Euroleague

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Euroleague

Postitus Postitas mavs »

Satusin minagi selle mängu peale.

Alba pole see hooaeg kindlasti Euroliigasse nalja tegema tulnud. Ma küll ei jälgi seda liigat eriti ja ei pea arvestust, kuid minu teada on Alba mitu hooaega olnud üldsegi liiga madalamal.

Dallase vastu näitas Alba juba päris sütikat mängu ja ma ei imesta, et sienale ära tehti. Samas pole siena kindlasti sama masti meeskond, mis ennem, kuid ikkagi Euroopa tipp. Veelgi vingem oli jah vaadata Kangurit ja tema kasutegurit. Krt mulle tundus, et ta üks ainukesi vendasid, kellel ei jooksenud juhe seal kokku. Samas, ma usun, et Siena läheb paremaks. Neil vist ju uus peatreener ka? Niipalju kui ma midagi kossust jagan, siis on hooaja algus päris keeruline, kui meeskonna hooaja alguses on uued võtmetegijad ja uus treener...

Eks näis, mis saama hakkab.

Nüüd võiks Vene Eurocupil korralikult lammutama hakata ja Veidemann võiks oma jalad korda saada ja Eurochallengis näidata, mis masti vend ta on. Siis oleks igas Euroopa liigas üks tegija Eesti vend olemas.

Vot sellist Eesti kossu arengut mina paar aastat tagasi küll ei uskunud.. :p

Edit, mina kui suur NBA sõber aga unistan edasi ja loodaks enda eluaja jooksul ühte Eesti venda NBA-s ka näha :yahoo:
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Euroleague

Postitus Postitas marxx762 »

sequa kirjutas:Nagu ma aru saan, Kangur on istutet nr3 kohale, peaks hakkama saama küll, ei pea korvi all suuremate ja tugevamate suurte äärtega end lõhkuma.
Nii ta ise mainis jah, aga eile oli pm terve neljanda veerandi suure ääre peal.

"We had to win this game, but we didn’t play a good game. We hope to do better in the future. We lost for many reasons; we were not so aggressive on defense and they made a lot of shots and also we made lot of fouls and they scored free throws." K.Kangur

Euroleague.net
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Euroleague

Postitus Postitas huh im kito »

http://menssanabasket.it/index.aspx?vid=644 Siin siis ,Kanguriga tehtud intervjuu pärast mängu !
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Euroleague

Postitus Postitas nojah »

Viimast mängu ei näinud aga Albat ei saa kindlasti alahinnata. Sattusin oktoobri alguses nende mängu Berliinis nägema (Artland Dragonsiga, võitsid ca 30 punktiga) ja tegemist on väga hästi komplekteeritud ja targa meeskonnaga. Treener ka muidugi ekstraklass. Suudavad mängida väga edukalt ka pikemat rünnakut ja igas liinis on tasemel. Selles mõttes nende võit väga suureks üllatuseks mulle ei ole.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Euroleague

Postitus Postitas marxx762 »

Täna siis Siena-Maccabi mäng. Minu väike ennustus, kuna üks grusiin on viimastel mängudel lati alt läbi jooksnud, ning üks poiss pärnust on oma kastrolli viimases kahes ametlikus mängus suht koht ära teind, siis võime vist suure tõenäosusega seda viimast starting five's näha.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Euroleague

Postitus Postitas Egert »

marxx762 kirjutas:Täna siis Siena-Maccabi mäng. Minu väike ennustus, kuna üks grusiin on viimastel mängudel lati alt läbi jooksnud, ning üks poiss pärnust on oma kastrolli viimases kahes ametlikus mängus suht koht ära teind, siis võime vist suure tõenäosusega seda viimast starting five's näha.
Homme ikka.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Euroleague

Postitus Postitas cramo »

Egert kirjutas:
marxx762 kirjutas:Täna siis Siena-Maccabi mäng. Minu väike ennustus, kuna üks grusiin on viimastel mängudel lati alt läbi jooksnud, ning üks poiss pärnust on oma kastrolli viimases kahes ametlikus mängus suht koht ära teind, siis võime vist suure tõenäosusega seda viimast starting five's näha.
Homme ikka.
Homme jah, täna ainult Prokomi ja Malaga mäng. Homme ja ülehomme siis ülejäänud :)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Euroleague

Postitus Postitas marxx762 »

Egert kirjutas:
marxx762 kirjutas:Täna siis Siena-Maccabi mäng. Minu väike ennustus, kuna üks grusiin on viimastel mängudel lati alt läbi jooksnud, ning üks poiss pärnust on oma kastrolli viimases kahes ametlikus mängus suht koht ära teind, siis võime vist suure tõenäosusega seda viimast starting five's näha.
Homme ikka.
oh kuradi kurat, ma juba mingi ootasin ja vaatasin et mis ja kus... aga ... :smash:
Neutron
Kasutaja
Postitusi: 61
Liitunud: 22 Juul 2009, 16:16

Re: Euroleague

Postitus Postitas Neutron »

Oo Partizan, võida CSKA-d
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Euroleague

Postitus Postitas Rio »

Saras annab ikka endiselt ulme hea sööte kahju,et sisse ei visata
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Euroleague

Postitus Postitas marxx762 »

Barca-Rytas mängus on hetkel küll paras mudasõda... Nagu kaks Kalev/cramot.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Euroleague

Postitus Postitas Mihkel111 »

http://www.thefirstrow.eu/watch/147232/ ... siena.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kangur algviisikus.
Kasutaja avatar
eestikana
Kasutaja
Postitusi: 361
Liitunud: 11 Nov 2009, 11:55

Re: Euroleague

Postitus Postitas eestikana »

Terve esimene veerand sees ja neli sanga kah. Üks rumal valesööt ka kahjuks.

edit: oiiiii, ilus veerandaja buzzer ka.
Pal
Kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 16 Okt 2012, 20:51

Re: Euroleague

Postitus Postitas Pal »

Kangur näitab korralikku mängu. Kuid siin kõik teadjad mehed/naised koos ja oskate vb öelda, miks Kangur enam nii palju ründelauas ei käi? Kui ta veel Kalevis mängis, siis meenuvad tema lennud ründelaua järgi, mis tihti ka ilusate punktidega lõppesid. Eesti koondises ta ei saagi väga kuskilt kaugelt hooga tulla, sest peab nr 4 ja 5 mängima ja seega korvi all võitlema.
eika
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Okt 2012, 21:01

Re: Euroleague

Postitus Postitas eika »

Pal kirjutas:Kangur näitab korralikku mängu. Kuid siin kõik teadjad mehed/naised koos ja oskate vb öelda, miks Kangur enam nii palju ründelauas ei käi? Kui ta veel Kalevis mängis, siis meenuvad tema lennud ründelaua järgi, mis tihti ka ilusate punktidega lõppesid. Eesti koondises ta ei saagi väga kuskilt kaugelt hooga tulla, sest peab nr 4 ja 5 mängima ja seega korvi all võitlema.
Eelmine nädal jäi silma selline teooria. Lühidalt: meeskonnad pigem lähevad massidega kaitsesse ja võtavad kiirrünnakuid kinni kui lähevad ehku peale ründelaudu noppima.
Nobody seems to care about offensive rebounds anymore. Teams in the 1980s and early 1990s used to rebound about one-third of their own misses, but the league-wide offensive rebounding rate is down nearly 25 percent these days and threatens to reach a new historic low every season. That's in part because of the 3-point shot, which has redistributed shot attempts away from the rim area, where easy offensive rebound chances are born.

But it also reflects a growing conservatism that has swept much of the league. The Spurs, Magic (under Stan Van Gundy), and Celtics are among the teams that essentially forfeit offensive rebounds to run everyone back on defense and prevent fast breaks. This philosophy sometimes goes hand-in-hand with a near prohibition on gambling for steals in favor of staying in front of offensive players and forcing mid-range shots. The two ideas don't always go together, with personnel often dictating how coaches approach these questions. The Lakers, for instance, forced fewer turnovers per possession than any team in history — conservative! — but pounded the offensive glass hard with Pau Gasol and Andrew Bynum. The Mike Brown Cavaliers had a similar tendency to play conservatively everywhere but on the offensive glass.(http://www.grantland.com/story/_/id/850 ... -sweep-nba)
Vasta