Hääletage kalevlaste poolt!

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
volli

Postitus Postitas volli »

praegu tuleks ikka nii palju eestlaste poolt hääletada kui saab.
see on vaid tundide küsimus kui lätlased ja leedukad saavd selle mooduse teada kuidas saab tunnis 200 häält anda ja siis on kuri karjas
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ma arvan kh nii, et kangurile vaja täiega anda, samuti reedile ja loomulikult ka kedzole...
jorgenk
Kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 18 Dets 2006, 19:39

Postitus Postitas jorgenk »

Ega kedzo kah kaugel pole .....
Pilt
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Alan kirjutas:Igaks juhuks mainin, et liiga hoogu ei maksa minna. Kui ma asjast õigesti aru sain, siis Antoine Walkeri hääled lasti nulli, pärast seda, kui tuli ilmsiks ip-vahetamisega tehtud häälte skeem.

Võtke asja mõistusega. Minul isiklikult oleks küll häbi natuke näha All-Staril platsile jooksmas 8 eesti tiimi meest. Kõik on ju ideaalne, kui Talts, Kangur, Tsin ja Reed alustavad ning kui treenerid soovivad, siis on ka pingil keegi. Lihtsalt väga tobeda mulje jätame endast. Muud ei midagi.
Ja siis tuleb välja, et algviisiku on mingid leedukad.Kindlustage Kangur ja Reed edu
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

ärge andke palun sellele allingule...ta ei vääri seda....tgelt mu jaoks kedžo ka mitte...reed, kangur, talts ja tsin, rohkem pole vaja.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ma arvan kh, et allingut poleks mõtet sisse hääletada, ta ei vääri ju kindlalt seda kohta...
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

see on küll ilmatu häbi minu kui eestlase jaoks kui allingu sisse pääseb :( vabandan väljenduse eest aga see on tõsi..kuradi tartlased ka nii lollid, ime et nad veel Leppikut ja Aabi sisse ei hääleta. Kui Allingu peaks põhis väljakule pääsema, siis nimetaks ma seda Eesti korvpalli margi täis tegemiseks.
Ja kuradi leedukad sajad ka närvi..kus nad nüüd on, kui neid vaja on? Miks nad Zukauskast sisse ei hääleta, asja paika ei pane? :s:s
Sellesshutes et jah..tundub et balti liiga all-star pannakse paika bckalev.ee foorumis..vaid aastaga on sellest saanud Eesti korvpalli populaarseim foorum :D meist on juttu juba SL Õhtulehes jne..aasta tagasi oli minhi 5-6 külastajat päevas. :D
Viimati muutis greystone, 12 Jaan 2008, 12:58, muudetud 1 kord kokku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

mlu kyll tundub niiet leedukad on hääletama hakanud, hetkel saavad kyll juba päris palju hääli...
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

on näha jah et leedukad on talveunest ärganud ja yritavad veel hääletamisest viimast võtta
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

eks me yrita siis vastu :)
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

greystone kirjutas:see on küll ilmatu häbi minu kui eestlase jaoks kui allingu sisse pääseb :( vabandan väljenduse eest aga see on tõsi..kuradi tartlased ka nii lollid, ime et nad veel Leppikut ja Aabi sisse ei hääleta. Kui Allingu peaks põhis väljakule pääsema, siis nimetaks ma seda Eesti korvpalli margi täis tegemiseks.
Ja kuradi leedukad sajad ka närvi..kus nad nüüd on, kui neid vaja on? Miks nad Zukauskast sisse ei hääleta, asja paika ei pane? :s:s
Sellesshutes et jah..tundub et balti liiga all-star pannakse paika bckalev.ee foorumis..vaid aastaga on sellest saanud Eesti korvpalli populaarseim foorum :D meist on juttu juba SL Õhtulehes jne..aasta tagasi oli minhi 5-6 külastajat päevas. :D
Oi, ma veel isegi mäletan, kui sa kutususid rahvast üles seda foorumit kasutama... :D Vanad head ajad, kui nii võib öelda :)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Jah, mis teha :D liitusin foorumiga ja mingi 2-3 inimest rääkis ainult..pidi veidi promoma jne :D õnneks on foorumi populaarsus jne nüüd suurepärane.
Tauri
Uus kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: 29 Sept 2007, 20:19

Postitus Postitas Tauri »

sain lollikindla meetodi kuidas hääli saata. Saadke ES sest ei tahaks päris kõigile ka seda jagada :)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

saada plz :)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

alingu välja krt, ta mängib ju mingi 10 minti max rocki eestki juu :(
Suletud