NBA 2K13

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Mihkel111 »

GO-CAVS kirjutas: praegu suht wtf moment ,
lakers mängib viisikuga
nash
kobe
jamison
gasol
howard
ma pistonsis ja siis mu peatreener paneb kooseisu
knight
stuckey
prince
mina
monroe

ma olen 6´0 pg ja pean siis pau gasolit võtma...
Selline probleem on juba vähemalt 3 aastat olnud... kahjuks pole seda endiselt parandatud...

Ise tegin 6'9 SFi ja olen Bucksis vist igal positsioonil mänginud...
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Invisibl3 »

Kas seda mängu on PC'l võimalik kuidagi LAN'is v ONLINE's ka mängida ? Mingit MyPlayer kasutajat tahab v ma ei saa aru.
Sain kasutaja pm. tehtud vist, aga ikkagi kui panen kasutaja ja parooli ära, siis "You must be signed in to access this feature"
A mul ei ole e-maili peale mitte midagi tulnud, ei mingit kirja ega midagi...

Kas seal regamisel peab CD key ka panema? Kust ma selle saan, kui peab ?
Tiibet
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 23 Sept 2012, 22:05
Asukoht: Saaremaa

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Tiibet »

Jah sa pead CD key ka panema ja selle peaks saama kaasa ostetud mängust, tavaliselt on CD key karbi sees kuskil ?
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Invisibl3 »

Tiibet kirjutas:Jah sa pead CD key ka panema ja selle peaks saama kaasa ostetud mängust, tavaliselt on CD key karbi sees kuskil ?
Aga mul on piraat, kas netist on võimalik kuskilt CD key'd saada ?
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Sten »

Tõmbad piraadi ja siis loodad CD key saada. Arvan netist ei leia töötavat key kusagilt. Parem osta mingi odav vene key, peaks leiduma aga pole ise kursis.
Pilt
Tiibet
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 23 Sept 2012, 22:05
Asukoht: Saaremaa

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Tiibet »

Pane 1.1.2011 oma sünnikuupäevaks ja saad sisse, piraadi omast!
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas michaelEP »

Hei, kas keegi on tähele pannus sarnast probleemi. Nimelt mängib mul muidu põhiviiskus SF koha peal Prince (rosteris seatud). Kui ma aga vahetult enne mängu algust panen tema asemele mängu kellegi teise, ntks Nick Youngi (mängu laadides ilmub edit starting lineup). Siis lähevad hiljem box scores kõik Youngi poolt visatud punktid siiski Prince arvele

Juba päris mitu korda nii juhtunud...
Kasutaja avatar
GO-CAVS
Kasutaja
Postitusi: 149
Liitunud: 03 Veebr 2012, 23:20

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas GO-CAVS »

kas kellegil teisel on ka selline jama , et sul on rohkem minuteid , kui mängijal kes on sinu positsioonil põhis , kuid oled ikka pingil?

endal 35 minutit , mängijal kellel on 33 minutit on põhi pg , ning viskaval tagamehel on üldse 23 minutit...
ss
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas tonii »

Siis sa oled sixth man. Maitea, endal sellist probleemi pole, olen ilusti põhis.
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Jukapuka »

Mul on pigem probleem, et saan liiga palju minuteid. Saan puhkust ainult esimesel poolajal, aga terve kolmanda ja neljanda veerandi istun mängus, mis tähendab, et neljanda lõpus olen ma täiesti surnud ning ei suuda midagi ette võtta. Hetkel on kaotusseeria veninud juba 5 mängu peale, sest oleme kõik lõpus kotti saanud.
Pilt
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Mihkel111 »

Jukapuka kirjutas:Mul on pigem probleem, et saan liiga palju minuteid. Saan puhkust ainult esimesel poolajal, aga terve kolmanda ja neljanda veerandi istun mängus, mis tähendab, et neljanda lõpus olen ma täiesti surnud ning ei suuda midagi ette võtta. Hetkel on kaotusseeria veninud juba 5 mängu peale, sest oleme kõik lõpus kotti saanud.
1) Kui sul stamina põhjas pole, siis treeni seda juurde
2) Kasuta turbot võimalikult vähe
3) Quickness, on-ball defense & speed aitavad kaitses (ja ka rünnakul) paremini liikuda/reageerida, et ei peaks vähemalt seal (nii palju) turbot kasutama
4) Erioskused (signature skills) - Closer (4. veerandajal time-outide ajal taastud paremini) & Gatorade (1. veerandaeg ei väsi) - on ka abiks.
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Jukapuka »

Stamina, speed ja quickness on põhjas ja samuti on olemas Gatorade signature skill. Ilmselt tuleb siis proovida turbo kasutamist piirata(üsna raske, arvestades, et molen suht slasher stiiliga :D) ning on-ball defense arendada.
Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Soho »

Jukapuka kirjutas:Stamina, speed ja quickness on põhjas ja samuti on olemas Gatorade signature skill. Ilmselt tuleb siis proovida turbo kasutamist piirata(üsna raske, arvestades, et molen suht slasher stiiliga :D) ning on-ball defense arendada.
Mul üliharva tuleb see gatorade märk , et väsinud :D .. panen ka mingi 41-43 min. per/game..
Ju siis pead targalt turbot kasutama lihtsalt :)
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Jukapuka »

Ilmselt küll, aga samas ütleks, et kasutan targalt, kui punktid tulevad. :lol: Aga jah, eks peab midagi ette võtma. :D
Pilt
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Flash3 »

Mul on selline jama.
üks mäng on 28 minutit ja olen varus SG. Samal ajal on E.Turner 31 minutiga SG põhis
siis järgmine mäng saan mänguaeg juurde ja olen 30ga varus.
siis veel järgmine mäng saan veel aega juurde ja olen 31ga varus, samal ajal on turner 28ga põhis.
Peale 31 saan ma põhisse ja mänguaeg on tagasi 28 peale. Turneril see hoopis 15 ja kaduma läind aeg jagatakse teiste meeste peale ära.
Kui olen põhis ära mänginud siis uuesti 28ga varus ja turner jälle 31ga põhis. Ja nii juba 20-30 mängu järjest. Ja siis läheb jälle algusest see jama
Olen vingunud küll, et saan enda arvates vähe mänguaega jne aga ei midagi
Vasta