Bamba Fall

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:Ei ole see Sokk ka mingi imemees. Ma pigem isegi eelistaks tema nooremat venda Tartust. Ajutine lahendus küll, näiteks võtta meeskonda 3 tagameest (välismaalane põhitegijaks, Sokk vahetusmeheks ja Laane/MDorbek kogemusi omandama), kuid see eeldab jällegi suhteliselt sama süsteemi, mida ma oma eelmises kirjas mainisin. Kui aga eelarve oluliselt ei muutu, siis pigem tagaliini veidi kallim põhimees ja noor asendajaks, kui keskpärane must + siiski üpris korraliku tasu teeniv Sokk.
Ei eelista. Timmu hooaja algus oli hea, aga nüüdseks on isegi Saagest vist lahjem. Ja läbiminekut ei ole. Kaitses on ta küll vist vennast parem, kuid suuremate tagamängijatega jääb hätta. Ja kindlasti ei ole Timmu valmis ka back-upiks hakkama (vt eelmist hooaega).
Vanema Soku probleemid on siiski vigastused, sellest tulenev ebastabiilsus. ja noh, motivatsioon muidugi ka- seda viimast vast üks tõsine konkurent parandaks.
Laane- vara. Nagu Viimses Reliikvias, kui põhadele õdedele küünlaid veeti. MD pole küll kahjuks mind see hooaeg veennud, kuigi olen päris palju Tarva mänge näinud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Marcus »

Kuigi ei tea, kuidas Tanel Soku palganumber välja näeb, siis oman sama arvamust Egertiga. Välismaalt hea PG + Tanel Sokk vahetusena kataks mängujuhi koha ilusti ära. Noort kohaliku mängujuhti, oleks see kes tahes, Kalevisse "arenema" palgata ei ole minu arvates hea mõte, kui tahetakse erinevates liigades konkurentsis püsida.

Tanel > Timmu
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Zog »

Oh jah, siin muidugi me elame kõik suurtes unistustes. Tegelikult on ju üldse mitte ebatõenäoline ka see, et lastakse samamoodi Sokk + Tamm + Riis + välismaalane edasi..... ja see oleks minu meelest suht niru variant.
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Stennu »

Kas Bambal facebook ka on ?:D
Kasutaja avatar
343rg1z3r
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mai 2010, 13:17

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas 343rg1z3r »

uiuiui, keegi mixi ei tee?
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Egert »

343rg1z3r kirjutas:uiuiui, keegi mixi ei tee?
Minu poolt tuleb kõigepealt üks pikem finaalide video ning siis vaatan mängijate kohta eraldi midagi :)
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas eqy2k »

Keegi teab kas Bamba üldse mängib meil järgmine hooaeg?nagu ma aru sain on tal võimalik 2 nädala jooksul ümber mõelda
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Karl »

eqy2k kirjutas:Keegi teab kas Bamba üldse mängib meil järgmine hooaeg?nagu ma aru sain on tal võimalik 2 nädala jooksul ümber mõelda
Kuidas nii?
Mehega on veel ju 2 aastat lepingut alles, või olen millestki valesti aru saanud?
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Sten »

Kui tal isegi on 1+1+1 siis peaks olema Kalevil õigus teha temaga lepingut või loobuda ja mitte vastupidi ehk mängija otsustada.
Pilt
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas eqy2k »

Loodan,et see on tõesti nii...kosilasi peaks mehel jätkuma muidu
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas tonii »

Jah, võib-olla liigagi palju...
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Invisibl3 »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... xMGs2vjRy8[/youtube]

Seal ta ütleb, et tal 3 aastane leping, ma ei usu , et ta siit ära saab lambist :)
Kasutaja avatar
DJKILBA
Kasutaja
Postitusi: 132
Liitunud: 11 Mai 2011, 08:51

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas DJKILBA »

On kehtiv leping, väljaostu klausliga.
#25
sammalhabe
Kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 01 Okt 2011, 14:18

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas sammalhabe »

DJKILBA kirjutas:On kehtiv leping, väljaostu klausliga.
ETV Spordis täna Kuusmaa ütles väga kahtlase lausekese, et "Kui Bambat meilt ära ei osteta..." vms. Ehk siis on olemas juba mingeid kontakte kes sooviksid meest omale...... huvitav... huvitav...
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 708
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas BCKLV »

Oleks naiivne arvata, et Bamba on märkamatuks jäänud ja keegi teda ei taha, keskmängijad ju igal pool hinnas. Küsimus ainult kas väljaostu summa lubab meil sama hea keskmängija leida.
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
Vasta