BC Kalev/Cramo vs BC Žalgiris

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Pilt

Pilt
BC Žalgiris

Koosseis:

Pilt


BBL

Eelnevad Mängud:

Riga Barons/LMT 80:102 Kaunas Zalgiris
Tartu Rock 63:76 Kaunas Zalgiris
Valmiera 78:91 Kaunas Zalgiris
Kaunas Zalgiris 94:72 Riga ASK
Siauliai 88:102 Kaunas Zalgiris
Kaunas Zalgiris 80:72 Vilnius Lietuvos Rytas
Kaunas Zalgiris 91:90 Tallinn Kalev/Cramo
Kaunas Zalgiris 76:68 Ventspils
Kaunas Zalgiris 93:66 Riga Barons/LMT
Kaunas Zalgiris 90:73 Valmiera
Klaipeda Neptunas 79:93 Kaunas Zalgiris
Ventspils 77:70 Kaunas Zalgiris
Kaunas Zalgiris 87:77 Tartu Rock
Kaunas Zalgiris 95:74 Siauliai
Kaunas Zalgiris 104:98 Klaipeda Neptunas

Võistkonna liidrid:
Pilt

__________________________________________________________________________________________________________

Pilt
BC Kalev/Cramo

Koosseis:

Pilt

BBL

Eelnevad Mängud:

Vilnius Lietuvos Rytas 80:66 Tallinn Kalev/Cramo
Tallinn Kalev/Cramo 61:80 Riga ASK
Siauliai 93:82 Tallinn Kalev/Cramo
Tallinn Kalev/Cramo 77:86 Ventspils
Tallinn Kalev/Cramo 83:73 Klaipeda Neptunas
Valmiera 74:85 Tallinn Kalev/Cramo
Kaunas Zalgiris 91:90 Tallinn Kalev/Cramo
Riga Barons/LMT 88:87 Tallinn Kalev/Cramo
Tartu Rock 70:67 Tallinn Kalev/Cramo
Tallinn Kalev/Cramo 93:80 Siauliai
Klaipeda Neptunas 70:72 Tallinn Kalev/Cramo
Riga ASK 66:59 Tallinn Kalev/Cramo
Tallinn Kalev/Cramo 85:64 TÜ/Rock
Tallinn Kalev/Cramo 69:83 Riga Barons/LMT
Tallinn Kalev/Cramo 93:90 Valmiera

Võistkonna liidrid:

Pilt

__________________________________________________________________________________________________________

Statistika:


Võistkondlik statistika:

Pilt

BBL Tabel:

Pilt

__________________________________________________________________________________________________________

Info:
Mängu toimumis aeg:Esmaspäev,3. märts, Saku Suurhall
Mängu algus:17.00
Internet Live: www.bbl.net/netcasting
Piletid:Kohapealt: 125 ja 75 EEK
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4299
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Täna veel Zalgirisel mäng Riia ASK-ga loodan et neile tuleb raske mäng .
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ma arvan, et nad hoiavad võimalikult mängijaid kuna neil väga tähtis euromäng tulemas ju...

väga kahtlen et brown kaasa sõodab meeskonnaga yldse, kuna ta pole käinud läti väismängudel üldse...

mängust loodame siis kõige paremat ehk võitu, iseasi kas see võimalik on :)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

KAs etv ei näitagi seda mängu? : /
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

jyrgen kirjutas:ma arvan, et nad hoiavad võimalikult mängijaid kuna neil väga tähtis euromäng tulemas ju...

väga kahtlen et brown kaasa sõodab meeskonnaga yldse, kuna ta pole käinud läti väismängudel üldse...

mängust loodame siis kõige paremat ehk võitu, iseasi kas see võimalik on :)
Ehk see oleks positiivne, kui M.J. Brown koju jääks, kuid samas minu üks lemmikuid Euroopas ning ei olnud võimalik teda ka All-Star mängul näha.
BC Kalev/Cramo
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

jyrgen kirjutas:ma arvan, et nad hoiavad võimalikult mängijaid kuna neil väga tähtis euromäng tulemas ju...

väga kahtlen et brown kaasa sõodab meeskonnaga yldse, kuna ta pole käinud läti väismängudel üldse...

mängust loodame siis kõige paremat ehk võitu, iseasi kas see võimalik on :)
Mis brown on siis nii kindel ja arvab, et Rytas suudabki neid ainult võita w?Nad võiks nii ASK-i kui Kalevi käest ära saada oii see oleks nagla siis pole enam nii heal arvamusel oma meeskonnast :D
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

Vaevalt, et Brown ütles meeskonnale, et ma Eestisse, Lätisse mängima ei tule, see on vast treenerite käsk

aga ma usun, et Kalevil on võimalused Zalgirise vastu, kuna meil on siiski seda võitu natuke vaja, Zalgiris aga mängib vähem kui 24h enne Kalevit ASKiga ja neil on ka Euroliigas tähtsad mängud tulemas
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

#18 kirjutas:Vaevalt, et Brown ütles meeskonnale, et ma Eestisse, Lätisse mängima ei tule, see on vast treenerite käsk

aga ma usun, et Kalevil on võimalused Zalgirise vastu, kuna meil on siiski seda võitu natuke vaja, Zalgiris aga mängib vähem kui 24h enne Kalevit ASKiga ja neil on ka Euroliigas tähtsad mängud tulemas
et nagu miks ta siis lätis pole käinud yldse ja see all stari "vigastus" see oli ikka puhtalt mitte viitsimine ju
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

nii palju O'd Valmiera mängu kohta, et kas ma olen ainus, kes tahaks et Jurtšenko hakkaks taas kossu ülekandeid kommenteerima? :D Mu arust päris nõme ikka, Kalkun ei oska seda värki väga..Jurtšenko tegi asja nagu palju paremini.
teemakohast nii palju, et ehk on võimalik võita, hetkel ka päris hea, mängivad ask'ga punkt punkti, nagu demarr ütles mule msnis tabavalt, siis 3 lisaaega kuluks ära. :D :) ;)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

vähe ei ootan sead mängu w, popovic on yle kõige :)
Viimati muutis jyrgen, 02 Mär 2008, 19:38, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

greystone kirjutas:nii palju O'd Valmiera mängu kohta, et kas ma olen ainus, kes tahaks et Jurtšenko hakkaks taas kossu ülekandeid kommenteerima? :D Mu arust päris nõme ikka, Kalkun ei oska seda värki väga..Jurtšenko tegi asja nagu palju paremini.
teemakohast nii palju, et ehk on võimalik võita, hetkel ka päris hea, mängivad ask'ga punkt punkti, nagu demarr ütles mule msnis tabavalt, siis 3 lisaaega kuluks ära. :D :) ;)
Kalkun, ei jaha tõesti soprdist midagi, pingutab ikka täiega üle. :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

#7 kirjutas:
greystone kirjutas:nii palju O'd Valmiera mängu kohta, et kas ma olen ainus, kes tahaks et Jurtšenko hakkaks taas kossu ülekandeid kommenteerima? :D Mu arust päris nõme ikka, Kalkun ei oska seda värki väga..Jurtšenko tegi asja nagu palju paremini.
teemakohast nii palju, et ehk on võimalik võita, hetkel ka päris hea, mängivad ask'ga punkt punkti, nagu demarr ütles mule msnis tabavalt, siis 3 lisaaega kuluks ära. :D :) ;)
Kalkun, ei jaha tõesti soprdist midagi, pingutab ikka täiega üle. :D
cmoon annaks ikka võimaluse, nii ilusti püüab minu meelest.. kuigi peab nõustuma faktiga et ta ei tea/oska niihästi, siis ta püüab vähemalt :)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

jyrgen kirjutas:
#7 kirjutas:
greystone kirjutas:nii palju O'd Valmiera mängu kohta, et kas ma olen ainus, kes tahaks et Jurtšenko hakkaks taas kossu ülekandeid kommenteerima? :D Mu arust päris nõme ikka, Kalkun ei oska seda värki väga..Jurtšenko tegi asja nagu palju paremini.
teemakohast nii palju, et ehk on võimalik võita, hetkel ka päris hea, mängivad ask'ga punkt punkti, nagu demarr ütles mule msnis tabavalt, siis 3 lisaaega kuluks ära. :D :) ;)
Kalkun, ei jaha tõesti soprdist midagi, pingutab ikka täiega üle. :D
cmoon annaks ikka võimaluse, nii ilusti püüab minu meelest.. kuigi peab nõustuma faktiga et ta ei tea/oska niihästi, siis ta püüab vähemalt :)
Ei tea, Tv 3 spordi uudised sobisid paremini talle.. Etv's naq rohkem sporti kui tv 3's ja nii niiet peaks olema vähe asjalikumad mehed etvs.
vabakutseline

Postitus Postitas vabakutseline »

Zalgiris kotab praegu 3.20 enne mängu lõppu ask'ile. kaotaks ka mängu lõppedes ja siis vb tulevad ka nad homme sandis tujus mängule ning kalev võidaks:D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

oota lõpu seis enne ära....
Suletud