Kalev/Cramo head ja vead

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 916
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas Drogba »

Sai Kaunases eile käidud mängu vaatamas! Ebareealne! Ligi 2000 inimest võtab kätte ja sõidab 500 + kilomeetri kaugusele, et näha 2 Eesti poissi Euroopa kõvemais liigas kossu tegemas. Okei 2000 on ehk veidi liialtatud, kuigi Eesti keelt kuulis küll igal pool Areenal kui ka pärast linnas. Kui 2000 on aga reaalne number, siis seda on paari saja rohkem kui käis kolmapäeval vaatamas Cramo eurosarja kohtumist. Meil on ikka julm kossu huvi. Kuidas kõik need inimesed saaks Cramo mängule Unibet Arenal Bambergi vastu? Ise sai istutud lae all, ehk kõige odavama piletiga. Seal oli ikka kümnete kaupa teismelisi, kes istusid kõik koos ja Kaunast fännasid. See kui 15 k inimest teeb enne mängu nn "Islandit" ja plaksutab Kaunase toetuseks! Võimas! Sama tegi ka meie Fox kolmapäeval, Unibet Arenal ehk saaks 3000 inimestki kaasa sama tegema. Vägev oleks ja saaks ka võimsa atmosfääri mängule luua.

Peerandi sai ka oma osa. Kõrval istuv leedukas karjus koguaeg Eesti referiii kurjalt , mõne väga kehva otsuse jaoks tema vaatevinklist läks isegi fuck you käiku! :D Lisaks sai räägitud kõrval istuva lätlasega, kes nagu meiegi tuli oma rahvuskaaslast toetama. Seekord siis Smitsi Zalgirisest. Sai veidi räägitud ja küsisin kas jälgib ka PAF ühisliigat. Ütles, et alles alates playoffsidest varem ei pakuvat pinget ja kurtis , et tase on madal. Isegi Riia Vefi Champions liigas osalemist ei peeta heaks tasemeks. Minu jaoks liiga kriitiline, aga eks igal ühel oma arvamus. Üldpildis väga hea elamus ja loodan siiralt, et kõik ühes koos suudame Europe Cupi veerandfinaalis ka vägeva atmosfääri luua. Seda enam, et vastane on enam kui jõukohane!
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas vanafänn »

Ma isiklikult leian, et Kalevi Spordihall on ja peab jääma koduhalliks. Pole mõtet ainuüksi suurema piletitulu tõttu kolida Unibet Arenale, kui seal ei teki pealtvaatajatel ega mängijatel karukoopa tunnet. Ja noh, täiesti debiilses asukohas on ka see Arena minu arust.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 916
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas Drogba »

vanafänn kirjutas:Ma isiklikult leian, et Kalevi Spordihall on ja peab jääma koduhalliks. Pole mõtet ainuüksi suurema piletitulu tõttu kolida Unibet Arenale, kui seal ei teki pealtvaatajatel ega mängijatel karukoopa tunnet. Ja noh, täiesti debiilses asukohas on ka see Arena minu arust.
Suurema piletitulu tõttu saaks ju meeskond endale paremaid võimalusi luua. Tekib täiendav tulu, mis on hetkel väga väga väike. Kõik ju maksab. Kulud on meeskonnal suured. Ilmunud ka ju artikleid, et eurosari on suur kulu ja meeskond otsib võimalusi, kuidas klubile raha juurde leida. Alles hiljuti oli Delfis lugu. Praegugi ju saali küsimus üldse üleval, kus Bambergiga mängu mängida. Tekib ka Unibet Areenale hea fiiling. Väikse poisina sai käidud ka 2006 eestikate finaale vaatamas kui täismaja oli, oli ka siis saalis hea atmosfäär ja hilisemalt nüüd hiljuti Eesti koondise mängud ka peaaegu täismajale läinud.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas vanafänn »

Drogba kirjutas:
vanafänn kirjutas:Ma isiklikult leian, et Kalevi Spordihall on ja peab jääma koduhalliks. Pole mõtet ainuüksi suurema piletitulu tõttu kolida Unibet Arenale, kui seal ei teki pealtvaatajatel ega mängijatel karukoopa tunnet. Ja noh, täiesti debiilses asukohas on ka see Arena minu arust.
Suurema piletitulu tõttu saaks ju meeskond endale paremaid võimalusi luua. Tekib täiendav tulu, mis on hetkel väga väga väike. Kõik ju maksab. Kulud on meeskonnal suured. Ilmunud ka ju artikleid, et eurosari on suur kulu ja meeskond otsib võimalusi, kuidas klubile raha juurde leida. Alles hiljuti oli Delfis lugu. Praegugi ju saali küsimus üldse üleval, kus Bambergiga mängu mängida. Tekib ka Unibet Areenale hea fiiling. Väikse poisina sai käidud ka 2006 eestikate finaale vaatamas kui täismaja oli, oli ka siis saalis hea atmosfäär ja hilisemalt nüüd hiljuti Eesti koondise mängud ka peaaegu täismajale läinud.
2006 on 17 aastat tagasi, sellega pole enam miskit võrrelda. Ma saan küll aru sellest kulutulu probleemist aga Unibet Arena pole koduhall ja võit on prioriteet. Kalevi spordikas annab suure eelise selles osas minuarust, rahvas kes mahub sisse ongi tulihingelised fännid ning mürts ja trumm on võimsam. Praegust pole see hetk, kus mõelda raha peale, vaid peab mõtlema ainult mängule Bambergiga.

Võib olla ma liiga sinisilmne, aga äkki kalevi konto oskab kommenteerida, kuidas sponsorid on suhtunud peale veerandfinaali saamist- isiklikult kujutan ette, et nii mõnigi neist lasi rahakoti rauad vähe lõdvemaks.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas bckalev-cramo »

vanafänn kirjutas:
Drogba kirjutas:
vanafänn kirjutas:Ma isiklikult leian, et Kalevi Spordihall on ja peab jääma koduhalliks. Pole mõtet ainuüksi suurema piletitulu tõttu kolida Unibet Arenale, kui seal ei teki pealtvaatajatel ega mängijatel karukoopa tunnet. Ja noh, täiesti debiilses asukohas on ka see Arena minu arust.
Suurema piletitulu tõttu saaks ju meeskond endale paremaid võimalusi luua. Tekib täiendav tulu, mis on hetkel väga väga väike. Kõik ju maksab. Kulud on meeskonnal suured. Ilmunud ka ju artikleid, et eurosari on suur kulu ja meeskond otsib võimalusi, kuidas klubile raha juurde leida. Alles hiljuti oli Delfis lugu. Praegugi ju saali küsimus üldse üleval, kus Bambergiga mängu mängida. Tekib ka Unibet Areenale hea fiiling. Väikse poisina sai käidud ka 2006 eestikate finaale vaatamas kui täismaja oli, oli ka siis saalis hea atmosfäär ja hilisemalt nüüd hiljuti Eesti koondise mängud ka peaaegu täismajale läinud.
2006 on 17 aastat tagasi, sellega pole enam miskit võrrelda. Ma saan küll aru sellest kulutulu probleemist aga Unibet Arena pole koduhall ja võit on prioriteet. Kalevi spordikas annab suure eelise selles osas minuarust, rahvas kes mahub sisse ongi tulihingelised fännid ning mürts ja trumm on võimsam. Praegust pole see hetk, kus mõelda raha peale, vaid peab mõtlema ainult mängule Bambergiga.

Võib olla ma liiga sinisilmne, aga äkki kalevi konto oskab kommenteerida, kuidas sponsorid on suhtunud peale veerandfinaali saamist- isiklikult kujutan ette, et nii mõnigi neist lasi rahakoti rauad vähe lõdvemaks.
Peale õnnesoovide pole midagi lisaks tulnud eelarvesse, aga tegeleme sellega.

Meie peamine eesmärk on mängida karukoopas Kalevi Spordihallis Bambergiga, aga hetkel näib see võimatu, sest 5 pakkumist millal mängida seal on sakslased tagasi lükkanud (välja arvatud üks variant mille puhul nad tahaks erinevate asjade kompensatsiooni näol rohkem saada kui meie piletitulu kokku on). Arutleme FIBAga koostöös võimalikke variante, kuid hetkel pigem tundub, et see mäng ei toimu Tallinnas, mis on väga kahju kuid muid variante hetkel ei ole.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 916
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas Drogba »

Väga kahju! Tegelikult on kriminaalne, et nii olulist mängu ei saa mängida oma kodusaalis. No variant oleks tõsta siis piletihinda veidikenegi ala sooduspilet 10 ja täispilet 15 , kohapeal veidi kallim. Usun, et Kalevi Spordihalli täis rahvast selle raha ikka leiaks. Raskel ajal peaks klubi toetama, eriti kui nad ägedat asja ajavad. Mis variandid on siis, et kus mäng toimuda saaks? Pärnus?
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas vanafänn »

Oh kurat küll, vot sellist kohutavat uudist ei tahtnud küll pühapäevale :D

Sinna tõenäoliselt läheb ka see edasipääs, isiklikult küll ei kujuta ette, et tartu fänne niipalju kotiks, et sellest teha koobas. Ma veits isegi ei suuda habloda, et selline asi isegi juhtus. Kas käsipalliliiduga ei saa mingile kokkuleppele või see liigub juba ulme summadesse?

Ma vaataks ka pisut kaugemale, et mis on Kalev/Cramo hoovad, et seda juhtuda ei saaks rohkem või ikka valitseb, kes ees-see mees mentaliteet?
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Käsipalliliidul ammu broneeritud ning EM valiksarja mäng ja seda muuta on pea võimatu, ehk sama teema pole vastavat saali.

Kui FIBA ei suuda kuidagi sakslasi mõjutada või me Tondirabas ei saa piisavalt häid tingimusi, siis on variantideks Pärnu ja Rakvere, mis mõlemad küll meie poolehoidjate jaoks ei ole ideaalsed variandid kuid kui see on viimane variant, siis peame selle otsuse langetama.

Piletimüügi/tulu kohapealt play-offis oli jah plaanis tsipa tõsta hindasi kuna nõudlus suur, ning meeskonnale iga lisasumma praegu eelarves olulisel kohal (eelmüük 10/15 ja kohapeal kui peaks olema siis 15/20). Sellega oleks piletitulu praegusega võrreldes 1.5x suurem ja ma arvan, et meeskond vääriks seda :)
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas bckalev-cramo »

vanafänn kirjutas:
Ma vaataks ka pisut kaugemale, et mis on Kalev/Cramo hoovad, et seda juhtuda ei saaks rohkem või ikka valitseb, kes ees-see mees mentaliteet?

Kese ees-see mees mentaliteet, põhimõtteliselt peaksime suvel ära broneerima kõik võimalikud mängud, ning see võib ka mitte toimida, kui Kalevi Spordihalli on nõudlus näiteks 7 päeva terve maja mingi ürituse jaoks välja anda vs meie 1 mäng ja trennid, siis iga loogiline inimene valiks esimese variandi vs võimalik 1 tähtis mäng mida võibolla ei ole ka tulemas :)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas Oskar8 »

https://tondirabaicehall.ee/hinnakiri/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tondiraba hinnakirja järgi ei tohiks olla ulmeline korraldada korvpalli üritust ja päev varem treeninguid. Milles täpsemalt probleem nendega? Saan aru, et vanast ajast halvad suhted, aga kas neil pole kohustust hinnakirja järgida või see tõesti liiga kallis? Usun, et peale Eesti Laulu tondirabas toimimist oleks nad ise ka huvitatud pildis olema. Tondiraba suurus tundub ka täpselt paras, et teenida suuremat piletitulu, aga samas ka seal hea kodusaali tunne tekitada.

Saan aru, et seis on keeruline, aga siin tuleb leida Tondirabaga mingi kompromiss, sest selle mängu Tallinnast väljas toimumine oleks täiesti jabur.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 342
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Oskar8 kirjutas:https://tondirabaicehall.ee/hinnakiri/

Tondiraba hinnakirja järgi ei tohiks olla ulmeline korraldada korvpalli üritust ja päev varem treeninguid. Milles täpsemalt probleem nendega? Saan aru, et vanast ajast halvad suhted, aga kas neil pole kohustust hinnakirja järgida või see tõesti liiga kallis? Usun, et peale Eesti Laulu tondirabas toimimist oleks nad ise ka huvitatud pildis olema. Tondiraba suurus tundub ka täpselt paras, et teenida suuremat piletitulu, aga samas ka seal hea kodusaali tunne tekitada.

Saan aru, et seis on keeruline, aga siin tuleb leida Tondirabaga mingi kompromiss, sest selle mängu Tallinnast väljas toimumine oleks täiesti jabur.
Seal olenebki kas ja millistel tingimustel meile pakutakse.

Kui soovime edukad olla, siis oleks vaja peaväljakul teha trenni 3-4 päeva enne, ehk kui sealtpoolt tuleb näiteks spordi kommertsürituse korraldamine päevahinnaga 8600€ millele lisanduvad väljaku transport ning montaaz/demontaaz, LEDide transport/demontaaz, võimalik ka korvide transport (pole kindel mis seis seal on hetkel) ning kõik muud asjad, siis see summa võib päris suureks minna.

Aga nagu toonitasin, peamine eesmärk oleks see mäng võimalusel Kalevi Spordihallis mängida, millega hetkel 4 päeva tegelenud oleme ning mis eeldaks sakslaste poolt vastutulekut ja kompromissi jõudmisele käsipalliga.
Pärtel
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 03 Apr 2021, 21:19

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas Pärtel »

See küll minu subjektiivne arvamus, aga ennem võiks kaaluda Nord Cramo spordihoonet, kui et minna Rakverre või Pärnusse. Kodulehe järgi mahub sinna 980 pealtvaatajat, Kalevi Spordihalli täismaja oli viimati 1550. Natuke kallim pilet ja karukoobas missugune. Ideaalist loomulikult oleks asi kaugel ning ma ei tea ka tagamaid - võimalik, et see saal ka kinni või ei vasta FIBA tingimustele vms.

Loodame siiski, et asi laheneb paremini, näiteks Tondiraba näol või siis avaldab FIBA piisavat survet. Igatahes on põhjust see Bamberg samamoodi välja vilistada kui Brindisi.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 916
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas Drogba »

Huvitav kas Tondiraba enda huvi pole sinna see kossumäng sisse saada? Seal just liiga palju üritusi peaareenil ei toimu. Võistluse viimine väljapool Tallinna tunduks nagu jabur kui teoreetiliselt võimalus oleks Tallinnas mängida olema. Kas linn ei saa appi tulla selles osas? Tondiraba hall peaks ju kuuluma Tallinna spordibaaside hulka, kes saavalt linnalt rahastust. Linn võiks ju ka olla huvitatud, et meil on võistkond, kes on edukas ja keda tahetakse vaadata ja toetada. Kaunases oli näiteks raske hotellikohtagi saada viimastel päevadel tänu sellele suurmängule Baskoniaga. Söögikohad teenivad tänu sellele, hotellid jne. See ju metsik bisnis kui sul on hea saalitäitev sats linnas. Palju linn üldse Cramot toetab rahaliselt? Audentes Kalev ikka veel rahalise toetuse poolest linnalt eespool?
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas East »

Pole küll kohalike omavalitsuste valimise aeg, aga mõni ajakirjanik võiks valimiste kontekstis nüüd Tallinna linnapea ette võtta ning otse küsida, et mis värk Tallinnas spordisaalidega on? Tore, et koolivõimlaid jm renoveeritakse, aga tipptasemel spordisaalide (pallimängude) osas valitseb endiselt kitsikus ning see on tõesti jabur olukord, et Tallinna esiklubi peab kaaluma oma hooaja kõige olulisema mängu Tallinnast väljaviimist. Kas klubi on antud teemat ka Tallinna spordijuhtide tasandil tõstatanud? Sealt kaudu ei ole võimalik jaburat situatsiooni lahendada kasvõi seeläbi, et Tondiraba mõistlikel tingimustel saadavaks teha?

PR-vaatenurgast ikka klubile korralik õudusunenägu. Muidu olnuks ju suurepärane võimalus eelmise mängu positiivse emotsiooni pealt taas saal publikut täis tuua ning kohalikes inimestes korvpallipisikut süvendada + olenevalt saalist võibolla natukene piletitulugi rohkem teenida. Selle asemel tuleb nüüd hakata nuputama, kuidas kohalikule Tallinna fännile maha müüa, et eelmise mängu toetuse eest on preemiaks tööpäeval minimaalselt 200 kilomeetrine roadtrip ning võibolla ka eelmisest korrast kallim pilet. Ma ei kahtlegi, et Rakvere korvpallisõbrad oleksid sellise korvpallilahingu saamise üle õnnelikud, aga just Tallinna publikule saab selle mahamüümine küll keeruline ülesanne olema ning paramatult jääb halb maik külge.

PS! Rohepealinn Tallinna uus lööklause võiks olla: "Me ei vaja spordiks kohalikku infrastruktuuri, sest kõik on paarisaja kilomeetrise autosõidu kaugusel olemas! Hüpake autodesse!"
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 916
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas Drogba »

Mis lugu selle musta vormiga on? Oli see hooaja alguses juba olemas ja nüüd tuldi sellega välja või mis?
Vasta