Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas theundertaker »

eks sinna tuleb nii 8 välismaalast ka!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas marxx762 »

TLÜ sats pidavat väidetavalt komplekteeritud olema. Peatreenerina asub taaskord pukki Kalle ise. Kes satsi kuuluvad - ärge küsige, ma ei tea.
Aga selline info on mul olemas. Klubi "väidetavalt ei viitsi" neid nimesid välja hõigata. Päris omapärane suhtumine.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas East »

Sutt jätkab Raplas.

Nüüd siis lahtine veel Halleri, Posti, Kanguri, Järvelaineni ja Jurkatammede saatus. Ilmselt jagunevad nad suuresti Rapla, Pärnu ja Viimsi vahel ära.

Miku puhul on muidugi räägitud palju TalTechist, aga väga loodan, et ta pole veel allkirja andnud ning otsustab siiski mõne muu meeskonna kasuks.

E: Taavi Jurkatamm liitus Viimsiga.
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas korvpallihuviline »

Viimsi tõi testimisele 211 pika soomlase, nime kahjuks ei tea, aga sai temaga juttu raagitud.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas East »

korvpallihuviline kirjutas:Viimsi tõi testimisele 211 pika soomlase, nime kahjuks ei tea, aga sai temaga juttu raagitud.
Ega juhuslikult mitte see noormees?

https://www.fiba.basketball/europe/u20b ... nnes-Polla" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Uhhuu »

East kirjutas:
korvpallihuviline kirjutas:Viimsi tõi testimisele 211 pika soomlase, nime kahjuks ei tea, aga sai temaga juttu raagitud.
Ega juhuslikult mitte see noormees?

https://www.fiba.basketball/europe/u20b ... nnes-Polla" onclick="window.open(this.href);return false;
Soome korvpalliliidu lehel on Hannes Pölla pikkuseks märgitud 2.11

Olles näinud teda mängimas nii NCAA-s kui ka kontrollmängudes Eesti koondise vastu, siis ma ütleksin, et tegemist on üsna krobelise ja kohmaka mängijaga, kelle suurim pluss on tema tugev kehaehitus. Ta lõpetas kevadel oma üliõpilaskarjääri University of Tennessee at Martin ridades. Ta värvati NCAA-sse algselt Oklahoma poolt, aga seal tal ei õnnestunud end pildile mängida.

https://www.espn.com/mens-college-baske ... nnes-polla" onclick="window.open(this.href);return false;
korvpallihuviline
Kasutaja
Postitusi: 296
Liitunud: 03 Veebr 2015, 15:46

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas korvpallihuviline »

East kirjutas:
korvpallihuviline kirjutas:Viimsi tõi testimisele 211 pika soomlase, nime kahjuks ei tea, aga sai temaga juttu raagitud.
Ega juhuslikult mitte see noormees?

https://www.fiba.basketball/europe/u20b ... nnes-Polla" onclick="window.open(this.href);return false;
Jep tema
knaest
Kasutaja
Postitusi: 134
Liitunud: 21 Juun 2012, 11:02

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas knaest »

Kui Viimsi nüüd teise Jurkatamme ja Halleri ka saaks/võtaks, paar välismaalast (üks veel korvialla ja teine äkki veel tagaliini) ja paar oma kasvandiku (Arop, Rikberg ja Kokk + võtaks veel Audentsest Heinla/Raiendi) siis oleks ju täitsa muhe tiim koos.

Ma hakkasin siin Pärnu peale ka mõtlema - number 2-4sid on hunnik, aga mängu juhtima ja korvi alla ei ole veel kedagi võetud (see Edogi on vist ikka pigem number 4 mees). Korvi alla peaksid nad ühe tsentri ikka võtma ja nii Kangur tiimi ei mahukski...
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Uhhuu »

knaest kirjutas:Kui Viimsi nüüd teise Jurkatamme ja Halleri ka saaks/võtaks, paar välismaalast (üks veel korvialla ja teine äkki veel tagaliini) ja paar oma kasvandiku (Arop, Rikberg ja Kokk + võtaks veel Audentsest Heinla/Raiendi) siis oleks ju täitsa muhe tiim koos.

Ma hakkasin siin Pärnu peale ka mõtlema - number 2-4sid on hunnik, aga mängu juhtima ja korvi alla ei ole veel kedagi võetud (see Edogi on vist ikka pigem number 4 mees). Korvi alla peaksid nad ühe tsentri ikka võtma ja nii Kangur tiimi ei mahukski...
Ülevaatevideote põhjal tundub Edogi olevat ikkagi üsna puhtakujuline tsenter. Kangur mängis Pärnu eest eelmisel hooajal suure osa ajast keskmängija kohal. Kui Kask ka jätkab, siis on keskmängijate osakond paigas. Number nelja kohal on Kirves, Tamm ja Lootus, kes on kõik võimelised mängima ka väikse ääre kohal. Eelmise hooajaga võrreldes mingit kvalitatiivset hüpet sellise koosseisu puhul ei paistaks ja eurosarja kvaliteeti ammugi mitte.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Rix »

Uhhuu kirjutas:
knaest kirjutas:Kui Viimsi nüüd teise Jurkatamme ja Halleri ka saaks/võtaks, paar välismaalast (üks veel korvialla ja teine äkki veel tagaliini) ja paar oma kasvandiku (Arop, Rikberg ja Kokk + võtaks veel Audentsest Heinla/Raiendi) siis oleks ju täitsa muhe tiim koos.

Ma hakkasin siin Pärnu peale ka mõtlema - number 2-4sid on hunnik, aga mängu juhtima ja korvi alla ei ole veel kedagi võetud (see Edogi on vist ikka pigem number 4 mees). Korvi alla peaksid nad ühe tsentri ikka võtma ja nii Kangur tiimi ei mahukski...
Ülevaatevideote põhjal tundub Edogi olevat ikkagi üsna puhtakujuline tsenter. Kangur mängis Pärnu eest eelmisel hooajal suure osa ajast keskmängija kohal. Kui Kask ka jätkab, siis on keskmängijate osakond paigas. Number nelja kohal on Kirves, Tamm ja Lootus, kes on kõik võimelised mängima ka väikse ääre kohal. Eelmise hooajaga võrreldes mingit kvalitatiivset hüpet sellise koosseisu puhul ei paistaks ja eurosarja kvaliteeti ammugi mitte.
Jah, siin ongi see ressurssi puudumise tõttu tekkiv dilemma- paned raha eurosarja tasude alla, pole raha, et mehi palgata, paned palga alla, siis lepi toksimisega ESTLAT liigas.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas East »

Arnold Mitt ka siis nähtavasti Viimsi trennis.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 916
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Drogba »

https://korvpall24.geenius.ee/rubriik/u ... rohelisem/" onclick="window.open(this.href);return false;

Post tagasi Pärnusse, mida ka ennustati siin teemas juba enne. Loodetavasti mees vigastusest paranenud ja nüüd on valmis uueks hooajaks.

Lisaks TalTechis jätkab Ralf Küttis.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas RK »

Mikk Jurkatamm siis Talltechis, ausaltöeldes minu jaoks üllatav käik, kuigi sellest räägiti ammu, mõtlesin et äkki Mikk muudab meelt, kusjuures mina kes Cramost ja noortest väga hästi ei arva siis olen suht kindel et Mikk oleks saanud Cramos hakkama , vbl suurema rõhuga EstLatliigas aga vbl ka väiksed minutid VTB-s , Talltechis on ainult EstLat liiga aga mis mina asjadest ka tean :D
https://korvpall24.geenius.ee/rubriik/u ... ti-tegema/" onclick="window.open(this.href);return false;
barons2
Kasutaja
Postitusi: 212
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas barons2 »

RK kirjutas:Mikk Jurkatamm siis Talltechis, ausaltöeldes minu jaoks üllatav käik, kuigi sellest räägiti ammu, mõtlesin et äkki Mikk muudab meelt, kusjuures mina kes Cramost ja noortest väga hästi ei arva siis olen suht kindel et Mikk oleks saanud Cramos hakkama , vbl suurema rõhuga EstLatliigas aga vbl ka väiksed minutid VTB-s , Talltechis on ainult EstLat liiga aga mis mina asjadest ka tean :D
https://korvpall24.geenius.ee/rubriik/u ... ti-tegema/" onclick="window.open(this.href);return false;
See Tal Tech...no raha nagu on, aga mõistust ja loogikat...hunnik ühtesi, kahtesi ja kolmesi ja Matute, või hakkab Ringmets ise 5 - te mängima?
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas RK »

barons2 kirjutas:
RK kirjutas:Mikk Jurkatamm siis Talltechis, ausaltöeldes minu jaoks üllatav käik, kuigi sellest räägiti ammu, mõtlesin et äkki Mikk muudab meelt, kusjuures mina kes Cramost ja noortest väga hästi ei arva siis olen suht kindel et Mikk oleks saanud Cramos hakkama , vbl suurema rõhuga EstLatliigas aga vbl ka väiksed minutid VTB-s , Talltechis on ainult EstLat liiga aga mis mina asjadest ka tean :D
https://korvpall24.geenius.ee/rubriik/u ... ti-tegema/" onclick="window.open(this.href);return false;
See Tal Tech...no raha nagu on, aga mõistust ja loogikat...hunnik ühtesi, kahtesi ja kolmesi ja Matute, või hakkab Ringmets ise 5 - te mängima?
Nii nagu mina aru saan lisaks Matutele lisandub sinna Toomas Raadik, neljade peal Keedus ja Kajupank, siis ka U20 st Heinla pidada nendega liituma , nii et 4-d ja 5-d neil täitsa olemas, vbl ka Parve jätkab ja Metsalu ka saab 4 peal hakkam, loodetavasti Varrak teeb korraliku trenni , nii et sellist katkiminemiste lainet nagu Killingu ajal ka ei tule :D
Aga mängujuhte neil jah nagu putru: Tanel Sokk, Sten Sokk, Lepp, Ilves (tõsi tema ka 2 peal seab hakkama) , räägitakse ka Ran Pehka liitumisest aga eks seda näeb kui see kinnitatatkse :D
Vasta