Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Caty
Kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 06 Aug 2012, 14:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Caty »

Ma arvan, et Arbet Rocki ei tule. Pigeb Cramo või välismaa...
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas And »

Dorbekust saan ehk veel aru, aga Taltsis olen küll pettunud. Lootsin väga, et mees saab Itaalias jätkata. Nüüd mängib hoopis Valga inkasso või velje vastu...
jyri
Kasutaja
Postitusi: 56
Liitunud: 07 Dets 2008, 21:23
Asukoht: Aespa

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas jyri »

And kirjutas:Dorbekust saan ehk veel aru, aga Taltsis olen küll pettunud. Lootsin väga, et mees saab Itaalias jätkata. Nüüd mängib hoopis Valga inkasso või velje vastu...
M]lemad vist juba sellises vanuses,et ajavad ainult klotsi kokku,muud seletust nagu pole.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

Cramo seisukohalt katastroofi või põhjust hinnaralliga kaasa minna ma küll ei näe. Talts ei ole päris seda tüüpi nr 4, keda oleks meie kaksiktorni kõrvale vaja. Ja Dorbeku positsioonil on mängijaid juba piisavalt küll. Pealegi, see, et Rock veidi tugevamaks muutub, miks ka mitte, vähemalt tulevad mõned põnevamad mängud, kus Cramo ikka favoriidina ka saab ennast proovile panna. Ma endiselt ei ole väga optimistlik selles osas, et Cramo VTB-s või Eurocupil eriti konkurentsivõimeline oleks. Kuigi eks näis kuidas mängujuhiga ja Arbetiga/nr 3 positsiooniga jääb.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

jyri kirjutas:
And kirjutas:Dorbekust saan ehk veel aru, aga Taltsis olen küll pettunud. Lootsin väga, et mees saab Itaalias jätkata. Nüüd mängib hoopis Valga inkasso või velje vastu...
M]lemad vist juba sellises vanuses,et ajavad ainult klotsi kokku,muud seletust nagu pole.
no olgem ausad, see valdmaa jutt, et meie juures saad end näidata, tulevikus mujal ajad klotsi kokku - ega seda igale mehele lõputult ajada pole ka võimalik.
Ja realistlikult võttes Gert dorbeku aeg "näitamiseks" on ammu möödas ja Taltsil pole mingit vajadust end "näitamas " käia.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Kui kaht noormängijat ei arvesta, siis võiks meeskond selline välja näha:

C Allingu?/Välismaalane/Raadik?
PF Toome/Talts/Eichfuss
SF Marek Doronin/Eichfuss/Arbet?
SG Kurbas/Dorbek/ Arbet?
PG Peciukevicius/Simpson

Tuleb loota Arbeti, Allingu liitumist - ei üllataks ka Raadiku taasliitumine - ja ehk saadakse korralik mees korvi alla samuti. Eelmine aasta pandi pikkade päris puusse. Kõige rohkem teeb muret positsioon number 2, kui Arbetit ei saada.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:Cramo seisukohalt katastroofi või põhjust hinnaralliga kaasa minna ma küll ei näe. Talts ei ole päris seda tüüpi nr 4, keda oleks meie kaksiktorni kõrvale vaja. Ja Dorbeku positsioonil on mängijaid juba piisavalt küll. Pealegi, see, et Rock veidi tugevamaks muutub, miks ka mitte, vähemalt tulevad mõned põnevamad mängud, kus Cramo ikka favoriidina ka saab ennast proovile panna. Ma endiselt ei ole väga optimistlik selles osas, et Cramo VTB-s või Eurocupil eriti konkurentsivõimeline oleks. Kuigi eks näis kuidas mängujuhiga ja Arbetiga/nr 3 positsiooniga jääb.
Dorbek oleks pisut üleliigne olnud küll või vähemasti oleks Kaju ja Raadiku rollid jälle väga kõrvaliseks jäänud. Talts...noh atraktiivsuse mõttes kindlasti Cramole vajalik, mänguliselt on tõesti ka vastuargumente (liiga kitsaks oleks läinud), eriti kui Taltsi visketabavust koondises vaadata. Kaitse poole pealt jälle vajalik.

Küsimuseks jääb, kas Rock on nüüd tugevam, kui eelmine aasta. Arvan küll, aga kui korvi alla jälle Neljubovi masti mees saabub, siis...sama värk. Huvitav on see, et Talts kaheaastase lepingu sõlmis, see vast kindlustab, et ta hooaja ka Tartus lõpetab, aga kes seda teab, mis seal lepingus ikkagi on. Pigem on vast 1+1 ja välismaa klausel.
Rockil on hooaeg ka juhtkonna poolt vist do or die, üks selline hooaeg veel nagu eelmine ja vist kotid kokku ka.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas jyrgen »

Väga üllatav otsus Taltsi poolt, Rocki jaoks kindlasti hea, aga kas mehel üldse ambitsioone ei ole enam ?
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

Rockil on hooaeg ka juhtkonna poolt vist do or die, üks selline hooaeg veel nagu eelmine ja vist kotid kokku ka
Rixilt ootaks nagu midagi etemat....

Vihje - järelkasvu - korvpalipüramiid...

Rockil olemasolu ja rahastamine väga ei sõltu sellest, mis liigasi mängima pääsetakse, Valdmaal on jah elu ja surma küsimus. Ikkagi kaks erineva struktuuriga klubi ....
Viimati muutis sequa, 15 Aug 2013, 14:48, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

sequa kirjutas:
Rockil on hooaeg ka juhtkonna poolt vist do or die, üks selline hooaeg veel nagu eelmine ja vist kotid kokku ka
Loll jutt.
ja jah, eks ta ole. "Kotid kokku" oleks tähendanud enam-vähem TTÜ teed minemist.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Karl »

zero0 kirjutas:Kui kaht noormängijat ei arvesta, siis võiks meeskond selline välja näha:

C Allingu?/Välismaalane/Raadik?
PF Toome/Talts/Eichfuss
SF Marek Doronin/Eichfuss/Arbet?
SG Kurbas/Dorbek/ Arbet?
PG Peciukevicius/Simpson

Tuleb loota Arbeti, Allingu liitumist - ei üllataks ka Raadiku taasliitumine - ja ehk saadakse korralik mees korvi alla samuti. Eelmine aasta pandi pikkade päris puusse. Kõige rohkem teeb muret positsioon number 2, kui Arbetit ei saada.
Allingu vast liitub päris kindlasti, Raadik ma arvan on selline 50-50 ja Arbeti liitumist Rockiga ma ei usu üldse.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas kalevif2nn »

Arbet jah vast tuleb ikka meile.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas tonii »

Sequa kirub siin muudkui Valdmaad ja tema näitamise juttu. Aga mida reaalselt peale raha Rockil pakkuda on? Mängud Valga Velje vastu ja eestikate hõbe?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

tonii kirjutas:Sequa kirub siin muudkui Valdmaad ja tema näitamise juttu. Aga mida reaalselt peale raha Rockil pakkuda on? Mängud Valga Velje vastu ja eestikate hõbe?
Pilt
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas sequa »

tonii kirjutas:Sequa kirub siin muudkui Valdmaad ja tema näitamise juttu. Aga mida reaalselt peale raha Rockil pakkuda on? Mängud Valga Velje vastu ja eestikate hõbe?
Ma ütlen , et igale mehele seda ikka ei räägi...selge on see, et "duninganide, moldoveanud'e" ja muude sarnaste tegelaste puhul on see õige jutt.

Ei ole vaja võtta mu juttu siin "absoluutkatekoorias " - et kriitiline suhtumine või nii on kohe "vihkamine," jms. Cramo enda fännid on tõrvanud ja tõrvavad meeskonda hullemini kui miski ootuste kohaselt ei lähe.
Vasta