Kõik spordist

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Kõik spordist

Postitus Postitas marxx762 »

Tegin uue teema, kus võiks ehk leida või tekkida erinevaid arutelusid teiste spordialade kohta. Olen juba pikalt mõelnud, et võiks säärase teema siia püsti panna, sest õnneks või kahjuks on meie spordis pärispalju päevakajalisi teemasid mida võiks käsitleda. Viimasel ajal küll annab tooni pigem negatiivne sisu, aga ehk on ees paremad ajad.

Tänane suurim teema puudutab kõrgushüppajat Karmen Bruusi, kus alaliit EOK ja Virud loobivad teineteist sopaga ning mängus on ka mingid anonüümsed kommentaarid.

Nagu eelpool mainisin, siis negatiivset kaja on meie spordis viimasel ajal ikka liiga palju. Pidevalt käib mingi vägikaika vedu ja üksteise peale näpuga näitamine. Mis veelgi hullem, siis kõige selle juures näib justkui et meie sport "kubiseb" talentidest ning meie jaoks pole probleem kui omavaheliste suhete valguses kaob ära mõni vehkleja, korvpallur või keegi kolmas andekas sportlane. Üleüldisest spordi mainest rääkimata.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kõik spordist

Postitus Postitas marxx762 »

https://sport.delfi.ee/artikkel/1203226 ... ka-summaga

Bigbank sõlmis uue hooaja alguses MTÜga Spordiklubi Duo järgmiseks kolmeks aastaks rekordilise 762 500 euro suuruse nimisponsorleppe Bigbank Tartu meeskonna ja Tartu Ülikool/BIGBANK naiskonnaga ning esmakordselt ka klubi noortetiimidega.

Ehk siis 250k per hooaeg. Huvitav kas mõni nimisponsori leping on täna meie spordis veelgi suurem? Krooni ajal oli mu meelest Kalevi "hinnakirjas" nimisponsori hinnaks märgitud 5M krooni, ehk siis ca 250k.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 822
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Kõik spordist

Postitus Postitas NoName »

Olen ennast mõned korrad mõttelt tabanud, et palju on korvpalli talenti ja potentiaalseid sponsoreid võrkpalli kasuks otsustanud. Alana on võrkpall mõneti huvitav, aga teatud määral näen võrkpallis ka korvpalli konkurenti.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 367
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Kõik spordist

Postitus Postitas bckalev-cramo »

marxx762 kirjutas: 17 Sept 2024, 20:40 https://sport.delfi.ee/artikkel/1203226 ... ka-summaga

Bigbank sõlmis uue hooaja alguses MTÜga Spordiklubi Duo järgmiseks kolmeks aastaks rekordilise 762 500 euro suuruse nimisponsorleppe Bigbank Tartu meeskonna ja Tartu Ülikool/BIGBANK naiskonnaga ning esmakordselt ka klubi noortetiimidega.

Ehk siis 250k per hooaeg. Huvitav kas mõni nimisponsori leping on täna meie spordis veelgi suurem? Krooni ajal oli mu meelest Kalevi "hinnakirjas" nimisponsori hinnaks märgitud 5M krooni, ehk siis ca 250k.
Omavahel öeldes on.

Aga 250k on nii naised, mehed kui ka noored, et kui nö ühe võistkonna seisukohast võttes, siis eeldan, et meestele ca 150k.
Vasta