Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
tsirnull
Kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 18 Aug 2012, 09:42

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas tsirnull »

Ma võin ise öelda.

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=64990538" onclick="window.open(this.href);return false;

Viimane täiendus Tallinna Kalevis on siis 25-aastane USA keskmängija Matthew Rashad Morgan.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Tuleb väga huvitav koduse korvpalli hooaeg.

Olen täiesti kindel et välismängijate rohkus aitab väga palju ka meie noori mängijaid, teeb KML tugevamaks. Tõotab tulla tasemelt viimaste aastate tugevaim KML. Raplale väga kasulik et neil igas mängus tuleb pingutada (nii BBL kui koduliigas), pole neil see #4 koht kindel midagi. Arendab noori. Teine suur kasusaaja on Pärnu noored - eriti just et nad on ise meeskonda tugevndanud, kui platsil meeskonnakaaslaseks noored leedukad (+Kitsing ja Raadik) siis tuleb ise ka endast rohkem anda, nii trennis kui mängus. Huvitav ka mida TTÜ suudab, neid ei tasu ka maha kanda.
knaest
Kasutaja
Postitusi: 134
Liitunud: 21 Juun 2012, 11:02

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas knaest »

Hito'st on kahju. Nad hakkavad ju tappa saama. mõni rikas ida-viru ärimees võiks neile vähemalt kahe tsentri raha anda... eelmine aasta oleks neil lihtne olnud mürada valga ja pärnuga. nüüd nad palju tugevamaks läinud...
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Peale BBL Cupi esimest mängu tekkis suur huvi juba KMLi alguse vastu. :) Tahaks juba vaadata kuidas Kalev saab Tarva ja Rockiga hakkama. Ja ehk suudab keegi nõrgematest ka üllatada.

Tõotab tulla väga huvitav hooaeg igal rindel. :)
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas toivo »

Käisin täna Kohila - T. Kalevi karika kordusmängul. Esimese poolaja vaatasin ära. Kalevi leegionäridest: pikad Okoye ja Morgan olid ikka konkreetselt kehvad. Kohilal oli ainukese üle 2m mehena neile vastu panna Niidas ja kumbki leegionär ei teinud tema vastu mitte midagi erilist ära. Ulmevisked korvi alt rõngast mööda, keskpositsioonilt kahtlased viskeliigutused jms. Võrreldes eelmise aasta Shaw ja Fedortšukiga selge tagasiminek.
Valgenahaline tagamees Campbell tundus terav. Samas kasvult lühike ja erilist hüppevõimet ei täheldanud. Kiirust on, erilist osavat läbiminekut mitte. Ameeriklase kohta küllaltki isetu ja platsi nägi. Jättis algul paaril korral poolvabal positsioonil kolmese viskmata, mistõttu ka abitreener Metstakilt time-outi ajal peapesu sai. Hiljem paar vabalt positsioonilt kolmest tabas. Võib vist järeldada, et kaugvise on olemas. Ilmselt Eesti liigas okei tüüp, aga BBL-is tegude tegemiseks jääb lahjaks. Samas ülejäänud küllaltki aeglasesse tagaliini (Roos, Kurg) ilmselt vajalik tüüp.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas barons »

valga on oma nimekirja lisanud; scott grim, 204 usa
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Täna pakuks võitu Tartu, Pärnu, Rapla ja TTÜ. Kihlveokontorid pakuvad küll Tln Kalev ja TTÜ mänguks, et 50:50 ja arvatavasti tuleb ka kõige tasavägisem mäng aga vähemalt mulle tundub, et TTÜ on hetkel paremas hoos.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas KalevRuus »

Tra, aru ma ei saa. Liinat ütles, et UTTV ei saa ülekandeid teha sest see on korvpalliliidu monopol, paraku aga, nagu ma olen aru saanud, tänasest Rocki - Tarva mängust ei tee ülekannet keegi?!
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas theundertaker »

Ei teegi keegi sellest ja kossu liit ka ei lase teha enam.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas KalevRuus »

theundertaker kirjutas:Ei teegi keegi sellest ja kossu liit ka ei lase teha enam.
No seda ma sajatangi - ise ei tee ja teistel ka ei lase, raisk.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Invisibl3 »

Krt, kas ma olen ainuke, kellel online.basket.ee ei löö ette online mänge ?

Mul n*ssib täiega.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas theundertaker »

Jamab jah täiega! Sa pole ainus! tahaks näha rapla ja hito skoori aga ei näita!
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Invisibl3 »

theundertaker kirjutas:Jamab jah täiega! Sa pole ainus! tahaks näha rapla ja hito skoori aga ei näita!
Mul ka nüüd ülejäänud peale selle korras.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas eqy2k »

pärnu siis esitles meeskonda koos kitsinguga
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=65092270#" onclick="window.open(this.href);return false;
Tundub,et meeskonna sisekliima on hea,isegi peale kaotust Valmerale sattus Raadik koos leedukatega sugarisse pidutsema.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Alex »

Kuhu mustad poisid kadunud on? Tarvase ja Hito oma?
Vasta