mänginud (pole küll kohane võrdlus, aga samalaadne kindlasti)
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Postitus Postitas Go Cramo! »

Kurb, et tuli kaotus. Algus oligi liialt hea, et olla tõsi. Teine veerandaeg keerasid meie mehed ikka korraliku supi kokku.
Kas on värskemaid uudiseid kuulda uue tsentri kohta? Millal peaks jüudma ja kes ta on?
Suletud