Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

KalevRuus kirjutas:
Ja ma pole küll välismaalaste osas reegleid lugenud, aga kas Freimanis läheb liiga mõttes välismaalase alla või on ta nö "oma", kuna Läti klubi osaleb ka turniiril?
Minu arust on ikka nii, et vastava riigi satsis võib olla 6 välismaalast ja ülejäänud selle riigi kodanikud.

Aga pmst pole ju eelmise aastaga võrreldes midagi "kuhjatud", lihtsalt Singleri asemel on Krutous ja Kajupanga asemel Soo. Või saan ma valesti aru?

NB. Täielik offtopic aga lihtsalt torkas pähe, kuhu herr Kalevipoiss on kadunud? Vaatasin, et kuni märtsikuuni kribas midagi pea iga päev ja sellest ajast on jäljetult kadunud. Tekkis lihtsalt mure nagu anekdoodis: kaks mafiosnikut varitsevad relvaga mingi tüübi maja ees, hilisõhtu juba käes aga selli ei tule ega tule, nii et üks mõrtsukatest hakkab muretsema: ega taga ometi midagi halba ei juhtunud?
Sul on õigus, ka eelmisel hooajal oli meeskonnas 7 mängijat positsioonidele 2-3 (ehkki Singleri palkamise tingis vist ikkagi see, et Kajupank langes hooaja eel pooleks aastaks vigastusega välja). Miks ma nii kriitiline olen, on seetõttu, et positsioonid 2-3 ei ole see koht, kus king pigistaks.

1. Kui õnnestub palgata siiski veel üks VTB- ja eurosarjavääriline pikk ning Keedus jätkab, on meeskonnas neli mängijat positsioonile 3. Seda on tiba palju isegi kolme sarja kohta. Mäletame ju, et kui Kajupank vigastuspausilt naasis, siis mängu sai ta väga harva. Ma arvan, et ei Soo, Keedus või Krutous vääri, et nende väljundiks jääks 30+ minutit mängudes Audentese või K-Kalevi vastu.

2. Kui korvi alla ühte adekvaatset pikka siiski ei palgata ning Keedus jääb neljandaks pikaks, tekib küsimus, et miks oli tarvis palgata Krutous, kui oleks võinud värvata ühe välismaalasest pika, olgugi, et odavapoolse.

Mõistagi, ma ei tea Varraku masterplan`i. Kui läheb korda komplekteerida toimiv tiim, siis tunnistan hea meelega oma võhiklikkust ja ühtlasi rõõmustan.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4507
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

No ma ei tea, aga loodetavasti ei minna hooajala vastu olukorras, kus PG rolli täidavad Sokk ja Dorbek ning vajadusel Veideman ja Ross. Üks välismaalase koht on vaba ja see peab olema PG. Eelmise hooaja edu tuli tänu Machadole väga suures osas ja Timmu teda ei kompenseeri. Varuna oleks küll ok.
Akira
Kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 21 Sept 2007, 13:23

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Akira »

Te kõik räägite kogu aeg Keedusest. Keedusel ju pole minu teada lepingut Kaleviga, niisiis Soo palkamine võib hoopis olla märk, et Keedus ei jätka Kalevis. Samuti ei ole kindel ka see, et Dorbek Kalevis sel aastal mängib. Niisiis isegi kui Sokk liitub mängujuhina (mida ma väga ei usu) siis jaguks veel ruumi ka välismaisele mängujuhile.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas And »

Akira kirjutas:Te kõik räägite kogu aeg Keedusest. Keedusel ju pole minu teada lepingut Kaleviga, niisiis Soo palkamine võib hoopis olla märk, et Keedus ei jätka Kalevis. Samuti ei ole kindel ka see, et Dorbek Kalevis sel aastal mängib. Niisiis isegi kui Sokk liitub mängujuhina (mida ma väga ei usu) siis jaguks veel ruumi ka välismaisele mängujuhile.
Mäletan, et Varrak mingis intervjuus ütles, et lepingule Keeduse ja Dorbekiga ollakse lähedal. Dorbek on ise ka öelnud, et tõenäoliselt jätkab Cramos.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

Kahe nädala taguses intervjuus rääkis Varrak tõepoolest, et lepingule ollakse lähedal nii Arbeti, M. Dorbeku kui Keedusega. Jah, muidugi on võimalik, et kaks viimasena mainitut ei jätka Kalevis. Timmu asumist varumängujuhiks tervitaksin igati. Nagu ka seda, et Dorbek jätkab ning saabub välismaine mängujuht.

Huvitav, milline võiks olla Keeduse väljund Eestis väljaspool Kalevit? Kõik reaalsed variandid tunduvad suure sammuna tagasi.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Ainult Rocki võiks keedus minna eestis.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Timmu asumist varumängujuhiks tervitaksin igati. Nagu ka seda, et Dorbek jätkab ning saabub välismaine mängujuht.
Ma ei näe mingit loogikat selles, et tuleb uus mängujuht, keda asendab Timmu ja MD jääb jälle päris pingile.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

KalevRuus kirjutas:
Timmu asumist varumängujuhiks tervitaksin igati. Nagu ka seda, et Dorbek jätkab ning saabub välismaine mängujuht.
Ma ei näe mingit loogikat selles, et tuleb uus mängujuht, keda asendab Timmu ja MD jääb jälle päris pingile.
Kommunikatsioonitõrge, ilmselgelt.

Mida ma mõtlesin, on see, et minu jaoks pole olulist vahet, kumb neist saab varumängujuhiks, kas Timmu või M. Dorbek. Peaasi, et nad üheskoos mängujuhtide paari ei moodusta. Ehk siis, andke mulle välismaalasest mängujuht ja eestlasest back-up, ja ma olen rahul.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tonii »

S-T Sokk pole ilmselt nii odav, et Kalev jõuaks teda varumängujuhiks palgata.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Uhhuu »

tonii kirjutas:S-T Sokk pole ilmselt nii odav, et Kalev jõuaks teda varumängujuhiks palgata.
Samas, Timmu mängis eelmise hooaja esimese poole Tarvas, nii et väga kallis ta nüüd ka olla ei saa...
armando007
Kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 01 Apr 2015, 14:24

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas armando007 »

Timmu sobivus on tõesti küsitav.Samas kui rahaline seis tõesti nii vilets,(mis ilmselt peaks olema Soku põhi PG kohale toomise põhjuseks),siis pigem juba eelistaks Sokku,kui mõnda väga kahtlase taustaga leegionäri.Ma räägin sellistest säästu PG-st,kelle taseme väljavedamine on vägagi küsitav.Ma ei räägi Machado klassiga vendadest,keda reaalselt tuuaksegi põhimängujuhiks.Võõrmängija pead süsteemi sisse sulatama,pluss isegi siis pole kindel,kas tasemelt Sokust parem.Sokk on siinse eluoluga juba suhteliselt kursis,samuti on teada mida selle raha eest saab.
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Raja »

armando007 kirjutas:Timmu sobivus on tõesti küsitav.Samas kui rahaline seis tõesti nii vilets,(mis ilmselt peaks olema Soku põhi PG kohale toomise põhjuseks),siis pigem juba eelistaks Sokku,kui mõnda väga kahtlase taustaga leegionäri.Ma räägin sellistest säästu PG-st,kelle taseme väljavedamine on vägagi küsitav.Ma ei räägi Machado klassiga vendadest,keda reaalselt tuuaksegi põhimängujuhiks.Võõrmängija pead süsteemi sisse sulatama,pluss isegi siis pole kindel,kas tasemelt Sokust parem.Sokk on siinse eluoluga juba suhteliselt kursis,samuti on teada mida selle raha eest saab.

Ma siiralt loodan, et nad ei mõtle Timmut tuua...
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Patrioot »

Kogu austusest Timmu vastu, siis ma loodan, et temast mõeldakse ikkagi kui teisest mängujuhist. Minu jaoks suurim küsimärk on siiamaani see, et mille jaoks Krutous palgati. Loodetavasti on tal mingeid andeid, millest Varrak teab ja mida vähemalt mina veel näinud ei ole. Ise eelistaks tema asemel Jõesaart näiteks või tema arvelt rohkem mänguaega Soole.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas japs »

Eilse koondise mängu põhjal tuleb minujaoks üles Veidemani vana teema, mehe läbimurre kõrgemale võibki seista universaal pg-sg mängijana. Mingit tagasiminekut meeskonna esituses Veideman pg kohal ei olnud.
Ainult nr 2. kohal on tal Kalevist kõrgemale tõusta keeruline aga combo 1-2, miks mitte.
Akira
Kasutaja
Postitusi: 100
Liitunud: 21 Sept 2007, 13:23

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Akira »

Praeguseks hetkeks on meil siis paigas alljärgnev võistkond (sulgudes märgitud kelle asemel meeskonda on toodud ja nurksulgudes mängijad, kelle asemel veel lepinguga mängija puudub).

Keskmängijad: Boone (Elegar), Killingsworth (Kupšas)
Suured ääred: Freimanis, [Kitsing]
Väikesed ääred: Arbet, Krutous (Singler), Soo ([Keedus?] / Kitsing?)
Viskavad tagamängijad: Veideman, Olmre, Ross (Škele)
Mängujuhid: [Machado], [Dorbek]

Hetkel igatahes tundub, et suure ääre koha peal on üks positsioon täitmata, mida eelnevalt Kitsing täitis. Või siis tõesti loodetakse,e t Soo suudab suurte kehade vastu mängida sama edukalt kui vahel suutis Keedus? Võimalik, kuid ma pigem näen sood pigem väikesel äärel mängivana. Keeduse otsust pole samuti kusagilt tulnud, et kas jätkab või mitte ning mängujuhid on sootuks puudu, sest ka Dorbek pole Kalevile oma jah sõna öelnud. Kuigi usun, et on vist mõningaid uudiseid, mida pole klubi välja rääkinud, sest Sibul väitis, et kui mängujuhi allkiri lepingul siis on meeskond koos. Ja eeldades, et võistkond koosneb vähemalt 12st kui mitte 13st või 14st mängijast siis on meil hetkel veel kellegi jah-sõnad avalikkusele teavitamata.
Vasta