Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
jaan

Postitus Postitas jaan »

sharp on igatahes etem kui kasvõi pelkic või viiask. mehel on rammu ja rebib lauda, pooled pallid paneb õhust vihaga sisse. kalevil pole hetkel ühtegi sellist jõulist atleeti.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

jaan kirjutas:sharp on igatahes etem kui kasvõi pelkic või viiask. mehel on rammu ja rebib lauda, pooled pallid paneb õhust vihaga sisse. kalevil pole hetkel ühtegi sellist jõulist atleeti.
kanguri unustasid tema on mees kes võib neid vajutada sinna rõngavahele neid palle
...

Postitus Postitas ... »

Mis asja te räägite siin Sharpist, tal leping Piritaga.
karlsson

Postitus Postitas karlsson »

... kirjutas:Mis asja te räägite siin Sharpist, tal leping Piritaga.
Noo teema on milliseid mängijaid tahaksite näha kalevi ridades...juu siis mõned tahavad teda näha kalevi ridades...niiet võixid vähem kobiseda.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

villu123 kirjutas:
Patrik kirjutas:
greystone kirjutas:Mina tahaks järgmine aasta näha sellist Kalevi meeskonda :) :

1.Kriisa 2.Sokk 3.Pokla 4.Arbet 5.G.Dorbek 6.Talts 7.Kangur 8.Keerles 9.Kedžo 10.Reed 11. mõni kõva c (ehk atusvili juba selleks ajaks) 12. mõni korralik mustanahaline äär võiks olla..sihuke Sharpi taoline, aga tasemelt parem.

Ma ei leia põhjust, miks musta tagameest vaja oleks, kui meil Eestisgi neid häid piisavalt. :) Dorbek paneb ju viimasel ajal nt buzzereid ka.
G.Dorbeku kohta võiksin öelda niipalju, et papa Sokk laseb tal platsil teha mida tahab, kuna ta on meeskonna hing ning naudib sellist vaba mängujoonist. Matic poob ju kõik nii kinni ja ei anna hingamisruumi kellelegi, vaata milline oli Frier paar aastat tagasi ning mis mees nüüd on. Poklaga on samamoodi.
Sokk pole G.Dorbeku isa ta ikka STEN-TIMMU isa.
Kulla sõber, ära ole nii seniilne! Ma mõtlesin "papa Soku all" vana Sokku, mitte laps-Sokkude isa ega ka mitte August Sokku :lol:
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Keegi mainis ennist, et korralikust playmakeritst on mu koosseisus puudu..ma ütleks, et st sokk ehk tuleb millalgil..veab ju kriisa ja sokuga ka ära, nad headplaymaker kohal.
Vroman

Postitus Postitas Vroman »

Siin suve paiku Kalevile pakutud Jackson Vroman on oma otsadega nüüd Rytasesse jõudnud, esimese mängu põhjal jättis küll päris hea mulje.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Kes siin Vromani Kalevile pakkus minu teada pakkuti Vromani siiski juba suvel Rytasele
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

gasol2 kirjutas:Kes siin Vromani Kalevile pakkus minu teada pakkuti Vromani siiski juba suvel Rytasele
Just. Vromanit tahtis Rytas endale juba suvel, aga tehing jäi tollal katki ning toodi hoopis Kenan Bajramovic.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

nonii nüüd siis hakkame jälle seda Müürseppa endi ridadesse meelitama ja taas kemplema Rockiga selle mehe eest nagu tänane postimees kirjutas.Ausalt hakkab juba ajudele käima see Müürsepa jaht .Kalevi juhtkond võiks silmad avada ja aru saada ,et ei tule Müürsepp iialgi enam Kalevisse vaid läheb kindlalt Rocki,sest seal on ju Tein ja Kullamäe ja Kerde peatreener,Kalevil aga ei ole ju midagi ,mis Müürsepa meie ridadesse meelitaks.
Joujoupiff

Postitus Postitas Joujoupiff »

Kobe Bryant,Shaquille O'Neal , Ray Allen, Lebron James, Allen Iverson, Dwayne Wade, Amare Stoudemire :) See tiim oleks hea xD
Tiim
Uus kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 22 Jaan 2008, 19:02

Postitus Postitas Tiim »

spartaklane kirjutas:nonii nüüd siis hakkame jälle seda Müürseppa endi ridadesse meelitama ja taas kemplema Rockiga selle mehe eest nagu tänane postimees kirjutas.Ausalt hakkab juba ajudele käima see Müürsepa jaht .Kalevi juhtkond võiks silmad avada ja aru saada ,et ei tule Müürsepp iialgi enam Kalevisse vaid läheb kindlalt Rocki,sest seal on ju Tein ja Kullamäe ja Kerde peatreener,Kalevil aga ei ole ju midagi ,mis Müürsepa meie ridadesse meelitaks.
mu arust pole Müürsepal midagi erilist Kalevile enam anda ka...kahjuks...
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Müürseppal oleks Kalevile kindlasti midagi anda kui ta ennast vormi uuesti ajab. Kõik arvasid ,et tast ei oleks enam koondisele ka kasu aga näed mis mees suvel koondises tegi. Tänu temale jäädi ültse A-divisioni püsima.
Lootus sureb viimasena!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Mis tolku tast Kalevile on.Ise ta ju ütles,et BBL teda ei koti.Ainult eestikate pärast palgata,ei.Las veab päeva õhtusse kusagil Rockis või Tarvases.
YNWA
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

ehk oli probleem ka selles,et Müüril nagu seisid koondises kõrval Allingu ja Veski. Kalevis on Jelic,sama kogenud kui Müür, Reed,Kedzo võib ka tsentris mängida.'niiet selle teemaga on vsjoo
Vasta