Mihkel Schleicher

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Mihkel Schleicher

Postitus Postitas Egert »

On see siis väga imelik, et peale fnaalikaotust medal kaelast võetakse? Minu arust täiesti loomulik, eriti veel kui ta enda esitusega rahul polnud.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Mihkel Schleicher

Postitus Postitas Korx300 »

Egert kirjutas:On see siis väga imelik, et peale fnaalikaotust medal kaelast võetakse? Minu arust täiesti loomulik, eriti veel kui ta enda esitusega rahul polnud.

+1, ma ei saa aru sellest idiootsest Eesti meediast... Leiti ka nüüd asi, millest suur number teha.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Mihkel Schleicher

Postitus Postitas jyrgen »

Asjaajaja kirjutas:Mõnus beebi on see Schleicher küll. Sai pea 20-punktilise paki ja tundis, kui ülekohtune maailm tema vastu on.
Mehes on sportliku viha, mis näitab, et teda kotib ka, mis ta teeb. Vähemalt pole nagu sina, kes kodus oma ***** laiaks istub ja kübermaailma kangelane on. See, et doroninil ja leppikul on korvpallist pohui, ei tähenda, et temal on :)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Mihkel Schleicher

Postitus Postitas zero0 »

Korvpalli üks osa on ka kaotamise õppimine, seda ilmselt veel teha ei oska.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Mihkel Schleicher

Postitus Postitas Kivipallur »

zero0 kirjutas:Korvpalli üks osa on ka kaotamise õppimine
Ei ole
Pilt
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Mihkel Schleicher

Postitus Postitas TDK »

Oota, mulle jäi ka vist Tammiste käe all korvpalli mängimist alustades mõned sõnad vist kõrva taha panemata. Et siis tänapäeval on üks korvpalli osa ka kaotamise õppimine? Huvitav...
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: Mihkel Schleicher

Postitus Postitas MinaRainz »

minumeelest otsitakse ka ikka võitjaid mitte selliseid kes oskavad ilusasti kaotada ja mitte muffigi saavutada kunagi....ytlus once a loser, always a loser peab paika!!!!!!!!
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Mihkel Schleicher

Postitus Postitas zero0 »

Ma tahtsin öelda, et kaotada tuleb ka osata, sõnastus sai veidi segane. Sport on lihtsalt selline.
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Mihkel Schleicher

Postitus Postitas Sanro »

Mees tundub ikkagi suvel päris palju individuaalselt tööd tegevat. Viimasel ajal olen teda iga õhtu näinud magistrali väljakutel kas ise loopimas või siis mängimas.
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Mihkel Schleicher

Postitus Postitas gasol2 »

Ei no see väga vale jutt hullemat laiska kui tema annab otsida mees visati isegi ju u18 koondisest välja kuna ei viitsinud trenni teha.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Mihkel Schleicher

Postitus Postitas jyrgen »

gasol2 kirjutas:Ei no see väga vale jutt hullemat laiska kui tema annab otsida mees visati isegi ju u18 koondisest välja kuna ei viitsinud trenni teha.
kuskohast kuulsid seda muidu ? Mulle on mulje jätnud, kui väga töötahteline inimene.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Mihkel Schleicher

Postitus Postitas gasol2 »

Tean kuna enda sõbrad koondises.
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Mihkel Schleicher

Postitus Postitas Sanro »

Gasol2, minul puuduvad sõbrad koondises ja seda ei oska kommenteerida, küll aga see, et ta seal käib ise mängimas ei ole kuskil kohal vale jutt.
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Mihkel Schleicher

Postitus Postitas Patrioot »

Sanro kirjutas:Gasol2, minul puuduvad sõbrad koondises ja seda ei oska kommenteerida, küll aga see, et ta seal käib ise mängimas ei ole kuskil kohal vale jutt.
Ma käin ka vahepeal mängimas. See ei tee minust veel profisportlast. Tema on veel sellises vanuses, kui mängitakse mängu kui sellise pärast. Vanemad mehed mängivad juba raha pärast, kuna see on ikkagist töö nagu iga teine, millega peab peret üleval pidama.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Mihkel Schleicher

Postitus Postitas gasol2 »

Kindlasti võib ta käia ise mängimas ,kuid niisama viskamisel ja korralikul trenni tegemisel on suur vahe.
Vasta