Legia Warsaw
-
theundertaker
- Kasutaja
- Postitusi: 2679
- Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59
Re: Legia Warsaw
Uskumatu lõpp ja tuli kaotus, see buzzer oli hea. Tuleb 1 mäng veel.
Re: Legia Warsaw
Poolas on sekund veidi teistsuguse pikkusega?
Aga no taaskord tuleb tõdeda, et kuigi mõlemad võistkonnad alustasid nigelalt siis Legia oli selles taaskord kehvem. Poolajaks küll roniti taas mängu tagasi, aga kogu rünnak oli ikka väga punnitatud. Ning nagu traditsiooniks saanud, siis neljandal veerandil võetakse end kokku ja suudetakse enda paremust veidi enam maksma panna.
Ja no taaskord ei saa jätta mainimata jäta Pluta't - tuleb tõdeda et temata sujub mäng ikka kuidagi paremini. Aga mis seal ikka, pühapäeval otsustav mäng ja taaskord saab esitada küsimuse, kas Legia suudab teha ka ühe korraliku mängu finaalides.
Aga no taaskord tuleb tõdeda, et kuigi mõlemad võistkonnad alustasid nigelalt siis Legia oli selles taaskord kehvem. Poolajaks küll roniti taas mängu tagasi, aga kogu rünnak oli ikka väga punnitatud. Ning nagu traditsiooniks saanud, siis neljandal veerandil võetakse end kokku ja suudetakse enda paremust veidi enam maksma panna.
Ja no taaskord ei saa jätta mainimata jäta Pluta't - tuleb tõdeda et temata sujub mäng ikka kuidagi paremini. Aga mis seal ikka, pühapäeval otsustav mäng ja taaskord saab esitada küsimuse, kas Legia suudab teha ka ühe korraliku mängu finaalides.
Re: Legia Warsaw
Poola finnalidest väärib tähelepanu veel üks oluline aspekt. Kui meil on siinsetel mängudel see üsna suureks teemaks, siis seal absoluutselt mitte ja õigustatult - kohtunikud. Mängijad ei käi ja ei vaidle, ei laiuta käsi, ei õienda. Treenerid keskenduvad ka mängule ning kohtunikega seletamist on väga minimaalselt kaadrisse jäänud. Tehnilisi seletamiste eest vist polegi näinud. Kõikides mängudes on otsast lõpuni ühe joonega vilistatud. Nii on päris hea korvpalli vaadata.
Re: Legia Warsaw
Finaalseeria otsustav mäng, Matthias Tass koosseisu ei kuulu:
https://dzritv.com/match/legia-warszawa ... a-24648661
https://en.sportplus.live/basketball/110519/7992140/
https://fibalivestats.dcd.shared.genius ... en_AU.html
https://dzritv.com/match/legia-warszawa ... a-24648661
https://en.sportplus.live/basketball/110519/7992140/
https://fibalivestats.dcd.shared.genius ... en_AU.html
Re: Legia Warsaw
Tiitlivõit Legiale, moraalne võit Zielona Gorale. Koosseisude vahet arvestades poleks finaal tohtinud sedavõrd pingeliseks kujuneda, aga läks nii, et seitsmest mängust neli kulgesid Zielona Gora rütmis.
Õnnitlused Rannulale viienda ja Tassile kolmanda järjestikuse tiitlivõidu puhul. Huvitav näha, kuidas nende koostöö lähinädalatel jätkub: kas Tass jääb ka koondises rotatsioonist välja?
Järgmiseks hooajaks ei jää Legia tänavusest koosseisust ilmselt suurt kedagi alles. Kolendal, Tomaszewskil ja noormängija Czaplal on leping ka uueks hooajaks, Wilczek aga liigub kuuldavasti NCAA-sse ja Pluta Hispaaniasse. Ponsar on siirdumas Prantsusmaa kõrgliigasse, Hunter oli laenul Maccabist, Tass oli enamus hooajast vigastatud ja naastes üsna kehvas vormis, Silinš on aga liiga vigastustealdis ja rünnakul liiga kõikuva tasemega, et temaga veelkord lepingut pikendada (kui, siis äkki seitsmenda välismängija rollis). Brewtoni, Thompsoni ja Gravesi puhul võiks arvata, et nad soovivad siirduda/naasta tippliigadesse.
Kui hooaja eel tundus, et Legia nõrgaks kohaks võib kujuneda kolmeste tabavus, siis nii ka läks. Põhimõtteliselt jagus korralikke viskajaid vaid väikese ääre positsioonile. Ka vabavisetega oli suuri probleeme.
https://plk.pl/druzyny/11/legia-warszaw ... dywidualne
Õnnitlused Rannulale viienda ja Tassile kolmanda järjestikuse tiitlivõidu puhul. Huvitav näha, kuidas nende koostöö lähinädalatel jätkub: kas Tass jääb ka koondises rotatsioonist välja?
Järgmiseks hooajaks ei jää Legia tänavusest koosseisust ilmselt suurt kedagi alles. Kolendal, Tomaszewskil ja noormängija Czaplal on leping ka uueks hooajaks, Wilczek aga liigub kuuldavasti NCAA-sse ja Pluta Hispaaniasse. Ponsar on siirdumas Prantsusmaa kõrgliigasse, Hunter oli laenul Maccabist, Tass oli enamus hooajast vigastatud ja naastes üsna kehvas vormis, Silinš on aga liiga vigastustealdis ja rünnakul liiga kõikuva tasemega, et temaga veelkord lepingut pikendada (kui, siis äkki seitsmenda välismängija rollis). Brewtoni, Thompsoni ja Gravesi puhul võiks arvata, et nad soovivad siirduda/naasta tippliigadesse.
Kui hooaja eel tundus, et Legia nõrgaks kohaks võib kujuneda kolmeste tabavus, siis nii ka läks. Põhimõtteliselt jagus korralikke viskajaid vaid väikese ääre positsioonile. Ka vabavisetega oli suuri probleeme.
https://plk.pl/druzyny/11/legia-warszaw ... dywidualne
Re: Legia Warsaw
On Poola kossufännidel ka mingi foorum või üleüldiselt mis juttu aetakse Rannula kohta? Otse peale mängu vist veidi vara küsida aga siiski. Rannula kohta ikka kõva vana, ma loodan et ta liigub edasi järgmisele tasemele või siis äkki juhtub mingi lahendus kus Legia paneb rohkem pappi kossu ja ollakse BCLis vähe tugevam.
Legia suhtes ka, kaotasid jalkas viimasel päeval eurokoha (Märten Kuuse klubile) ja kui nüüd oleks saanud kossus ka sellise valuse kaotuse oleks organisatsioonile päris karm litakas olnud
Legia suhtes ka, kaotasid jalkas viimasel päeval eurokoha (Märten Kuuse klubile) ja kui nüüd oleks saanud kossus ka sellise valuse kaotuse oleks organisatsioonile päris karm litakas olnud