BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Marcus »

Einoh, kui Tamm sai eesti esindusklubis ~25 min per game, siis ilmselgelt kannatab ta ka liidrirolli Tarvases.
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas AAAA »

Ei imesta kui Jõulude aeg Tamme juba taga igatsetakse.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Postimehe andmetel on Tarvasega liitumas eelmisel aastal K-Kalevis mänginud Brandis Raley-Ross. Kui nad saavad veel Umbraško ja Soku, siis on tagaliin väga korralik. Eesliini oleks minu meelest ikkagi kolmandat pikka vaja. Kaido Saks Tofase eesliini vastu - see on ikka väga vaese mehe Reinar Hallik, sellise, kellel on hing niidiga kaelas. Laksa on nagunii juba Reinari tüüpi mängija.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma arvan, et see uudis tähendab, et Timmust jäädakse siiski ilma. Ross ju samuti puhas mängujuht kui ma õigesti mäletan.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas kalevif2nn »

Tarvasel jah ikka vägagi normaalne tiim Eesti mõistes kokku pandud. Baltat kannatab mängida küll.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Marcus »

KalevRuus kirjutas:Ma arvan, et see uudis tähendab, et Timmust jäädakse siiski ilma. Ross ju samuti puhas mängujuht kui ma õigesti mäletan.
Puhas mängujuht, kuid väga skooriva mentaliteediga (kui mina õigesti mäletan).
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

KalevRuus kirjutas:Ma arvan, et see uudis tähendab, et Timmust jäädakse siiski ilma. Ross ju samuti puhas mängujuht kui ma õigesti mäletan.
Ei ta nüüd puhas mängujuht ei ole, pigem kaldub sinna nr 2 poole aga võib ka vabalt nr 1 mängida.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Võib-olla mäletan valesti. Vaatasin eelmisel hooajal vaid ühte Klandorfi-Kalevi mängu ja seal ta minu mälu järgi tegutses selgelt mängujuhina.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Charly »

Ja Tarvas sai Umbrashko kah tagasi: http://sport.postimees.ee/958588/umbras ... -tarvasse/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

KalevRuus kirjutas:Võib-olla mäletan valesti. Vaatasin eelmisel hooajal vaid ühte Klandorfi-Kalevi mängu ja seal ta minu mälu järgi tegutses selgelt mängujuhina.
No enamuse ajast mängisid nad Roosiga koos ja siis oli Roos ikka nr 1 ja tema nr 2 (need mängud, mis mina nägin).
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

See Ross on ikka puhas SG minu arusaamise järgi, aga eks ta häda korral saab ka PG hakkama.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Marcus »

Akognoni tüüpi kutt siis vist.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kris »

Kui nii edasi läheb, siis Tarvasel ja Rockil võib Sten Soku palkamine jääda üldse raha taha.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas michaelEP »

Kris kirjutas:Kui nii edasi läheb, siis Tarvasel ja Rockil võib Sten Soku palkamine jääda üldse raha taha.
No siis on alati võimalus minna isa juurde TTÜ-sse. Teha aasta otsa 35+ min mänge ja hea õnne korral VTB tudengite liigas ja Balti liigas kellelegi silma jääda.
Asko
Kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 17 Juul 2012, 15:40

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Asko »

michaelEP kirjutas:
Kris kirjutas:Kui nii edasi läheb, siis Tarvasel ja Rockil võib Sten Soku palkamine jääda üldse raha taha.
No siis on alati võimalus minna isa juurde TTÜ-sse. Teha aasta otsa 35+ min mänge ja hea õnne korral VTB tudengite liigas ja Balti liigas kellelegi silma jääda.
Eks tal mingi leping kusagilt välisklubist on kindlasti laual, iseasi, kas see klubi on piisavalt tugev Timmu jaoks ja kas palk on piisavalt hea.
Vasta