VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Postitus Postitas Rix »

marxx762 kirjutas:
zero0 kirjutas:Keegi seletaks, kuidas see noolesuunamine käib? Pole sellest veel aru saanud.
poolaja algul paned sina palli mängu, pärast seda keeratakse nool sinu´poole <- pärast seda kui tekib ala pooleks pall olukord siis nool näitab minu kasuks jääb pall mulle pärast seda keeratakse nool -> , loodan et mõistad.
Mitte poolaegade, vaid veerandaegade järel. see selle segaduse tekitaski, jäi mulje, et Cramo sai kolm korda järjest palli.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Postitus Postitas nojah »

Egert kirjutas:Pole muud öelda, kui VALUS KAOTUS. Täiesti võidetav sats.
Üks kahtlane olukord oli lõpus, kus Arbetile ründeviga võeti, aga ei vingu eriti.
Krabbendam hakkab ka juba mängumeheks vaikselt saama :)
Kohtunikke ma küll ei süüdistaks, üldiselt heal tasemel ning üsna sõbralik vile oli.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Postitus Postitas Egert »

nojah kirjutas:
Egert kirjutas:Pole muud öelda, kui VALUS KAOTUS. Täiesti võidetav sats.
Üks kahtlane olukord oli lõpus, kus Arbetile ründeviga võeti, aga ei vingu eriti.
Krabbendam hakkab ka juba mängumeheks vaikselt saama :)
Kohtunikke ma küll ei süüdistaks, üldiselt heal tasemel ning üsna sõbralik vile oli.
Kas mina süüdistasin?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Postitus Postitas Kris »

OT. Kahju et hüppepallidest loobuti. Kui ikka võitlus palli pärast on, siis peaks ikka hüppepalliga selgitama mitte matemaatikaga.

Muidugi Kalevile täna hea :)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Postitus Postitas Rix »

Kris kirjutas:OT. Kahju et hüppepallidest loobuti. Kui ikka võitlus palli pärast on, siis peaks ikka hüppepalliga selgitama mitte matemaatikaga.

Muidugi Kalevile täna hea :)
Hüppepall on üsna vigastusteohtlik asi. Hüppad üles, maandud vastase jalale ning ongi hüppeliiges väljas. Vaheldumis valdamine on väga hea lahendus.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Postitus Postitas nojah »

pealegi hüppepalli puhul poleks lühikesel tagamängijal suurt mõtet pika käest palli üldse surkima minnagi... ja kunagi ei tea, kuhupoole viltu see kohtunik selle palli fännide silmis jälle viskab jne :D :D
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Postitus Postitas Kalev4ever »

Nii mitmedki lätlased ütlevad ka, et VEF väärinuks kaotust ja kirutakse Williamsit (mõni tahab juba ära saatmist), kuigi tänu temale tuldi viimastel minutitel tagasi.

Kaheseid viskas vend ikka küll meeletult peale.

Üllatav, aga selline kaotus mõjub enesetundele päris masendavalt ja seda pikaks ajaks.
Fear the prophet!
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Postitus Postitas Mr. Aff »

Eelmine aasta juhiti Zalgirise vastu 81:72 BBLi mängus kodus...lõpptulemuseks jäi 81:82. Nii, et ei midagi uut siin.
Aga kihlveomängijatele tehti küll tünga, ennustus oli -6,5 kalevile...kinnisilmi võinuks arvata, et kaotus tuleb suurem. Õnneks ei osalenud täna. :)
Viimati muutis Mr. Aff, 07 Okt 2010, 21:17, muudetud 1 kord kokku.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Postitus Postitas nojah »

Vbla ma olen sinisilmne aga mina näiteks ei usu, et see kaotus moraalile nii halvasti mõjub. Oleks säärane kaotus saadud Rockilt, siis muidugi või isegi sellelt samalt VEF-ilt BBL sarjas, kus iga võit-kaotus arvel. Seekord ma usun, et asja positiivne külg (suudame suurtele vastu saada küll) võib isegi selle kaotuse pettumuse üle kaaluda ja pigem tekib sportlik viha, et küll me järgmine kord näitame.... Aga eks laupäeval ole näha.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Postitus Postitas marxx762 »

Mr. Aff kirjutas:Eelmine aasta juhiti Zalgirise vastu 81:72 BBLi mängus kodus...lõpptulemuseks jäi 81:82.
ära hakka nüüd.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Postitus Postitas Rix »

Palju siis see janicenoksi vise maksma läks ka? Ma juba siin ühes teises postis panin valuuta ümberarvutamisega korralikult pange, las keegi teine proovib...
Ukrainlastele saab ka vastu hakata, paberil on neil meeskond leegionäre täis, aga vanad mehed... minu arvates on Vef paberil parem neist. Kodumäng vist nendega on küll alles mõne aja pärast, krt seda teab, mis siis on.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Postitus Postitas nojah »

Räägitakse küll, et punkt-punkti lõpu peal on kõik võimalik... aga minu arust praktika pigem näitab seda, et 80% juhtudel võtab ikkagi tugevam oma ja surub selle võidu kasvõi vägisi ära. See käib nii selle aasta VEFi kui eelmise aasta Zalgirise kohta ja on ka Kalev nii BBL-i nõrgemate vastu kui ka KML-is samamoodi põnevaid lõppe nõrgemate vastu ära surunud. Või võtame kasvõi jalgpallis Eesti - Fääri saared...
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Postitus Postitas Kalevpoiss »

"Mehed ei nuta" saates oli ennustuses küsimus, et mis seis jääb Vefi mängus punktid+lauapallid Krabbendam vs Parahhovski. Pahv ja Martinson pakkusid +18 ja +20 Parahhovskile. Paju tegi siis omast arust nalja, et tema usub Robertisse ja pani +15 Parahhovskile. Ja lõppseis on 18-18. Vot nii!
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Postitus Postitas Kalevpoiss »

nojah kirjutas:Räägitakse küll, et punkt-punkti lõpu peal on kõik võimalik... aga minu arust praktika pigem näitab seda, et 80% juhtudel võtab ikkagi tugevam oma ja surub selle võidu kasvõi vägisi ära. See käib nii selle aasta VEFi kui eelmise aasta Zalgirise kohta ja on ka Kalev nii BBL-i nõrgemate vastu kui ka KML-is samamoodi põnevaid lõppe nõrgemate vastu ära surunud. Või võtame kasvõi jalgpallis Eesti - Fääri saared...
Ma isegi pakuks 90% kanti. Üldiselt on võimalik tugevamaid võita ainult siis, kui teed korraliku vahe ja siis hoiad seda lõpuni.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB BC Kalev/Cramo - VEF Riga [06.10.2010]

Postitus Postitas marxx762 »

Kalevpoiss kirjutas:"Mehed ei nuta" saates oli ennustuses küsimus, et mis seis jääb Vefi mängus punktid+lauapallid Krabbendam vs Parahhovski. Pahv ja Martinson pakkusid +18 ja +20 Parahhovskile. Paju tegi siis omast arust nalja, et tema usub Robertisse ja pani +15 Parahhovskile. Ja lõppseis on 18-18. Vot nii!
ma pakkusin +12 parahouvskile.
Suletud