Basket TV Delfis

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Re: Basket TV Delfis

Postitus Postitas Madis »

Ehk leidub keegi tore inimene, kes viitsib selle youtube'i üles laadida. :) Ei õnnestu delfist näha seda kahjuks.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Basket TV Delfis

Postitus Postitas Egert »

Ei näe ka mitte midagi sealt :(
Kasutaja avatar
julki
Kasutaja
Postitusi: 1099
Liitunud: 12 Jaan 2009, 22:20
Asukoht: Nissi City

Re: Basket TV Delfis

Postitus Postitas julki »

Linehani intervjuu jääb poolikuks :S
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Basket TV Delfis

Postitus Postitas Charly »

Vaatasin läbi täiesti probleemitult, väga hea saade järjekordselt, tihe ja sisukas. Aga nüüd sööma, ja siis Suurhalli, mängu vaatama.
kuldkala
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 27 Dets 2009, 11:52

Re: Basket TV Delfis

Postitus Postitas kuldkala »

Madis kirjutas:Ehk leidub keegi tore inimene, kes viitsib selle youtube'i üles laadida. :) Ei õnnestu delfist näha seda kahjuks.
tra iga kord te ainult hädaldate.ostke arvutid endale.
aru ma ei saa.
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Re: Basket TV Delfis

Postitus Postitas Madis »

kuldkala kirjutas:
Madis kirjutas:Ehk leidub keegi tore inimene, kes viitsib selle youtube'i üles laadida. :) Ei õnnestu delfist näha seda kahjuks.
tra iga kord te ainult hädaldate.ostke arvutid endale.
aru ma ei saa.
Mis on su probleemiks? Arvuti ja internetiühendus on täiesti korralikud, arvestades seda et antud asukohas on see kiireim internet, igalpool mujal saab videosid vaadata, motors24 näiteks. Nagu näha siis ei ole ma ainuke keda see probleem vaevab, võta lahti delfist selle artikli kommentaarium ja seal on pooled kommentaarid sama sisuga, et ei näe.
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 357
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Basket TV Delfis

Postitus Postitas Raja »

Kui aus olla siis mingi kala peab kuskil olema. 1 korraga õnnestus mul 27 min näha. Peale refreshi suutsin 3 viimast minutit ka ära näha.

Ja internet on 5.3 Mbit/sec. Ei ütleks et aeglane. Ning arvutiks on 1,86ghz pentium m, 1gb mälu jne..
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Basket TV Delfis

Postitus Postitas Soho »

Raja kirjutas:Kui aus olla siis mingi kala peab kuskil olema. 1 korraga õnnestus mul 27 min näha. Peale refreshi suutsin 3 viimast minutit ka ära näha.

Ja internet on 5.3 Mbit/sec. Ei ütleks et aeglane. Ning arvutiks on 1,86ghz pentium m, 1gb mälu jne..

tänapäeval on see 5mb ka s*tt nett...kahjuks ütlen omast kogemusest
enamus maades on juba rahval 30+ mb connection ja see 5 on neil upload speed lol :)
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Basket TV Delfis

Postitus Postitas pebeetu »

Soho kirjutas:
Raja kirjutas:Kui aus olla siis mingi kala peab kuskil olema. 1 korraga õnnestus mul 27 min näha. Peale refreshi suutsin 3 viimast minutit ka ära näha.

Ja internet on 5.3 Mbit/sec. Ei ütleks et aeglane. Ning arvutiks on 1,86ghz pentium m, 1gb mälu jne..

tänapäeval on see 5mb ka s*tt nett...kahjuks ütlen omast kogemusest
enamus maades on juba rahval 30+ mb connection ja see 5 on neil upload speed lol :)
Selle koha pealt olen nõus,et 5mb/s nett hakkab ajale jalgu jääma,kuid tegelikult selleks,et surfata netis ja laadida saateid alla peaks seda olema küll ja küll.Mul on samuti download 5mb/s ja ka upload 5mb/s ning mitte kuskil ei teki tõrkeid peale basket tv.Kaldun arvama,et viga ei ole siiski interneti ühenduse kiiruses vaid milleski muus.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Basket TV Delfis

Postitus Postitas tempo »

No mis pull see on, krt Mürka jutu ajal loobib kinni. Kuidas nad ei suuda seda korda teha :(
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Basket TV Delfis

Postitus Postitas Alex »

Endal mängis ilusti ja saatest rääkidest, siis oli taaskord tipp-topp!
:clap: Kangur. Selline suhtumine ehk sihid võiksid paljudel olla.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Basket TV Delfis

Postitus Postitas Go Cramo! »

tempo kirjutas:No mis pull see on, krt Mürka jutu ajal loobib kinni. Kuidas nad ei suuda seda korda teha :(
Ja oleks see esimene kord. See jama ju pidevalt olnud seal :roll:
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Basket TV Delfis

Postitus Postitas Go Cramo! »

See, mida Linehan rääkis pani mõtlema taas. Isegi nende meestega (usun, et ka Fox`iga) je``ti rahadega....uskumatu! :oops: Tänu nedele meestele suuresti see tiitel ka ära võeti ja ikka ei suudeta oma rahaasju korda ajada, WTF!?
Valdmaa - palun leidke keegi, kes suudaks ja oskaks rahadega ümber käia. Ehk oleks suudetud juba varem seda krabisevat mõistlikumalt kasutada ning ehk oleks meil siiamaani Linehan ja miks mitte ka Fox olemas...
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Basket TV Delfis

Postitus Postitas tempo »

Ehk torkab keegi youtube'i?
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Re: Basket TV Delfis

Postitus Postitas BigMac »

Olen nii Mozilla kui ka Exploreriga üritanud vaadata ,aga tulu pole, kas kuidagi youtube ei saa üles panna keegi nagu eelnevalt mainitud , väga halb värk ja ma olen kõiki saateid poolikult näinud , sest mingi kala on kuskil sees igatahes ! :twisted:
Vasta