Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas zero0 »

sequa kirjutas:Vähemalt homsed lehed on Sõbra lõbusaid kommentaare täis...Nukraks teeb olukorra see, et Tarva põhiviisku mehed tasemelt ei mahuks isegi mitte Cramo pingile .
Ei tea, kust selline suhtumine. Mille poolest Cramo selline supertiim on? Muideks Tamm on Cramo pingi peal istunud küll ja küll.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Kris »

Iga mängija puhul võib olla, ja on, kriitikat. Kõik saavad paremini teha. Täna saalis ei olnud. Aga ei tea ka üldiselt kuidas paremaks saada. Olen siin ennem ka kirjutanud, et pole Kuusmaa mängujoonise kõige suurem fänn (ja tal puudusi veelgi), aga ei arva et peatreeneri vahetus oleks kõige õigem samm (eriti veel kui kedagi sobivat asemele võtta pole).

edit. Lihtne on Kuusmaa lahti lasta. Aga kas see teeb meeskonna paremaks? Raske küsimus, millele ma vastust ei tea.
Viimati muutis Kris, 22 Nov 2012, 20:40, muudetud 1 kord kokku.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas sequa »

zero0 kirjutas:
sequa kirjutas:Vähemalt homsed lehed on Sõbra lõbusaid kommentaare täis...Nukraks teeb olukorra see, et Tarva põhiviisku mehed tasemelt ei mahuks isegi mitte Cramo pingile .
Ei tea, kust selline suhtumine. Mille poolest Cramo selline supertiim on? Muideks Tamm on Cramo pingi peal istunud küll ja küll.
No ma pean silmas praegust hooaega...võibolla praeguse emotsiooni pealt võetaks Tamm Cramosse tagasi aga hooaja eel polnud põhjust seda tahta...

Sitt lugu kui Eesti mõistes lähimate aastate parim koosseis - paberi peal kindlasti - niisama raisku läheks...
Dario
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 09 Okt 2012, 10:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Dario »

Ma loodan,et Valdmaa jõuab enne Kuusmaa vallandada,kui Kussa
lahkumispaberi lauale paneb.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Asjaajaja »

Neist, kes Cramos on armetud luuserid, saavad Tarvases, Rockis, Raplas või Pärnus kõvad tegijad. Kalevi meeskonna moraal on lihtsalt nii madal. Olgugi, et Sõber on oma kommentaarides sageli utoopiasse kalduv, aga mees vähemalt oskab oma mängijaid hästi tundma panna. Kalev/Cramo mängijad, seejuures eriti pingipoisid, on allasurutud ja kannatavad alaväärsuskomplekside käes.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Egert »

Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Soho »

Selle kaotusega kukkus Cramo ka KML-is 3.ndaks .. ja Tarvas nüüd 2-ne...
Imelik ju , et sellise eelarvega ja meestega oled Eesti liiga keskmik ... Ehk nüüd hakkavad ka muutused toimuma.. enne Leedu trippi
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas KalevForever »

zero0 kirjutas:
sequa kirjutas:Vähemalt homsed lehed on Sõbra lõbusaid kommentaare täis...Nukraks teeb olukorra see, et Tarva põhiviisku mehed tasemelt ei mahuks isegi mitte Cramo pingile .
Ei tea, kust selline suhtumine. Mille poolest Cramo selline supertiim on? Muideks Tamm on Cramo pingi peal istunud küll ja küll.
Ja selleks hooajaks Tamme endale ei soovitud.Järeldus, mees ei mahtunud enam Cramo pingile.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas vaim564 »

Kris kirjutas:Iga mängija puhul võib olla, ja on, kriitikat. Kõik saavad paremini teha. Täna saalis ei olnud. Aga ei tea ka üldiselt kuidas paremaks saada. Olen siin ennem ka kirjutanud, et pole Kuusmaa mängujoonise kõige suurem fänn (ja tal puudusi veelgi), aga ei arva et peatreeneri vahetus oleks kõige õigem samm (eriti veel kui kedagi sobivat asemele võtta pole).

edit. Lihtne on Kuusmaa lahti lasta. Aga kas see teeb meeskonna paremaks? Raske küsimus, millele ma vastust ei tea.
Oh jumal küll, asendamatuid inimesi pole :roll:
Come on, praegu oleks igasugune muu lahendus parem, kui vanaviisi jätkamine. Usalduse krediit on tänase mänguga läbi. Pangu kasvõi vana Dorbek ajutiselt pukki, kuni sobiv asendus leitakse.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Rio »

Mängult tagasi ja ei oskagi midagi kommenteerida.Mäng oli alguses päris hea ja Tarvast suruti hästi aga siis äkki lambist tuli see iga mänguga kaasaskäiv mõõn...kestis see siis kuni Tarvas pani omad juuniorid mängu.Kui Tarvas endale ka keskmängija saab on ta jalaga kulla konkurentsis kevadel.
põrsas123
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 26 Apr 2012, 14:48

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas põrsas123 »

häbi kuusmaa,häbi kalev!
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas And »

Mis Tarva koef oli?
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas pebeetu »

Nagu ma aru saan,siis tänase mängu tulemus ei muuda midagi-Kuusmaale anti kuu aega et meeskond võidulainele viia..seega sellepärast tal täna nii suva oligi.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas Soho »

And kirjutas:Mis Tarva koef oli?
1:7.le
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Eesti korvpalli meistriliiga 2012/13

Postitus Postitas spartaklane »

pebeetu kirjutas:Nagu ma aru saan,siis tänase mängu tulemus ei muuda midagi-Kuusmaale anti kuu aega et meeskond võidulainele viia..seega sellepärast tal täna nii suva oligi.
No kui selline suhtumine on siis peaksime rahulikult suhtuma ka eelseisvatesse saunadesse ,mis meid Balti Liiga raames ees ootavad ,sest kui juba Rakvere käest 30nga tappa saada siis peaksime Leedus Baltai käest vast kuskil 50ga saama.
Vasta