NBA 2K13

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas MarttiH »

Invisibl3 kirjutas:
MarttiH kirjutas:
Invisibl3 kirjutas:Mul väike probleem mänguga.
Nimelt on mul nii, et vahepeal mul arvutipeal hakib ta järjest mingi 10 sekki, ja siis järgmised 10 sekki pilt liigub üli kiiresti, nagu oleks mingi maxspeed koguaeg, kõik inimesed ja värgid möllavad suht kiiresti ringi, siis on natuke aega jälle et jookseb ülinormaalselt ja siis jälle, ja nii koguaeg. Ehk keegi teab et mis viga võib olla, mul juba mingi 5 hooaeg aga nüüd hakkas alles selline jama pihta.
Ilmselt karmavõlg, et pole originaali ostnud.
Reaalset viga ei oska välja tuua ?
Kas associationis see viga või ka näiteks quick matchi puhul sama probleem?
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Tiibet
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 23 Sept 2012, 22:05
Asukoht: Saaremaa

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Tiibet »

Invisibl3 kirjutas:
Tiibet kirjutas:Olin otsinud aga patch tuleb kohe, kui lähed NBA 2k13 ja sealt online kaudu installib patch peale.
Mis asja? Seletad äkki veits lähemalt, ma oma kuupäevad ja aastad ära panen siis ta tahab ikka CD key'd..

Noh ma mõtlengi, et ainult saab oma originaal mänguga patchi sellepärast, et ilma CD key'ta patchi ei saa, kuna pead ära registeerima. Nagu sa alguses näed, kui sa ära ei registeeri siis sa ei saa online olla.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas MarttiH »

Kas NBA 2k13 mitte ei uuenda ise rostereid? Gay on juba mõned päevad Raptorsis olnud, aga mul ikka veel vanad rosterid. Tõmbasin vahepeal ise mingi täienduse, kuid vaevalt NBA nüüd seetõttu ei uuenda.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Marcus »

Nagu aru saan, siis sul on PC versioon? Eelmised uuendused on toimunud? Võib-olla arvutil ei uuendagi automaatselt...

Kindlalt ei tea, lihtsalt pakun.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas MarttiH »

On PC versioon ja originaal. Ma ise ka nüüd ei tea, kas uuendab või ei. Minu teada nagu peaks uuendama. Keegi võiks kinnitada/ümber lükata.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas xrip55 »

MarttiH kirjutas:Kas NBA 2k13 mitte ei uuenda ise rostereid? Gay on juba mõned päevad Raptorsis olnud, aga mul ikka veel vanad rosterid. Tõmbasin vahepeal ise mingi täienduse, kuid vaevalt NBA nüüd seetõttu ei uuenda.
PCl oli vähemalt 2k12es, et pidid ise kuskilt panema reset roster ja siis uuendas ära.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas MarttiH »

Nüüd uuendas automaatselt ära. Imelik, aga no vahet pole, vähemalt on uuendatud.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Tiibet
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 23 Sept 2012, 22:05
Asukoht: Saaremaa

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Tiibet »

Saad ise ka muuta rosterit kuidas ise soovid.Lihstalt Optionist.
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Flash3 »

"Cannot create save on disk" viskas siis ette, kui teise hooaja POs salvestada proovisin ja nüüd mängu minnes on kõik NULLIS. Uurisin FIX-e aga vana Saveˇi vist tagasi ei saa nagu ma aru sain?
Nii, et suht iga aasta mingi pask selle 2KSportsiga
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas volume »

Ostsin ka originaal mängu, aga kuidas ma onlines meeskonda vahetada saan? Hiirega ei muutu midagi.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Mihkel111 »

volume kirjutas:Ostsin ka originaal mängu, aga kuidas ma onlines meeskonda vahetada saan? Hiirega ei muutu midagi.
Seda peaks saama teha kahe klahviga Enteri juures, olenevalt klaviatuuri jaotusest kas ü & õ või ] & \ vms
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Stat »

Viskab sellise asja ette ,kui hakkan mängu tööle panema.Täiesti lambist tuli.

The dynamic library ``rld.dll`` failed to load.Please confirm that:
1) _The file was copied over the same folder as the cracked executable.
2)The antivirus software is not false-decetcting the fikle(in which case white-list the folder/file.

Fatal error
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Jukapuka »

Viirusetõrje on rld.dll faili ära blokkinud/kustutanud. Pead võtma oma antiviruse sätted lahti ja sealt lubama .dll failid ning kui ta on selle rld.dll ära kustutanud, siis tõmbama cracki uuesti ja selle faili mängu kausta tõstma.
Pilt
Tiibet
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 23 Sept 2012, 22:05
Asukoht: Saaremaa

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Tiibet »

Kes tahab euroliiga modi oma Nba 2k13 siis vaadake seda+ roster ka seal failis - http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=149&t=88661" onclick="window.open(this.href);return false;
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas rapla »

on selline probleem ,et kui mängu üritan lahti teha ütleb nba 2k13 rld.dll failed to load , keegi oskab aidata mida teha
Vasta