Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

Egert kirjutas:
LeBron got 120 of 121 first place votes. Carmelo got the other.
Kurat, mul oleks peaaegu söök suust välja purskunud, kui seda Carmelo asja lugesin. Aga teisest küljest - see on ju aastate jooksul välja kujunenud, et mõni loll hääl ikka kuskilt tuleb.
Läheb samasse patta sellega, kui Boozer sai kelleltki mõni aasta tagasi 2nd all-defense teami hääle.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Bljaad, need 2 ylbet floppivat piidrit Carmelo ja Smith saavd koos täna nagu kogu see nyci ättide haiptiim.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Smithist ma küll eriti aru ei saa. Mitu rünnakut järjest laob täiesti idiootseid viskeid peale.
Raymond Felton praegu ainuke vana Knicksist, kes midagigi loogilist väljakul teeb.

See üks MVP hääl, mis 'Melole läks, oli siis Boston Globe ajakirjaniku Gary Washburni poolt.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

mõni ajakirjanik on vist vähe laksu all olnud, ntks Wade'i on keegi kolmanda koha vääriliseks pidanud ja sorry aga ma ei mõista seda C. Pauli ülesupitamist, praegu kah lausa neljanda koha saanud.

Minu jaoks ei mahu ta top 3-4 PG sisse kah
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Karl kirjutas:mõni ajakirjanik on vist vähe laksu all olnud, ntks Wade'i on keegi kolmanda koha vääriliseks pidanud ja sorry aga ma ei mõista seda C. Pauli ülesupitamist, praegu kah lausa neljanda koha saanud.

Minu jaoks ei mahu ta top 3-4 PG sisse kah
Wade küll sel hooajal kolmandaks pakkuda naeruväärne, aga kuidas CP3 ülehaibitud on? On küll dirty ja flopib, kuid põhimõtteliselt on ju tema üksinda Clippersi sitast välja vedanud. Mulle ei meeldi mängijaid mingisse paremusjärjestusse panna, kuna kõik on ainulaadsete omaduste ning mängustiiliga, kuid kahtlemata kuulub CP3 parimate mängujuhtide hulka maailmas (lisaks veel Parker, Curry, Westbrook ning vigastatutest Rose ja Rondo).
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

nomdea, Clippers on ju meeskond kus on korralikke mängijaid väga palju. Griffin,Crawford, Billups, Bledsoe, isegi DeAndre on kaitses väga decent.

Spursis on ka ntks häid mängijaid üsna palju aga Parker paistab seal ikka väga kõvasti silma. Samamoodi oli Bostonis Rondo. Vb mul on tõesti nii kollased Lakersi prillid ees, et ma seda carrymist ei näe aga tõesti, minu jaoks on Pauli upitamine müstika.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Kuulun ka nende hulka kes CP3 maailma üheks parimaks omal positsioonil peavad. Minusilmis pole mitte mingit kahtlust - tegemist Clippersi parima mängijaga.

Homme hommikul hakkab Warriors vs Spurs pihta. Äratuskell varasema peale panna. Paar päeva tagasi Duncan oli tõbine, ja jättis harjutuskordi vahele - hommikul paistab mis olukorras ta on. Kui nüüd Splitter ka veel väljas on, nagu viimased uudised on, siis see annab Warriorsile samuti rohkem lootust.

Statistika ütleb et Spurs on võitnud viimased 29 mängu kodus Warriorsi vastu, viimane kaotus saadi aastal 1997. Saab väga raske olema, samas üldsegi mitte lootusetu. Tuleb loota Curry heale päevale (siis kõik võimalik).
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Karl kirjutas:nomdea, Clippers on ju meeskond kus on korralikke mängijaid väga palju. Griffin,Crawford, Billups, Bledsoe, isegi DeAndre on kaitses väga decent.

Spursis on ka ntks häid mängijaid üsna palju aga Parker paistab seal ikka väga kõvasti silma. Samamoodi oli Bostonis Rondo. Vb mul on tõesti nii kollased Lakersi prillid ees, et ma seda carrymist ei näe aga tõesti, minu jaoks on Pauli upitamine müstika.
Kui vaadata näiteks PER'i, siis selle järgi on ta paremuselt 3. mängija. Lisaks juhtis ta ka NBA'd res. söödu protsendis (mitu protsenti tema tiimikaaslaste tabavatest korvidest tulid tema väljakul oldud ajal tema söödu järel) ja vaheltlõigetes mängu kohta ning oli teine resultatiivsetes söötudes.

Billups tegi kaasa ainult 22 mängu sel hooajal ja viskas keskmiselt 8.4 punkti & jagas 2.2 assisti. Bledsoe keskmised numbrid olid üsna sarnased. Crawford suudab küll natuke punkte tuua, aga mitte just kõige efektiivsemalt/stabiilsemalt ning kaitses on ta suht kehv. DeAndre võib ju kaitses hea olla, aga tema kehva vabaviske tõttu ei saa teda mängude lõpufaasides kasutada. Ja mingil määral kummitab sama probleem ka Blake Griffinit, kes on IMHO ainus "korralik" mängija CP3 kõrval.

Tõsi, Parker tegi väga hea hooaja, aga nii mõneski olulises näitajas oli Paul siiski parem. Lisaks tegi Duncan veidi parema hooaja kui Griffin ja Spursis on nende kõrval veel 5 mängijat, kes viskasid keskmiselt 9.5-11.9 punkti mängus ja olid ka kaitses väga head.
Rondo tegi kaasa ainult 38 mängu ja ilma temata mängis Boston isegi veidi paremini (võidu% oli 47% koos temaga ja 52% ilma, lisaks ka 7- & 5-mängulised võiduseeriad), lihtsalt playoffis sai (ründes) jaks otsa.
Viimati muutis Mihkel111, 06 Mai 2013, 22:03, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Kui Rondo veel mängis, ei olnud Celtics oma mängu veel korralikult jooksma saanud. Ma olen üsnagi kindel, et Rondoga oleks hooaja lõpuks parem W% olnud ja play-offides oleks ka väheke teine vastane olnud. Aga noh mis need oleksid ikka loevad.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

nub4you kirjutas:Kui Rondo veel mängis, ei olnud Celtics oma mängu veel korralikult jooksma saanud. Ma olen üsnagi kindel, et Rondoga oleks hooaja lõpuks parem W% olnud ja play-offides oleks ka väheke teine vastane olnud. Aga noh mis need oleksid ikka loevad.
Tõenäoliselt on sul õigus.
Aga huvitav on siiski, et just siis kui Rondo hooaeg lõpu sai, lõppes ka Celticsi 6-mänguline kaotuste seeria ja algas 7-mänguline võitude seeria :)
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Eks see ole ikka nii, et kui staar mängija vigastada saab, hakkavad teised ka rohkem pingutama, vähemalt alguses. Tahetakse ju näidata, et saadakse ka ilma temata hakkama.
Pilt

Pilt
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas theundertaker »

Bulls 1-0 voorsil voit ja lopus 10-0 spurt.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Ei usu, et Miami enam nii halba mängu teeb selle seerias. Terve mäng oli põhimõtteliselt tasavägine, teisel poolajal ärgati, aga lõpus mängiti edu ikka maha.
Vaieldamatult on Bulls kõige kõvema kaitsega meeskond kogu liigas ning ei olene sellest, kes neil rivis on. Enne seeriat ennustaisn 4-1, nüüd pakun 4-2 Heatile.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Huvitav, kui Bulls peaks mingil ime kombel siit seeriast edasi minema, kas Rose ka tuleks mängima. Kas või miskit 5-10 minutit mängu kohta, saaks mängu tunnetust juurde veidikene.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Unustasin veel lisada, et Nate Robinson on täielik loom. Ei saagi aru, miks Chalmers teda lõppus katma jäeti, sest Cole sai temaga väga ilusti hakkama. Ei mäletagi, et ta Cole'i vastu mõne korvi oleks teinud.
Vasta