Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Sanro »

Jep, see hooaeg melo vastu väga suur austus tekkinud.
Näiteks viimases mängus lisaks oma õlale sai ka ta hüppeliigese väänatud (oli vist kolmas veerand kui George jalale maandus). Isegi vahetust ei küsinud.. samas kordusest oli seda valus vaadata isegi pealtvaatajal.

Kahju et chandler, Kidd, Jr täiesti ära kadusid viimastes mängudes... muidu oleks asja saanud :)

Shumpert oli samas väga meeldiv üllatus ja ehk järgmine aasta tuleb parem (knicksi toetajana.. on see paras dejavu lause)
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Sanro kirjutas:Jep, see hooaeg melo vastu väga suur austus tekkinud.
Näiteks viimases mängus lisaks oma õlale sai ka ta hüppeliigese väänatud (oli vist kolmas veerand kui George jalale maandus). Isegi vahetust ei küsinud.. samas kordusest oli seda valus vaadata isegi pealtvaatajal.

Kahju et chandler, Kidd, Jr täiesti ära kadusid viimastes mängudes... muidu oleks asja saanud :)

Shumpert oli samas väga meeldiv üllatus ja ehk järgmine aasta tuleb parem (knicksi toetajana.. on see paras dejavu lause)
Kidd kadus minu arust juba viimastel nädalatel või lausa koguni kuudel ära...

Chandlerit oli seerias Hibberti vastu lihtsalt nukker vaadata. Suhteliselt kehva hooaja teinud Hibbert lihtsalt domineeris. Põhihooajaga võrreldes sai Chandler play-offides keskmiselt 3 lauda vähem ning viskas keskmiselt 5 punkti vähem 10% halvema tabavusega.

Üheks suureks läbipõrujaks enamuse meeskonna kõrval (mõned nimed välja arvata) pean ka veel kahjuks Woodsonit. Hooaja alguses oli ta küll meeskonna suurepäraselt mängima pannud (pidasin teda poole hooaja peal tugevaks COY kandidaadiks), kuid mida otsustavamks asi jõudis, seda kehvemini tuli ka tema töö välja.

Kirss tordil on see, et pidevalt vigastatud Amar'e leping kestab veel kaks aastat (21.6M ja 23.4M). Ta on hea ja tore mees küll, aga see siin on minu meelest ikkagi amnesty koht... Raske on tiitlimeeskonda ehitada, kui selline kivi sul kaelas ripub. Oleks ta terve ning tõestaks, et sobiks (Melo ümber ehitatud) meeskonda, oleks teine lugu, kuid seda ei saagi vist iial teada.

Minu fantaasiamaailmas saadaks Amar'est lahti ning püütakse kinni free agent CP3. Tõenäosus, et see juhtub? 0,5%.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

Marcus kirjutas:
Sanro kirjutas:Jep, see hooaeg melo vastu väga suur austus tekkinud.
Näiteks viimases mängus lisaks oma õlale sai ka ta hüppeliigese väänatud (oli vist kolmas veerand kui George jalale maandus). Isegi vahetust ei küsinud.. samas kordusest oli seda valus vaadata isegi pealtvaatajal.

Kahju et chandler, Kidd, Jr täiesti ära kadusid viimastes mängudes... muidu oleks asja saanud :)

Shumpert oli samas väga meeldiv üllatus ja ehk järgmine aasta tuleb parem (knicksi toetajana.. on see paras dejavu lause)
Kidd kadus minu arust juba viimastel nädalatel või lausa koguni kuudel ära...

Chandlerit oli seerias Hibberti vastu lihtsalt nukker vaadata. Suhteliselt kehva hooaja teinud Hibbert lihtsalt domineeris. Põhihooajaga võrreldes sai Chandler play-offides keskmiselt 3 lauda vähem ning viskas keskmiselt 5 punkti vähem 10% halvema tabavusega.

Üheks suureks läbipõrujaks enamuse meeskonna kõrval (mõned nimed välja arvata) pean ka veel kahjuks Woodsonit. Hooaja alguses oli ta küll meeskonna suurepäraselt mängima pannud (pidasin teda poole hooaja peal tugevaks COY kandidaadiks), kuid mida otsustavamks asi jõudis, seda kehvemini tuli ka tema töö välja.

Kirss tordil on see, et pidevalt vigastatud Amar'e leping kestab veel kaks aastat (21.6M ja 23.4M). Ta on hea ja tore mees küll, aga see siin on minu meelest ikkagi amnesty koht... Raske on tiitlimeeskonda ehitada, kui selline kivi sul kaelas ripub. Oleks ta terve ning tõestaks, et sobiks (Melo ümber ehitatud) meeskonda, oleks teine lugu, kuid seda ei saagi vist iial teada.

Minu fantaasiamaailmas saadaks Amar'est lahti ning püütakse kinni free agent CP3. Tõenäosus, et see juhtub? 0,5%.
Knicks kasutas oma amnestia juba Billupsi peale ära..
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Kahju. Minu arvates oli Knicksis täpselt see 2011 Dallase xfactor olemas= Korralik skoorer, korralik kaitsemängija laua all, korralik sixth man, korralik tagaliin ja hea pink. Kahjuks aga vajusid osad neist ära. Eriti just need, kes Dallase tiitlis väga olulist rolli mängisid (loe Chandler Kidd ja 6th man, ehk siis Smith. Kahju. Pacersi oleks pidanud küll selle koosseisuga ära kottima.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Bawse kirjutas:Knicks kasutas oma amnestia juba Billupsi peale ära..
Õigus jah, läks juba meelest.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Mina küll ei imesta, et Pacers Knicksi ära kottis. Vägagi hea koosseis on neil. Eesliin Hibberti ja Westi näol on vägagi korralik, mõlemad suudavad nii kaitses kui rünnakul mängida, Mahinmi vahetusest ajab ka omad asjad ära. Tagaliin on ka korralik, Hill ja Augustin PG koha peal teevad ka oma tööd hästi, aga kõige kõvem vend seal satsis on George. Mina võrdleks teda natukene LeBroniga. Ta on SG/SF kohta vägagi pikk, mis aitab tal kaitsta ka endast pikemaid, kuid samas on ta ka piisavalt kiire, et kaitsta enda positsioonil mängivaid mängijaid. Rünnakul on ka mees päris hea, teeb skoori, võtab lauda, jagab söötu. Stephenson on praegust Grangeri puudumisel kõige nõrgem lüli, aga nagu näha saavad hakkama ilusti. Igastahes mina loodan küll, et Pacers suudab Heatile kõva vastupanu osutada.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

nub4you kirjutas:Mina küll ei imesta, et Pacers Knicksi ära kottis. Vägagi hea koosseis on neil. Eesliin Hibberti ja Westi näol on vägagi korralik, mõlemad suudavad nii kaitses kui rünnakul mängida, Mahinmi vahetusest ajab ka omad asjad ära. Tagaliin on ka korralik, Hill ja Augustin PG koha peal teevad ka oma tööd hästi, aga kõige kõvem vend seal satsis on George. Mina võrdleks teda natukene LeBroniga. Ta on SG/SF kohta vägagi pikk, mis aitab tal kaitsta ka endast pikemaid, kuid samas on ta ka piisavalt kiire, et kaitsta enda positsioonil mängivaid mängijaid. Rünnakul on ka mees päris hea, teeb skoori, võtab lauda, jagab söötu. Stephenson on praegust Grangeri puudumisel kõige nõrgem lüli, aga nagu näha saavad hakkama ilusti. Igastahes mina loodan küll, et Pacers suudab Heatile kõva vastupanu osutada.
Pacers on loomulikult väga hea, kuid enne seeriat oli kerge favoriit ikkagi Knicks. George on ebastabiilne veel, viimane mäng oli kahjuks ta üks headest päevadest. Viimases mängus oli Stephenson vaieldavalt Pacersi parim mängija väljakul.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

http://hangtime.blogs.nba.com/2013/05/2 ... 3Anbahpt3b
Clippers sai siis Del Negrost lahti lõpuks, kuigi mulle Clippers absoluutselt ei meeldi, siis mingis mõttes on mul hea meel, et nad nii idiootsest treenerist lõpuks lahti said.
priidikm
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 30 Mai 2012, 23:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas priidikm »

Tulevikku vaatamas - 2016 All-NBA viisikud
Päris huvitavad trade'id võiksid olla Sekou Smithi arvates
sepik
Kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 27 Apr 2010, 19:43

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas sepik »

Nagu näha, siis esimeses mängus oli Heatil õnne, teise võttis Pacers ikkagi ära. Loodan, et ka kogu seeria.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

sepik kirjutas:Nagu näha, siis esimeses mängus oli Heatil õnne, teise võttis Pacers ikkagi ära. Loodan, et ka kogu seeria.
See seeria alles algab. Ei ootaks vähemat seitsmest mängust ja Heati võidust :D
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Pacersi edu oleneb sellest, kuidas suudetakse korvialust kontrollida, viimases mängus lammutas Hibbert päris kõvasti ja kui ta suudab samal tasemel jätkata ennustan siit Pacersi edasiminekut.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

Ei läinudki 5-6 mänguliseks see seeria. Tuli hoopis puhas sweep, ju siis lasin end ehmatada mõmmide heast minekust ja alahindasin Spursi tugevust.
ps, ehk mingit osa mängis ka 2 aasta tagune krahh.
YNWA
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Kohtunike vile oli jube küll, aga oli mõlemale poole paska. Pacers teenitult võitis minuarust. See seeria läheb 7 mänguni kah, sisetunne ütleb seda lihtsalt. Stephenson ilmselt saab mingi karistuse nende floppide eest mis eile tegi, millest on kahju, sest ilma temata on ikka vägagi raske, Granger samuti väljas ju.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

Ma küll ei mäleta, et floppimise eest keegi mängukeelu oleks saanud.

Positiivne on see, et LeBron, West ja Stephenson said kõik trahvi kaela. Ei hakatud kedagi eraldi välja valima. Trahvi suurus on muidugi tühine, pigem on valusam just seal nimekirjas olemine. Eriti veel LeBroni puhul, kes päev või kaks varem avaldas meelt floppimise kohta ja ennast puhtaks poisiks tituleeris. Linki otsida ei viitsi, sorry.
Vasta