Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas MEGA IRW »

Ah, mis siin ikka jaurata, paar imevõitu on saadud, norm ongi täis :)

Praegusel levelil on Kalev selge autsaider nii Eurocupil kuI VTB's ja nagu Varrak jt on kinnitanud, on see ka täiesti normaalne.

Ilus kaotus, nagu iga aasta, on VTB kodumängu norm. ja võõrsil vahelduvad 10 ning 50-punktised lossid.

Vaevalt et asi nii lihtne on, et "õpetame mehed kate-kattest kaitset mängima ja võidud tulevad nagu niuhti.
Ja paremate jaoks...ammu on selge, et raha pole, muidu oleks need mehed juba kohal, samas ma ei usu, et ka Arbeti olemasolu siin väga aidanuks, nüüd kui mees läinud, kõik räägivad kui mingist imelisest päästjast, samal ajal keeras ta ikka piisavalt palju jama ka platsil kokku, kui ta siin oli.

Move on, nothing to see here...
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Kuulge, mäletab keegi kas eelmisel aastal lasti Cramo välismängijad (ameeriklased) koju jõulupuhkusele või ei? Mul oleks miskipärast just McLeodi näite varal meeles, et lasti. Või olid Eestis?
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalev »

MEGA IRW kirjutas:Ah, mis siin ikka jaurata, paar imevõitu on saadud, norm ongi täis :)

Praegusel levelil on Kalev selge autsaider nii Eurocupil kuI VTB's ja nagu Varrak jt on kinnitanud, on see ka täiesti normaalne.

Ilus kaotus, nagu iga aasta, on VTB kodumängu norm. ja võõrsil vahelduvad 10 ning 50-punktised lossid.

Vaevalt et asi nii lihtne on, et "õpetame mehed kate-kattest kaitset mängima ja võidud tulevad nagu niuhti.
Ja paremate jaoks...ammu on selge, et raha pole, muidu oleks need mehed juba kohal, samas ma ei usu, et ka Arbeti olemasolu siin väga aidanuks, nüüd kui mees läinud, kõik räägivad kui mingist imelisest päästjast, samal ajal keeras ta ikka piisavalt palju jama ka platsil kokku, kui ta siin oli.

Move on, nothing to see here...
Mida sa seletad? :D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Kuidagi kahtlane vaikus on valitsemas uue mehe teemadel. Äkki oli see Coby Karl tõesti võssa ennustus. Aga imelik, et mingit infot pole tulnud. Täna sai itaaliast tulema ka selline mees nagu Kyle Johnson. Mees mängis eelmine eesta itaalia kõrgliigas Montegranaro satsis ja sel aastal itaalia teises liigas Ferentinos. Kus kogus keskmiselt 21 minutiga 12,4 punkti.
Kasutaja avatar
brutality
Kasutaja
Postitusi: 120
Liitunud: 10 Dets 2008, 04:48

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas brutality »

http://www.ohtuleht.ee/558164/kalevcram ... is-millage" onclick="window.open(this.href);return false;

Ah et siis Curtis Millage. Ei oskagi midagi suurt kobiseda. Et nüüd siis 3PG, sokk/millage osaliselt m2ngivad nr.2 ning abbot täiskohaga nr.3eks nüüd?
reigo94
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Sept 2008, 22:19

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas reigo94 »

:clap: Tundub hea ja kindel valik!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Valik pole tõesti paha aga mis vormis mees on selles ma muidugi kahtlen,aga elame näeme.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Ma arvan, et vahepeal üritati Colemani ära rääkida, aga kui sellest midagi välja ei tulnud, mindi Millage peale. Coby Karl on kommentaariumist korjatud valik.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Pole paha valik. Muidugi ideaalis oleks tahtnud näha nr3, aga kui vaja saab Curtis Millaget kasutada ka nr2 positsioonil. Kogemusi on mehel küllaga + tegu hea kaitsjaga, ja see tuleb ainult kasuks.

Nüüd ainult loota et jõulude järgse laagriga saab mehe mänguvormi.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Millage on ju täiskohaga mängujuht, Sokk pean nüüd nr 2 peale liikuma.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Väike trivia - Millage mängis samas ülikoolis kui Ty Abbott. Muidugi aastaid ennem. See peaks nende koostööle ainult kasuks tulema.
sepik
Kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 27 Apr 2010, 19:43

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sepik »

Kris kirjutas:Väike trivia - Millage mängis samas ülikoolis kui Ty Abbott. Muidugi aastaid ennem. See peaks nende koostööle ainult kasuks tulema.
?
surm
Kasutaja
Postitusi: 140
Liitunud: 18 Juun 2013, 14:03

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas surm »

Ja loodame, et pole alavormis ja vb saab mõelda ka uuele hooajale siis.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

sepik kirjutas:
Kris kirjutas:Väike trivia - Millage mängis samas ülikoolis kui Ty Abbott. Muidugi aastaid ennem. See peaks nende koostööle ainult kasuks tulema.
?
Mõtlesin seda et mõlemad mängisid ülikoolikorvpalli Arizona State Sun Devilsis. Kuna Ty tundub olevat päris suur oma ülikooli patrioot, siis selline väike fakt et nad mõlemad mängisid sama ülikooli eest teeb loodetavasti nende "sulandumise" kergemaks.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas jyrgen »

oi minu võibolla 3-4 aasta tagune märg unistus kui ta ASK eest mängis :) ei usu et samal tasemel, aga Rockile meeldis tal ka buzzreid panna niiet ma olen põnevil :)
Vasta