Kossubörs

Muud jutud (sh arvutimängud)
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Kossubörs

Postitus Postitas maik »

Miskit seal kossubörsis ikkagi toimub! Näiteks on seal üleval uue hooaja auhinnad ja ka kalender! Millegipärast ei saa praegu veel meeskonda valida ( seda vbl sellepärast, et basket.ee-s pole veel lõplikke meeskondade koosseise), aga loodetavasti pannakse see asi ka hiljemalt homseks paika!
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Kossubörs

Postitus Postitas scorpion »

http://www.ajakiribasketball.ee/cms/uudised/15" onclick="window.open(this.href);return false;

:yahoo:
margus
Kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 24 Sept 2010, 14:42

Re: Kossubörs

Postitus Postitas margus »

Kossubörs hakkas tööle, mul meeskond valitud
sammalhabe
Kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 01 Okt 2011, 14:18

Re: Kossubörs

Postitus Postitas sammalhabe »

Just eila sai kah sinna lehele sisse ennast smuugeldatud ja täna hommikul oli postkastis kena kirjakene et hakkab pihta taas. Meeskonnad tehtud, kuigi olen 100% kindel et tuleb veel viimasehetke muudatusi :D
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Kossubörs

Postitus Postitas japs »

Natike jabur peaauhind on ainult :D
Krt mul pole küll sellega midagi teha... Iseeneset usun, et see nagu päris hinnaline, aga kui väärilist kasutust ei leia...
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Kossubörs

Postitus Postitas Karl »

Minu võistkond esimeseks nädalaks: Kriisa,Raap,Kurbas,Hallik,Ringmets treeneriks võtsin Visnapuu ainult sp, et tal 2 mängu, mille nad kotti peaksid pistma.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Kossubörs

Postitus Postitas nojah »

Turul mitmeid soodsaid pakkumisi, mingi 14 punkti jäi üle, kedagi välja ka ei taha vahetada, võiks ikka olla mehed, kes 2 mängu mängivad :)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kossubörs

Postitus Postitas marxx762 »

Valisin siis treeneriks Visna, Vamm-Raap-Eichfuss-Hallik-Cipruss
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Kossubörs

Postitus Postitas nojah »

väikese muutuse siiski tegin, vanameister Pärna asemel Hallik. Koosseis siis Kriisa-Soo-Kaldre-Hallik-Cipruss. treener Visna.
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Kossubörs

Postitus Postitas hans »

see aasta loodab vähe paremat tulemust kui eelmine, aga Laane-Veidekas-Kurbas-Hallik-Ringmets-treener Visna
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Kossubörs

Postitus Postitas maik »

Mängijate hinnad suhteliselt odavad praegu, ning seetõttu jäi 15 punkti ülegi! :D Minu viisik: Kriisa, Veideman, Eichfuss, Hallik, Allingu ning treener Visnapuu.
raplakas
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 24 Sept 2011, 21:26

Re: Kossubörs

Postitus Postitas raplakas »

Nii minu valik siis Laane, Soo, Kurbas, Amis, Ringmets ja treener Visnapuu
sammalhabe
Kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 01 Okt 2011, 14:18

Re: Kossubörs

Postitus Postitas sammalhabe »

japs kirjutas:Natike jabur peaauhind on ainult :D
Krt mul pole küll sellega midagi teha... Iseeneset usun, et see nagu päris hinnaline, aga kui väärilist kasutust ei leia...
Siinkohal pean nõustuma, et auhinnad, peaauhind just, on ikka väga jabur. Jah ma saan aru, et G4S on liiga peasponsor, aga sellisel mängul võiks olla ikka väga korvpallilähedased auhinnad. Tossud, meeste mängusärgid, hooajapiletid jne jne. No ja mis ma siis selle peaauhinnaga peale hakkan kui peaksin selle võitma ?? Mul on juba kodus G4S koduvalve. Panen topelt v ? :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Kossubörs

Postitus Postitas jyrgen »

sammalhabe kirjutas:
japs kirjutas:Natike jabur peaauhind on ainult :D
Krt mul pole küll sellega midagi teha... Iseeneset usun, et see nagu päris hinnaline, aga kui väärilist kasutust ei leia...
Siinkohal pean nõustuma, et auhinnad, peaauhind just, on ikka väga jabur. Jah ma saan aru, et G4S on liiga peasponsor, aga sellisel mängul võiks olla ikka väga korvpallilähedased auhinnad. Tossud, meeste mängusärgid, hooajapiletid jne jne. No ja mis ma siis selle peaauhinnaga peale hakkan kui peaksin selle võitma ?? Mul on juba kodus G4S koduvalve. Panen topelt v ? :D
topelt ei kärise :)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Kossubörs

Postitus Postitas Oskar8 »

huvitav kas kalevi topelt mängud lähevad topelt punktidena ka?
Vasta