Balti liiga 2007/08

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Täiega hale ja kahju ikka, et mingi Eestui 1. meeskond kaotab Läti 4. meeskonnale..Kalevile oli see kasulik, aga eestlasena on mul selle üle kll väga s*tt meel. :(
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Postitus Postitas pebeetu »

Njah,ju siis mehed ikka täiega väsinud et mängu välja ei vedanud.Aga kuna kaotused käivad ka korvpalliga käsikäes,siis pole hullu..loodame,et Rock ikka playoffi jõuab.
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

kas riiga fännibuss ka veereb?
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

pelmeen kirjutas:kas riiga fännibuss ka veereb?
ikka
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Joao Paolo Batista siirdus Rytasest Baronsisse ja endine Ludwigsburgi mängija Lewis Monroe on testimisel Valmieras.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

omg! :S barons siis tugevnes jälle ja seda teeb ka valmeira :(
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

wow! Barons sai kyll tasemel mehe!
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Krt Baronsil vedas ikka täiega :mad: Nad nüüd ikka juba suht tugevad
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Pilt

Täna tutvustati siis pressikonverentsil Baronsi fännidele J.P Batistat, lisaks anti seal teada ka seda, et pikendati Armands Skele lepingut 3 aasta võrra. Hooaja jooksul on Skele äratanud huvi ka näiteks sellistes tippklubides nagu Moskva Dynamos, Bologna Virtuses ja Malaga Unicajas.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

No Baronsil peab ikka haigelt pappi olema ,et suudavad palgata sellise mehe nagu Batista ja ,et Skelega teha kolme aastane leping (minu arust Skelelt loll otsus ,et Baronsise jäi).
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Ma arvan ,et Škele pani oma lepingusse klausli mis lubaks tal mingi raha või mingi teatud tasemegavõistkonda vajadusel lahkuda.
Lootus sureb viimasena!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Raudsepp kirjutas:Ma arvan ,et Škele pani oma lepingusse klausli mis lubaks tal mingi raha või mingi teatud tasemegavõistkonda vajadusel lahkuda.
Ma arvan sama + kui vana ta on, suht noor veel ju, aega on :D


EDIT : Kurat, mees tegelikult juba 25!
Viimati muutis TDK, 07 Veebr 2008, 16:38, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Isegi kui seda punkti lepingus pole siis tänapäeval pole see probleem.Lihtsalt ostja maksab klubile valuraha.Mäletamist mõõda tegi kunagi ka KALEV nii K.Hill'ga.(Euro sari sai läbi ja mehe turuväärtus oli tõusnud suuremaks kui ostu hetkel.<<Skele väärtus võib ka aasta kahe pärast...mis iganes olla.
YNWA
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Zalgirisega on liitumas Mamadou N'Diaye.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Antonio

Postitus Postitas Antonio »

gasol2 kirjutas:No Baronsil peab ikka haigelt pappi olema ,et suudavad palgata sellise mehe nagu Batista ja ,et Skelega teha kolme aastane leping (minu arust Skelelt loll otsus ,et Baronsise jäi).
Miks loll otsus? Kui Reed või Kangur Kaleviga pikema teeksid, poleks see ju loll otsus. Ja arvestades Baronsi rahasid ja koosseisu, võib juhtuda, et järgmisel hooajal on see klubi Lätis nr1
Suletud