Jalgpalli EM 2012

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Fixer
Kasutaja
Postitusi: 390
Liitunud: 28 Mär 2010, 12:14

Jalgpalli EM 2012

Postitus Postitas Fixer »

Teeks siis selle jaoks ka teema ära, sest sündmus pole kaugel ning mõni koosseis on juba selgunud.
Turniir toimub 8. juunist 1. juulini. Toimumispaigaks on sel korral Poola ja Ukraina pinnad. Finaal mängitakse Kiievi olümpiastaadionil.

Pilt
Pilt

A alagrupp:
Poola
Kreeka
Venemaa
Tšehhi

B alagrupp:
Holland
Taani
Saksamaa
Portugal

C alagrupp:
Hispaania
Itaalia
Iirimaa
Horvaatia

D alagrupp:
Ukraina
Rootsi
Prantsusmaa
Inglismaa

EURO 2012 ajakava
Real Madrid C.F.
Manchester United FC
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Jalgpalli EM 2012

Postitus Postitas Stat »

Mina hoian pöialt Prantsusmaale ja seda juba kuskil 12 aastat ,aga pakun ,et Hispaania ikkagi kindel soosik ja neid võita läheb taaskord raskeks.sellest ``surma alagrupist`` ma pakun ,et edasi saavad ikkagi Saksamaa ja Holland.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Jalgpalli EM 2012

Postitus Postitas Karl »

Mina kui põline Saksamaa ja Itaalia toetaja loodan, et Saksamaa võtab see EM oma tiitli ära, Hispaania on ka muidugi väga tugev, aga kui arvestada seda, et Villa ja Puyol on arvatavasti väljas, Xavi pole päris see, kes ta oli 4 aastat tagasi, Torresest rääkimata, kuigi mees hakkab vaikselt jalgu alla saama.

Mustaks hobuseks pean ma Prantsusmaad, sest nad võivad näidata väga ilusat ja ka väga koledat jalgpalli, millegi pärast arvan, et alagrupist nad edasi saavad, aga siis läheb neil juba väga raskeks.
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Jalgpalli EM 2012

Postitus Postitas Stat »

Viimane Prantsusmaa mnäg Saksamaa vastu andis lootust ,et see EM saadakse vaikselt jälle jalad alla ning vähemalt alagrupist pääsetakse edasi.Päris suurde mängu on neil tõesti raske sekkuda, siis peab neil ka parasjagu olema õnne ja muud.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Jalgpalli EM 2012

Postitus Postitas Marcus »

Favoriitideks peaksin Hispaaniat, Saksamaad ning Hollandit. Häid tulemusi võivad näidata ka Itaalia, Inglismaa ning Prantsusmaa, kuid viimase kahe edu ma eriti tõenäoliseks ei pea.

A alagrupp tundub konkurentsitult kõige lahjem, kuid vähemalt meeskonnad peaksid olema üpris võrdsel tasemel.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Jalgpalli EM 2012

Postitus Postitas KalevRuus »

Mina olen hoidnud alates 1990 aastast Inglismaale pöialt, kuid seekord enam mitte. Nii nende tulemused, mäng kui koosseis on aasta-aastalt järjest suurema pettumuse valmistanud.
Tihti kujuneb sümpaatne sats välja turniiri jooksul. Vahel on selleks olnud näiteks Holland, ehk ta tänavu. Kaks aastat tagasi jättis väga sümpaatse mulje ka Saksamaa (võidud ENG ja ARG üle).
Hispaania on paberil favoriit aga loodan, et reaalselt nad ei võida. Juba tõenäosusteooria järgi on raske uskuda, et tuleb kolmas tiitel järjest, ju nad kusagil komistavad. Ja see oleks igav ka.
ITA ja FRA suhtes on viimasel ajal ehk liiga suured koosseisumuudatused olnud, et neid favoriitideks pidada. Ehk Portugal üllatab? Aga nende mänge pole ma valiktsükli ajal näinud ja ei oska kommenteerida.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Jalgpalli EM 2012

Postitus Postitas #7 »

Hispaania ei võida seekord, midagi pole teha. Kõige loogilisem variant oleks Saksamaa pakkuda võitja soosikuks. Siiski loodan salamisi Inglismaa edu, hea kaitse ja poolkaitseliin nagu ikka on jälle kokku saadud, aga vaadates ajalugu, siis vähetõenöoline, et midagi suudetakse teha. Siiski, potensiaali tegelikult on, ülepikaaja kodumaine treener, eks ole näha mis suudab.
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Jalgpalli EM 2012

Postitus Postitas Stat »

Huvitav turniir tuleb igaljuhul ning loodame ,et mõni noor staar saab sellelt turniirilt tuule tiibadesse nagu seda Ronaldo ja Rooney 2004. aasta EM-il.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Jalgpalli EM 2012

Postitus Postitas Rix »

#7 kirjutas:Hispaania ei võida seekord, midagi pole teha. Kõige loogilisem variant oleks Saksamaa pakkuda võitja soosikuks. Siiski loodan salamisi Inglismaa edu, hea kaitse ja poolkaitseliin nagu ikka on jälle kokku saadud, aga vaadates ajalugu, siis vähetõenöoline, et midagi suudetakse teha. Siiski, potensiaali tegelikult on, ülepikaaja kodumaine treener, eks ole näha mis suudab.
Ee, mis? Terryga alustades Downinguga lõpetades? Vananevad gerrard ja Lampard...keskpärane seltskond ju, best before möödas.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Jalgpalli EM 2012

Postitus Postitas #7 »

Rix kirjutas:
#7 kirjutas:Hispaania ei võida seekord, midagi pole teha. Kõige loogilisem variant oleks Saksamaa pakkuda võitja soosikuks. Siiski loodan salamisi Inglismaa edu, hea kaitse ja poolkaitseliin nagu ikka on jälle kokku saadud, aga vaadates ajalugu, siis vähetõenöoline, et midagi suudetakse teha. Siiski, potensiaali tegelikult on, ülepikaaja kodumaine treener, eks ole näha mis suudab.
Ee, mis? Terryga alustades Downinguga lõpetades? Vananevad gerrard ja Lampard...keskpärane seltskond ju, best before möödas.
Chamberlaini ja Parkerit poolkaitses ja Jonesi ja Cahilli just eelkõige pidasin kaitses silmas, ega midagi erilist ei olegi, aga tavalises headuses, nüüd teine treener lihtsalt. Ründeliin on alati kesine olnud, arvestades, et Rooney tahab enamasti poolikus mängida või on koonduse eest lihtsalt alavormis. Carrollit, vaatamata viimasele kahele heale EPL mängule on raske lugeda kandvaks Inglise ründejõuks.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Jalgpalli EM 2012

Postitus Postitas jyrgen »

Kogu oma elu on mu lemmikkoondis on olnud Saksamaa !! Hoian kõiki oma pöidlaid neile.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Jalgpalli EM 2012

Postitus Postitas Patrioot »

jyrgen kirjutas:Kogu oma elu on mu lemmikkoondis on olnud Saksamaa !! Hoian kõiki oma pöidlaid neile.
Panustan ka Saksamaale. Loodan näha tulist EM-i.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Fixer
Kasutaja
Postitusi: 390
Liitunud: 28 Mär 2010, 12:14

Re: Jalgpalli EM 2012

Postitus Postitas Fixer »

Real Madrid C.F.
Manchester United FC
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Jalgpalli EM 2012

Postitus Postitas Alex »

Eestisport pakub EM puhul ka ennustusmängu: http://www.eestisport.ee/tulemused/jalg ... stlus.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Jalgpalli EM 2012

Postitus Postitas zero0 »

Saksamaale hoian pöialt! Usun, et väga suur võimalus võita, meeletult tugev keskväli.
Vasta