Nikolai Vrbanov

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
sammalhabe
Kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 01 Okt 2011, 14:18

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas sammalhabe »

vaim564 kirjutas:Aga hea vähemalt, et konkreetne patuoinas üles on leitud, kelle tõttu Cramo viimasel ajal kaotab. Kui Varbanovit ei oleks, siis oleks NN +50ga kotti pandud.
Keegi ei tea kas oles NN kotti pandud või veel hullem pakk saadud, lihtsalt selle mehe kasumlikkus meeskonnale on kergelt öeldes nullilähedane. Kas just Varbanov patuoinas on, aga kuskilt midagi tõesti logiseb või on mingi tegematajätmine. Algul ju räägiti Varbanovist, kui metikust tsentrist, kellest on VTBs ja BBLis palju kasu.... Ja kui juba peatreener ise ütleb, et pretsentsioone on pikkadele, siis kurat, palju neid pikkasid meeskonnas on?

Kala hakkab mädanema peast... kaugel see aeg siis veel on, kui hais juba kaugele tunda.... :( :(
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Mario »

Konkreetne ja otsekohene tuleb olla ikka meeskonna sees ja neljasilmavestlustes (kuigi Varbanovi iseloomu arvestades tuleb võib-olla sealgi tagasi hoida), mitte hakata ajakirjanduse kaudu oma mängijaid rooskama. See viimane rikuks ainult tiimisisest usaldust ja ühetekuuluvustunnet. Varbanovi juhtum on pealegi niigi selge (mängukvaliteedi ja siduva lepingu teema), mõne kiibitseja rõõmuks avalik hukkamine korraldada on ühteaegu nii tulutu kui inetu.
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas -NBA- »

Oskab keegi räägida, palju Varbanov palka saab ?
Võitle, Kalev, Võitle !!!
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas väike-tamma »

-NBA- kirjutas:Oskab keegi räägida, palju Varbanov palka saab ?
Numbrit ei tea aga palju rohkem kui Dunigan eelmine aasta.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Zog »

See Varbanovi küsimus on tegelikult hoopis mitmetahulisem, kui paista võib... nt kahepunktivisete protsent (mis on keskmängija puhul üpris oluline näitaja) on sel mehel balti liigas 68% (32/47), võrdluseks näiteks Bamba Fall'i 56%, Joosep Toome 44%, Vallo Allingu 48%, Bill Amis 59%. Seega olgugi et kaitses on tema koha peal puudujäägid, siis rünnakul teeb ta vähemalt väikese osa sellest tagasi...
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas -NBA- »

Aga noh......korvpalli põhitõde räägib, et korvpall algab kaitsest. :wink:
Võitle, Kalev, Võitle !!!
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas eqy2k »

Kui nikolai platsile saab, jääb ta kaitses hiljaks ning kuusmaa võtab ta kohe pingile.Sama tsenaariumi järgi käib ka kaido saksa elu kalevis.
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas -NBA- »

Tundub, et mees pidas oma viimase mängu Kalevi särgis Kaasani vastu. Ilmselt tal enam pikka pidu pole.
Võitle, Kalev, Võitle !!!
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas nojah »

Mina ei ütleks, et Varbanov on just rünnakul tugevam, kui kaitses. Ma ei vaidle üldse vastu, et ta eksib kohati kaitses palju. Aga minu arust tuleb see puhtast ebakindlusest ja kartusest eksida, mitte sellest, et ta ei oska. Jah ta on ka aeglane, aga kohati on ka vastaste suurte ja pikkade keskmängijate vastu kaitses täiesti ok-lt esinenud. Tal on lihtsalt peas asi kinni. Ma ei oska täpselt öelda, kas asi on selles, et ta ei suudagi välisklubis hakkama saada või lihtsalt tuleneb see sellest, et ta teab, et pärast iga eksimust võetakse ta pingile sisuliselt mängu lõpuni ja sellest tuleb kramp. Uuel mehel, kellel pole üldse välisklubides mängimise kogemust, peab alati andma aega kohaneda ja lubama ka eksida - muidugi praegu on sellest hilja rääkida. St klubi tingimata ei pea kellelegi seda aega andma, aga kui ollake huvitatud, et mees hooaja jooksul avaneks.... mis oleks olnud ilmselt üsna mõistlik alternatiiv, kui meest lihtsalt koju saata ja lepingut lõpetada ei saa. Aga nagu öeldud - juba hilja.

Pealegi. Praktiliselt kõigis viimastes mängudes on mees pingil istunud või väga-väga episoodiliselt mängu saanud aga tulemused on meeskonnal .........

Kas oleks ka võimalus, et ta nüüd hoopis Tartu Ülikooli läheks ja siis finaalides üritaks kõigile tõestada siin, et ta tegelikult oskab mängida.... päris huvitav oleks
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas theundertaker »

Vaike kaleb tahab laenule teda!
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas And »

Kui puhtalt statistikat ja efektiivsust vaadata nii VTBs kui BBls, siis Varbanov ei jää Toomele küll alla. Mulle ei meenu hetkel, mis mäng see oli, aga meenub üks 4 veerandaeg, kus Varbanovi hea tegutsemine päästis meile mängu, ta võttis kaitses paar vastaste rünnakut ära, ilusti korvi all seistes, teenis ise vabavisked ja korvi vist ka ning seda väga määravatel minutitel. Ja olen nõus, et ta jääb kaitses alatihti hiljaks ja võtab siis vastase veaga maha ning tihti ka nii, et vastane saab korvi ning vabavisked, aga tal on siiski ka plusse. Korvi all on tal hea, suur ja võimas keha, kui ta saab sinna palli, siis enamasti alati realiseerib ära ja seda paremini ning kindlamalt kui toome. BBL-s on tema vastu vigu ka rohkem tehtud kui näiteks Toomele. Ja kui ta saab kaitses õigel ajal positsiooni sisse võetud, siis ega talle sealt naljalt ära ei tehta. Meenuvad mitmed olukorrad, mil ta on ilusti käed püsti ees seinud ja vägagi efektiivselt. Aga tõsi, kiirete vastaste vastu jääb hiljaks. Ja lauavõitluses võiks ta ka aktiivsem olla. Ühesõnaga tahan öelda seda, et Kuusmaa võiks ehk natuke ise ka peeglisse vaadata, ta ei ole tugev mängijatega suhtlemises, psühholoogias, personaalses lähenemises. Seda on ta ka ise tunnistanud ja ma arvan, et päris suur osa Varbanovi kehvas tegutsemises on ka peatreeneril, kes on süstinud Varbanovisse vaid ebakindlust. Kindlasti saaks Varbanovit paremini ära kasutada, ta suudab olla kasulik teatud vastaste vastu kui saab rohkem mänguaega kui 5 minutit. Ja kui vaadata statistikat, siis on ta teinud mitmeid häid mänge ja klubijuhtide asemel ma väga ei põeks, ei saa öelda, et see raha oleks täiesti maha visatud. Aga no siiski, ootused olid kordades suuremad ja ma ei arvagi, et Varbanov saaks olle meil põhikeskmängija.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Rix »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=63963265
Näed siis, loodetavalt hundid söönud hambad terved. Kolmandiku sai küll maha (max 2000 euri), natuke vähe muidugi. Kui nüüd keegi hakkab kisama, et mis palk, siis tuletaks meelde, et pikkade meeste tasud (eriti veel kui kuulud riigi koondisse, kes mängib EM finaalturniiril) ongi väga kõrged.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Rix »

And kirjutas:Kui puhtalt statistikat ja efektiivsust vaadata nii VTBs kui BBls, siis Varbanov ei jää Toomele küll alla. Mulle ei meenu hetkel, mis mäng see oli, aga meenub üks 4 veerandaeg, kus Varbanovi hea tegutsemine päästis meile mängu, ta võttis kaitses paar vastaste rünnakut ära, ilusti korvi all seistes, teenis ise vabavisked ja korvi vist ka ning seda väga määravatel minutitel. Ja olen nõus, et ta jääb kaitses alatihti hiljaks ja võtab siis vastase veaga maha ning tihti ka nii, et vastane saab korvi ning vabavisked, aga tal on siiski ka plusse. Korvi all on tal hea, suur ja võimas keha, kui ta saab sinna palli, siis enamasti alati realiseerib ära ja seda paremini ning kindlamalt kui toome. BBL-s on tema vastu vigu ka rohkem tehtud kui näiteks Toomele. Ja kui ta saab kaitses õigel ajal positsiooni sisse võetud, siis ega talle sealt naljalt ära ei tehta. Meenuvad mitmed olukorrad, mil ta on ilusti käed püsti ees seinud ja vägagi efektiivselt. Aga tõsi, kiirete vastaste vastu jääb hiljaks. Ja lauavõitluses võiks ta ka aktiivsem olla. Ühesõnaga tahan öelda seda, et Kuusmaa võiks ehk natuke ise ka peeglisse vaadata, ta ei ole tugev mängijatega suhtlemises, psühholoogias, personaalses lähenemises. Seda on ta ka ise tunnistanud ja ma arvan, et päris suur osa Varbanovi kehvas tegutsemises on ka peatreeneril, kes on süstinud Varbanovisse vaid ebakindlust. Kindlasti saaks Varbanovit paremini ära kasutada, ta suudab olla kasulik teatud vastaste vastu kui saab rohkem mänguaega kui 5 minutit. Ja kui vaadata statistikat, siis on ta teinud mitmeid häid mänge ja klubijuhtide asemel ma väga ei põeks, ei saa öelda, et see raha oleks täiesti maha visatud. Aga no siiski, ootused olid kordades suuremad ja ma ei arvagi, et Varbanov saaks olle meil põhikeskmängija.
Mõneti nõus, mõneti mitte. Ise palju neid mänge näinuna ütleks, et alates detsembrist muutusid ikkagi mehe esitused palju nõrgemaks kui enne. Just siis oli ka mitu väga olulist mängu ning kui ikka olulistes ja pingelistes mängudes tegi mees platsile tulles kohe paar pallikaotust ja mõne vea kohe otsa, siis ei olnudki enam võimalust teda platsile panna. Ja klubi võitis nii mõnegi neist (Vents, Pieno). Just Bamba tegi siis ka supermänge. Nüüd lihtsalt pole ju mingit pointi teda 10 min väljakul hoida- järgmiseks hooajaks teda ei jäeta niiehknaa. Tuleb tõesti vaadata juba tulevasse hooaega ja kuna üleminekuaken sulgub nüüd ja kohe, tuli tegutseda jõuliselt. Kahju ainult, et mängija niimoodi peab kannatama ning ma pole ka kindel, et selline avalik poomine ikkagi vajalik oli, aga midagi pole enam teha.

Suhtlemise seisukohast olen nõus- arvatavalt ehmatasid mees, aga ka treenerid, hooaja hakul kohe ära. Üks nüanss siiski võib asjal veel olla- pikkadega tegeles ju Mürka ning võib vabalt ka olla, et tema soovitusel selline käik tehti. See on küll puhtalt minu spekulatsioon
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas nojah »

Päris huvitav on nüüd näha, kas põleb seal ka läbi, või hakkab "Ciprussi tegema". Iseenesest oskustelt ta ei tohiks viimasele küll alla jääda. Tase on meeskonnal muidugi teine, selles mõttes tal lihtsam. Ma ei ole kahjuks see hooaeg vist ühtegi väikese Kalevi mängu näinud, aga kas nüüd ongi neil 3 keskmängijat? Või on Shaw pigem nr 4? Fedortchuk on vist küll puhas pukk.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas And »

Rix kirjutas:
And kirjutas:Kui puhtalt statistikat ja efektiivsust vaadata nii VTBs kui BBls, siis Varbanov ei jää Toomele küll alla. Mulle ei meenu hetkel, mis mäng see oli, aga meenub üks 4 veerandaeg, kus Varbanovi hea tegutsemine päästis meile mängu, ta võttis kaitses paar vastaste rünnakut ära, ilusti korvi all seistes, teenis ise vabavisked ja korvi vist ka ning seda väga määravatel minutitel. Ja olen nõus, et ta jääb kaitses alatihti hiljaks ja võtab siis vastase veaga maha ning tihti ka nii, et vastane saab korvi ning vabavisked, aga tal on siiski ka plusse. Korvi all on tal hea, suur ja võimas keha, kui ta saab sinna palli, siis enamasti alati realiseerib ära ja seda paremini ning kindlamalt kui toome. BBL-s on tema vastu vigu ka rohkem tehtud kui näiteks Toomele. Ja kui ta saab kaitses õigel ajal positsiooni sisse võetud, siis ega talle sealt naljalt ära ei tehta. Meenuvad mitmed olukorrad, mil ta on ilusti käed püsti ees seinud ja vägagi efektiivselt. Aga tõsi, kiirete vastaste vastu jääb hiljaks. Ja lauavõitluses võiks ta ka aktiivsem olla. Ühesõnaga tahan öelda seda, et Kuusmaa võiks ehk natuke ise ka peeglisse vaadata, ta ei ole tugev mängijatega suhtlemises, psühholoogias, personaalses lähenemises. Seda on ta ka ise tunnistanud ja ma arvan, et päris suur osa Varbanovi kehvas tegutsemises on ka peatreeneril, kes on süstinud Varbanovisse vaid ebakindlust. Kindlasti saaks Varbanovit paremini ära kasutada, ta suudab olla kasulik teatud vastaste vastu kui saab rohkem mänguaega kui 5 minutit. Ja kui vaadata statistikat, siis on ta teinud mitmeid häid mänge ja klubijuhtide asemel ma väga ei põeks, ei saa öelda, et see raha oleks täiesti maha visatud. Aga no siiski, ootused olid kordades suuremad ja ma ei arvagi, et Varbanov saaks olle meil põhikeskmängija.
Mõneti nõus, mõneti mitte. Ise palju neid mänge näinuna ütleks, et alates detsembrist muutusid ikkagi mehe esitused palju nõrgemaks kui enne. Just siis oli ka mitu väga olulist mängu ning kui ikka olulistes ja pingelistes mängudes tegi mees platsile tulles kohe paar pallikaotust ja mõne vea kohe otsa, siis ei olnudki enam võimalust teda platsile panna. Ja klubi võitis nii mõnegi neist (Vents, Pieno). Just Bamba tegi siis ka supermänge. Nüüd lihtsalt pole ju mingit pointi teda 10 min väljakul hoida- järgmiseks hooajaks teda ei jäeta niiehknaa. Tuleb tõesti vaadata juba tulevasse hooaega ja kuna üleminekuaken sulgub nüüd ja kohe, tuli tegutseda jõuliselt. Kahju ainult, et mängija niimoodi peab kannatama ning ma pole ka kindel, et selline avalik poomine ikkagi vajalik oli, aga midagi pole enam teha.

Suhtlemise seisukohast olen nõus- arvatavalt ehmatasid mees, aga ka treenerid, hooaja hakul kohe ära. Üks nüanss siiski võib asjal veel olla- pikkadega tegeles ju Mürka ning võib vabalt ka olla, et tema soovitusel selline käik tehti. See on küll puhtalt minu spekulatsioon
Huvitav tähelepanek detsembri osas. BBLi statsi vaadates paistab sealtki see välja. Jah, eks ta ole, kusagil on lihtsalt piir, millest alates ei saa klubi ja treenerid mängijale harjumiseks, kohanemises, tõestamiseks enam aega anda. Ja loomulikult ei ole mõtet teda praegu enam hoida. Ma vaid teoretiseerisin selle üle, mis kõik oleks võinud olla. Ehk oleks ikka saanud talle mingites vähemtähtsates mängudes rohkem mänguaega näpistada ja nii kindlust anda või ehk oleks saanud kuidagi teistmoodi talle läheneda ja kohelda. Aga need on ja jäävad vaid oleksiteks...Lõpuks loevad ikkagi võidud ja klubi käekäik pikemas perspektiivis. Usun, et treenerid proovisid siiski kõike ja andsid oma parima, et mehe esitused oleksid paremal tasemel. Huvitav on ka Tallinna Kalevi huvi tema vastu. Minu vaatevinklist pole erilist mõtet võtta juurde ca 2000€ mees kui osaletakse vaid KML-s ning ka tabeliseis ning mängupilt ei anna erilist lootust. 3 või 4 mängu mängida vist ja ma ei usu, et nad playoffis üllatada suudavad. Aga no meile muidugi positiivne otsus.
Vasta