Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

See kaotusd ei tulnud sellepärast, et Moldoveanu asemel oli Hallik - muide, kes nõudis siin eesti mängijaid :D
Umbes sarnane kaotus oleks tulnud kellega tahes sellel positsioonil - nagu treener väga õigesti märkis, meeskond polnud selleks mänguks valmis, läkski lihtsalt mängu ära mängima, vaatame, mis tuleb.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Minu kommentaar PF positsiooni nõrkuse kohta polnud kriitika Halliku aadressil. Ta on selline 20min mees, kes sellise rolli ilusti välja kannaks, aga päris algviisiku taseme nagu Moldoveanu oli eelmine hooaeg välja ei vea. See oli minu point.

Aga jah rahalised võimalused on sellised nagu on, ja tuleb nende mängijatega hakkama saada kes meil on.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

http://www.ohtuleht.ee/598669/ville-ari ... a-vahetada" onclick="window.open(this.href);return false;

väga hea jutt on!
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

vaim564 kirjutas:See kaotusd ei tulnud sellepärast, et Moldoveanu asemel oli Hallik - muide, kes nõudis siin eesti mängijaid :D
Umbes sarnane kaotus oleks tulnud kellega tahes sellel positsioonil - nagu treener väga õigesti märkis, meeskond polnud selleks mänguks valmis, läkski lihtsalt mängu ära mängima, vaatame, mis tuleb.

See jutt, et meeskond polnud mänguks valmis on täielik bullshit. See on Alar Varraku endapoolt väljamõeldud vabandus, kuidas igat kaotust saab selelga põhjendada. Tere hommikust, peatreeneri asi ongi meeskond valmis panna.

63p kaotus ei tulene vaid häälestusküsimusest, seal on ikka kõigega puusse pandud.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

theundertaker kirjutas:http://www.ohtuleht.ee/598669/ville-ari ... a-vahetada

väga hea jutt on!
Targutamine. Paberil kõlab ilusti, aga reaalne elu teeb omad korrektiivid: no keda on Varrakul rosterist nt Machado asemel asemele panna? Dorbek vä? jne....
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Eks eile oli paljude asjade kokkulangevus. Esiteks on roster niikuinii nõrgem, kui eelmine hooaeg ja üsna vähe on kogu meeskonnaga harjutada saanud + nagu ma olen aru saanud on paari meest ka veel vigastused seganud. Samas Lokomotivile oli see hooaja esimene ametlik kodumäng ja mehed kõvasti duhhi täis. Ei näe just sageli, et sellised staarid viitsivad Cramo suguse meeskonna vastu 40 minutit pingutada. Samasuguse keskendumise ja tahtmisega oleks võinud näiteks Kaasan meid eelmine hooaeg kaotuse asemel rahulikult 30-40 punktiga loputada. Hooaja keskel tehakse turvaline vahe sisse ja loksutatakse lõpuni ning seetõttu jääbki vahe soliidne. Loomulikult oli ka Kalevi hambutus ja kõik muud jutud päris kole vaadata aga ma ootaks ikka selle aasta lõpuni ära, kui on klassi võrra nõrgematega kodus ära mängitud. Selles suhtes olen Arikesega nõus, et kaotus oleks sealt nii ehk naa tulnud ja seetõttu mingit hädakisa veel tõstma ei hakka.
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas MEGA IRW »

Täpsustasks et Lokomotovil mängisid kõik 12 meest, enam-vähem võrdselt said mänguaega, mitte et ainult staarid oleks pingutanud. Kui Lolko tahtnuks võinuks siit ilmselt ka 80-85 punktine vahe tulla. Tasemevahe tundus eile küll suurem kui USA-Nigeeria mängus olümpial: 156:73
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Mina siin väga vabandusi ei otsiks. Kui oleks võideldud aga nt visked ei kuku sisse, siis võiks öelda, et meeskond sai hilja kokku jne. Et ollakse veel krampis vms. Eile lihtsalt justkui ei tahetudki mängida, lasti tuimalt järjest kiirrünnakid teha, ilma vastaseid isegi veaga maha võtmata. Tõenäoliselt ikka häälestatusest see jama algas.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

KalevRuus kirjutas:Mina siin väga vabandusi ei otsiks. Kui oleks võideldud aga nt visked ei kuku sisse, siis võiks öelda, et meeskond sai hilja kokku jne. Et ollakse veel krampis vms. Eile lihtsalt justkui ei tahetudki mängida, lasti tuimalt järjest kiirrünnakid teha, ilma vastaseid isegi veaga maha võtmata. Tõenäoliselt ikka häälestatusest see jama algas.
Tänu sellele , et meeskond pole piisavalt kokku mänginud, tulid ka need 20 pk.. Ehk sealt saadi juba ca 40 lihtsat punkti.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Krysver »

No kõik ju, lõpetades ajakirjandusega eeldasid, et kahest esimesest VTB mängust nagunii midagi loota pole ja meeskonna vorm peab paari nädala pärast üleval olema kui jõukohasemad vastased vastu tulevad.
Arike kirjutas ise täpselt sama juttu http://www.ohtuleht.ee/597957/analuus-k ... mi-timmida" onclick="window.open(this.href);return false;
Need kaks mängu on praegu ilmselgelt olulised selle jaoks, et uutel leegionäridel nö maailmapilt paika loksuks, et VTB-s on ka neil vaja endast anda 200%, muidu tambitakse nad maa alla.
Machadost jäi küll selline mulje, et talle tuli suure šokina nii vastaste kaitse kui üldine tase. Siiani oli ju ta ainult Eesti liigat näinud.
Varrak võis enne rääkida mida iganes, aga selle asja peab ikka ise ära kogema.
See ongi selle aasta nõrkus, et mehed on küll üsna korralikud, aga Euroopa kogemus osadel puudub.
Ja ikka erakordselt hilja sai hakata koos trenni tegema.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

KalevRuus kirjutas:Mina siin väga vabandusi ei otsiks. Kui oleks võideldud aga nt visked ei kuku sisse, siis võiks öelda, et meeskond sai hilja kokku jne. Et ollakse veel krampis vms. Eile lihtsalt justkui ei tahetudki mängida, lasti tuimalt järjest kiirrünnakid teha, ilma vastaseid isegi veaga maha võtmata. Tõenäoliselt ikka häälestatusest see jama algas.
Ega mina näiteks ei otsinud vabandusi vaid lihtsalt põhjendasin, et miks ma ei näe põhjust sellest esimesest kaotusest musta masendusse langeda ja tervet hooaega maha kanda.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 504
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Krysver »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=69925583" onclick="window.open(this.href);return false;

Tundub, et number 4 kohale üritatakse ikka veel kedagi juurde leida.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Täna on ikka mäng juba meeldivam kui eelmine. 1 veeradi võitsime ja Elegar ja Machado tandem töötab ka!
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Kui vaid Machado vähem vägisi punnitaks, sest platsi näeb ta väga hästi ja sööta oskab. Kas või tema ilus sööt Skelele mis lõppes korviga.

Elegar tõesti täna väga tahtmist täis. Jõuga jääb valgevenelasele alla, aga aktiivsusega teeb selle tasa.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Elegarilt tõesti ulmeline avapoolaeg. Teistelt ka tubli töö.
Vasta