EuroCup

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

English viskas 28p, kolmesed 11/5.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

Palun väga inimesed.....kes siin alguses mulle vastu vaidles et Gran Canaria ei ole meie grupi favoriit ja et nad pole midagi erilist....
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

tegin nyyd peale uleb-i lõppu ülevaate mängu eelvaadetest, et siis keskmiselt vaatas eelvaadet 6300 inimest ja postitusi tuli keskmiselt 237 teema kohta :)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

marxx762 kirjutas:tegin nyyd peale uleb-i lõppu ülevaate mängu eelvaadetest, et siis keskmiselt vaatas eelvaadet 6300 inimest ja postitusi tuli keskmiselt 237 teema kohta :)
hästi tehtud marxxx!!!!!!! :)

OFFTOPIC: ma arvan, et uleb cupi võidab cran canaria :P
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

OFFTOPIC:Võidab Joventud
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

brendokas kirjutas:OFFTOPIC:Võidab Joventud
eks ma ka arvan nii tegelikult, aga lihtsalt canaria poolt edaspidi, kes on kh võimiline võitma ju
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

jyrgen kirjutas:
brendokas kirjutas:OFFTOPIC:Võidab Joventud
eks ma ka arvan nii tegelikult, aga lihtsalt canaria poolt edaspidi, kes on kh võimiline võitma ju
Õige,aga ma olen hispaanlaste poolt :cool:
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Kokkuvõttes selle ULEB Cupi kohta võib öelda ,et ega meil ju tegelikult kõige hullemini ei läinud kui arvestada asjaolu ,et olime ju kõige väikseima eelarvega klubi ULEBis ja kui arvestada siia juurde veel ka asjaolu ,et meil olid ju ka komplekteerimis probleemid ja stabiilsed vigastused siis need kolm võittu selles kindlasti tugevamas sarjas kui seda on FIBA Eurocup kus esineb meie põhirivaal Rock siis mina paneks Kalevile hindeks 3. Kuid kahjuks arvan ,et järgisel hooajal me siia sarja kohta ei saa ja selle saab Rock endale .
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

spartaklane kirjutas:Kokkuvõttes selle ULEB Cupi kohta võib öelda ,et ega meil ju tegelikult kõige hullemini ei läinud kui arvestada asjaolu ,et olime ju kõige väikseima eelarvega klubi ULEBis ja kui arvestada siia juurde veel ka asjaolu ,et meil olid ju ka komplekteerimis probleemid ja stabiilsed vigastused siis need kolm võittu selles kindlasti tugevamas sarjas kui seda on FIBA Eurocup kus esineb meie põhirivaal Rock siis mina paneks Kalevile hindeks 3. Kuid kahjuks arvan ,et järgisel hooajal me siia sarja kohta ei saa ja selle saab Rock endale .
Rock sai juba eelmine aasta ULEB koha endale, aga andis Kalevile.
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

volume kirjutas:
spartaklane kirjutas:Kokkuvõttes selle ULEB Cupi kohta võib öelda ,et ega meil ju tegelikult kõige hullemini ei läinud kui arvestada asjaolu ,et olime ju kõige väikseima eelarvega klubi ULEBis ja kui arvestada siia juurde veel ka asjaolu ,et meil olid ju ka komplekteerimis probleemid ja stabiilsed vigastused siis need kolm võittu selles kindlasti tugevamas sarjas kui seda on FIBA Eurocup kus esineb meie põhirivaal Rock siis mina paneks Kalevile hindeks 3. Kuid kahjuks arvan ,et järgisel hooajal me siia sarja kohta ei saa ja selle saab Rock endale .
Rock sai juba eelmine aasta ULEB koha endale, aga andis Kalevile.
tglt said mõlemad kutse ULEB-isse......aga rock pidi sellest loobuma kuna puudus rahvusvaheline lennujaam tunni sõidu kaugusel linnast.
Praegu allkiri puudub.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

siis ei saa nad ju selle loogika järgi kunagi ulebi? :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

greystone kirjutas:siis ei saa nad ju selle loogika järgi kunagi ulebi? :D
ega ongi ju nii.... kõik jääb mingi lennujaama taha kinni :rolleyes::rolleyes: ma tahaks väga näha, kuidas rock ulebit mäng, eelkõige tahaks loomulikult kalevit näha, aga rock võiks kh olla
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

kui mõlemad järgmine aasta saaks oleks ülikõva ikka :D
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

greystone kirjutas:siis ei saa nad ju selle loogika järgi kunagi ulebi? :D
see oli yks vabandus mille ulebi vennad välja mõtlesid
http://etvsport.ee/index.php?0555917
aga kas tartu ei hakkand mitte nyyd lennujaama ehitama.
Praegu allkiri puudub.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

ausalt öeldes ei ole ju Rockil ka normaalset halligi kus mängida,sest ei saaks nad ju seda uut hoonet Ulebi mängudeks kasutada kuna see on ju rohkem kergejõustiklastele mõeldud.
Vasta